Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ajaj. Jasan. Chapu. Snad bude brzo lip.... Ja mam dobry, ze sme doma vsichni, u skoly se nejak prostridame, kancl mam doma 15let,takze v tom neni zmena. Chodím brzo rano, nebo odpo s prckama a vyhoda je i zivot na samote u lesa🙂. A diky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, moco napsal:

Okres Olomouc mi nabídne asi všechno, co potřebuji, vrchařské prémie na sv. Kopeček nebo Jívovou, časovku do Šternberku  nebo do Litovle. A i nějaké etapy se daji naplánovat po okresu. Na HO si s tím vyhraju a letošní sezóna bude ještě lepší než předešlá :) :) :) 

Akorát jsem chtěl už začít šlapat hory, to mi zhatili, tak budu šlapat lesy.  

344EF1DC-8790-48A6-BC27-B16CD48A7313.jpeg

Nechval dne před večerem ;)

2021-02-27 11.29.49.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Tom4 napsal:

Nechval dne před večerem ;)

 

Sv. Kopeček neříznuli, to stačí, můžu jezdit nahoru/dolů. Je tam na silničku pěkný okruh (pokud to teda nebudou brát striktně)  Samotišky-sv.Kopeček-Lošov-V.Bystřice-Samotišky (12,5 km). Ale bude tam od pondělí plno, budou se tvořit i pelotony :) :) :) 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) mně končí obec 110 metrů za barákem, následuje 500 m lesem po cizím území, pak jedu kilometr po svým, točím vlevo na cizí na 1,5km abych se dostal zpět.  :)

Všechno dodržuju jak debil, ALE už toho mám za celý rok plný zuby a žádnej šulín z vlády mi nebude zakazovat jezdit venku na kole. Prostě nebude. Škodlivost mé projížďky je epidemicky nulová. Stačilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K nám do pohraničí už najíždí armáda, a s těmi neradno si zahrávat. Budou hlídat hranici s Polskem, která je defakto všude okolo nás.....Mě to nevadí, ba naopak pro tvrdý lockdown jsem už dlouho, protože omezený pohyb lidí si myslím že je jediná možnost jak se z tohohle pekla vyhrabat. Kdyby jsme to udělali dávno, dodržovali všechno, tak mám za to že jsme dnes mohli rozvolňovat jako ostatní státy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Tom4 napsal:

:) mně končí obec 110 metrů za barákem, následuje 500 m lesem po cizím území, pak jedu kilometr po svým, točím vlevo na cizí na 1,5km abych se dostal zpět.  :)

Všechno dodržuju jak debil, ALE už toho mám za celý rok plný zuby a žádnej šulín z vlády mi nebude zakazovat jezdit venku na kole. Prostě nebude. Škodlivost mé projížďky je epidemicky nulová. Stačilo. 

+1 bambilion... všechno dodržuju, ale na kole do lesa pojedu i kdyby si Hamtáček navlíkl tři červené svetry a i kdyby Bureš vrátil všechno co nakradl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, African napsal:

 Kdyby jsme to udělali dávno, dodržovali všechno, tak mám za to že jsme dnes mohli rozvolňovat jako ostatní státy...

;)

V 28. 1. 2021 v 22:35, African napsal:

Já už toho všeho mám upřímně také plné zuby, dneska v noci jsem v karanténě utekl s čelovkou do lesa a jen tak tam trajdal, ale nedá se prostě svítit, musíme tu pitomou dobu společně nějak přejít, naočkovat se a bude zase hej :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Tom4 napsal:

;)

Jop, otevřu branku u zahrady a jsem v lese a sám, tady je to v pořádku si myslím, stejně tak jako ty když sedneš sám na kolo a objedeš si přírodou klidně pět vesnic. Ale hodně lidí tak bohužel nepřemýšlí viz. přeplněné hory, cyklistické skupiny po deseti lidech, kteří se scházeli z celé republiky. Žádný lockdown nemusel ani přijít, kdyby lidi vzali rodinu a jeli potrajdat po lese, třeba i dvě rodiny, ale proč na to nejvíc frekventované místo v ČR a blbnout tam se stovkami dalších lidí. Chci jen říct že si za to můžeme sami, vždyť ty fotky přeplněných míst byli denně v tisku. Dnes to samý. Takže jsme si asi jen nerozuměli, nevidím nic špatného na tom, když si někdo objede sám pár vesnic mimo dosahu dalších lidí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Afri, mám tě rád a to se ani nezname. Ale fakt si myslíš, že se tu ten Covid tak šíří, protože se na několik míst na horách sjede najednou vícero lidu? Samozřejmě,je to špatně nemělo by to tak být,ale nebude tím pravým důvodem absolutní neschopnost téhle vlády, která to jen háže na nás, místo toho aby se postarala o opravdové trasování a následné posílání lidí do karantény a masivní testování ve firmách? Dyť ještě pár týdnů zpět neměli vůbec ponětí o nějakém šíření mutací koronaviru a teď díky tomu vyhlásili další nouzový stav.

No nic,srat na to. Jdu si nalejt, ostatně jako každý večer. Mě to bude stát játra,to je jistý 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kral083: Ale jo, to s tebou souhlasím že naše vláda je neschopná a má na tom všem bordelu svůj velký podíl. Ale stejně tak na tom všem mají svůj podíl i lidé, a ne jenom ti co se scházejí po stovkách v přírodě. Já tu aroganci vidím dnes a denně, to základní jako jsou rozestupy a nosit roušky se lidí nenaučili za celý rok. Ale jak píšeš, dlabem na to, nebudeme kazit tohle krásné vlákno o kolech. Moje chyba a moje názory, omlouvám se, jdu si nalít a přesunout se patřičného vlákna :cheers:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Jop, otevřu branku u zahrady a jsem v lese a sám, tady je to v pořádku si myslím, stejně tak jako ty když sedneš sám na kolo a objedeš si přírodou klidně pět vesnic. Ale hodně lidí tak bohužel nepřemýšlí viz. přeplněné hory, cyklistické skupiny po deseti lidech, kteří se scházeli z celé republiky. Žádný lockdown nemusel ani přijít, kdyby lidi vzali rodinu a jeli potrajdat po lese, třeba i dvě rodiny, ale proč na to nejvíc frekventované místo v ČR a blbnout tam se stovkami dalších lidí. Chci jen říct že si za to můžeme sami, vždyť ty fotky přeplněných míst byli denně v tisku. Dnes to samý. Takže jsme si asi jen nerozuměli, nevidím nic špatného na tom, když si někdo objede sám pár vesnic mimo dosahu dalších lidí ;)

Karma.

Ne ze byste nemeli vladu chaotu. Ale na to abych chranil svoji rodinu, i za stratu komfortu, nepotrebuji rady/narizeni ani od Burese, ani od Angela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...