Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Klabrdon napsal:

Tak o no taky potřeba vzít v úvahu to, že u světla nejde jen o lumeny 🙂

A pro každýho je valit lesem něco jinýho, já prostě potmě  mimo silnici jedu tak  nějak abych se nerozbil (hlavně z kopce-tam by se někdy čelovka hodila)🙂 

Hlavně , že jsme všichni spokojený a o to jde my ORBEA buddy 🙂🍻

 

BC25R mám už téměř rok a taky bych řekl, že nejde jen o lumeny, ale dost důležitý je i reflektor a celkový výstup (nevím jak to napsat přesně). Myslím si, že těch 600 lumenů je i do lesa ok (pokud nejezdíš "vraždy" jako Michal Prokop), ale problém je ve výdrži. Reálná výdrž je něco málo přes hodinu a půl na plný výkon, takže bude nejvíc záležet na tom, jak dlouhé ty vyjížďky budou :)

Cyklista, který jezdí pravidelně v lese, by měl zvolit např. BC30 V2.0. O tom žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vypadá cesta ? Jel jsi lesem, nebo po asfaltce ?

Jel jsem zatáčkama z Bedřichova jak jde červená značka. Ta cesta podél vody je pořád od léta na kaši a teď je plná sněhu. Asfaltka zatáčkama je komplet bez sněhu. Od Skřítku a od Traťovky a od Hvězdy mraky sněhu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vypadá cesta ? Jel jsi lesem, nebo po asfaltce ?

Jel jsem zatáčkama z Bedřichova jak jde červená značka. Ta cesta podél vody je pořád od léta na kaši a teď je plná sněhu. Asfaltka zatáčkama je komplet bez sněhu. Od Skřítku a od Traťovky a od Hvězdy mraky sněhu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, roura74 napsal:


Jel jsem zatáčkama z Bedřichova jak jde červená značka. Ta cesta podél vody je pořád od léta na kaši a teď je plná sněhu. Asfaltka zatáčkama je komplet bez sněhu. Od Skřítku a od Traťovky a od Hvězdy mraky sněhu.

Tak to vypadá ještě na dlouho :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Jarett napsal:

Nene ... já tam stavím barák, budu kontrolovat cihle a motýle. A na sport mám živnost, já můžu mimo okres :D

Šmarjá, oni sou hlava, pane Vachmajstr! To jsi mně udělal po ránu náramnou radost, jelikož moje živnostenské oprávnění říká že vlastně na kole můžu :) a mám na to úřední štempl. A nijak nepodvádím, protože sportovní činnost organizuju (jako zcela vážně). Bezvadný, vůbec mi to nedošlo. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, TLD napsal:

Ohm-Aztec to je nadhera. Bozi. A super volba. 

Děkuju 🙂 To čekáno stálo za to.

před 19 minutami, filltos napsal:

Krásnej ocelák. Britská geometrie? Rám přímo Ritchey? Máš odkaz, odkud je?

Díky

Jojo, rám je přímo Ritchey, koukni na: https://eu.ritcheylogic.com/eu_en/ultra-frameset, je tam i ke stažení geometrie 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...