Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nadhera ten Ritchey. Ja mam taky novyho mazlika.. teda, hned na prvni dobrou me lehoucce nasral zaprve gumama - jako balony dobry, ale je to kolo do terenu, proc to nema trochu vzorek - a zadruhe ten bezdratovej Force zatim takhle pred barakem radi lehce.. rozpacite, snad si to sedne.

 

36D645A2-0ADC-4911-97F1-A10B751A7EB4.jpeg

77BCF3AF-543A-4015-B130-4B9C625E4912.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadhera ten Ritchey. Ja mam taky novyho mazlika.. teda, hned na prvni dobrou me lehoucce nasral zaprve gumama - jako balony dobry, ale je to kolo do terenu, proc to nema trochu vzorek - a zadruhe ten bezdratovej Force zatim takhle pred barakem radi lehce.. rozpacite, snad si to sedne.
 
36D645A2-0ADC-4911-97F1-A10B751A7EB4.thumb.jpeg.ef0f912a9398e9ea4033f361f951bbed.jpeg
77BCF3AF-543A-4015-B130-4B9C625E4912.thumb.jpeg.8f8a8e6b29fb892d16c72bd4647408ba.jpeg
Pěkný ten Giant. Jo výrobce tam nacpe hladší plášť, ať se to dobře odvaluje na asfaltu a předpokládá, že do terénu si majitel pořídí plášť jiný, s hrubším vzorkem. Jinak ten Force si sedne. Trochu se potřebuje ojet řetěz a obrousit pastorky na kazetě.

Odesláno z mého SM-G998B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo.. tak ty jsou zrovna jedny z mála, který Giant vyloženě nedoporučuje, že to neprošlo nějakym jejich testem, s těma hookless ráfkama:) Tedy, v silniční šířce.

https://www.giant-bicycles.com/global/hookless-technology

 Mně se zamlouvá Terra Trail od Continentalu, ikdyž přesně nevim, proč:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní ocelák, sympatická značka. Taky jsem dostal před pár týdny chutě na ocelák s US kořeny, bál jsem se dostupnosti ale prý má dovozce něco na cestě, minulý týden jsem to kontroloval, kontejner je snad už v Hamburku, tak uvidíme. Doufám, že to klapne i včetně velikosti, bude to low-end, takový kolo na chatu, ale fakt se těším. 

 

mnt-bike-3.thumb.jpg.959d51fd5a7d55242fe9b40a17dcbc2c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Micey napsal:

Nadhera ten Ritchey. Ja mam taky novyho mazlika.. teda, hned na prvni dobrou me lehoucce nasral zaprve gumama - jako balony dobry, ale je to kolo do terenu, proc to nema trochu vzorek - a zadruhe ten bezdratovej Force zatim takhle pred barakem radi lehce.. rozpacite, snad si to sedne.

 

před 5 hodinami, Happy88 napsal:

Paráda ten Ritchey emoji122.png

 

Kluci, díky, mám z něj radost.

 

před 2 hodinami, kloubik napsal:

Parádní ocelák, sympatická značka. Taky jsem dostal před pár týdny chutě na ocelák s US kořeny, bál jsem se dostupnosti ale prý má dovozce něco na cestě, minulý týden jsem to kontroloval, kontejner je snad už v Hamburku, tak uvidíme. Doufám, že to klapne i včetně velikosti, bude to low-end, takový kolo na chatu, ale fakt se těším. 

 

mnt-bike-3.thumb.jpg.959d51fd5a7d55242fe9b40a17dcbc2c.jpg

 

Tak snad to nebude tenhle Schwinn z Repacku 😉 Jinak na tenhle Ritchey rám se celkem čeká, já hlídal web docela dlouho... v jednu chvíli se objevily a do pár hodin už byly zase out of stock.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, neměl by někdo nějaký tip na držák na dvě kola na zeď (za rámovou trubku?) Je to do bytu, na strop nic nepřidělám, tam je sádrošová konstrukce. Řidítka na obou kolech 780 mm běžné dostupné sklopné držáky co jsem našel mají to sklopné rameno max. 50 cm a to podle mě nemůže stačit. Když mně stoji kola u zdi, napasovaná na sebe co to jde, tak ode zdi k rámu druhého kola je to něco přes 60 čísel.

Díky za případné nápady.

Upraveno uživatelem Godin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 3. 2021 v 10:39, Micey napsal:

Nadhera ten Ritchey. Ja mam taky novyho mazlika.. teda, hned na prvni dobrou me lehoucce nasral zaprve gumama - jako balony dobry, ale je to kolo do terenu, proc to nema trochu vzorek - a zadruhe ten bezdratovej Force zatim takhle pred barakem radi lehce.. rozpacite, snad si to sedne.

Na tento Giant som mal tiez povodne zalusk, ale nenasiel som v dostupnej velkosti, tak som nakoniec skoncil s tymto. Nestazujem si zatial, len bolo potrebne vymenit predstavec a riaditka s kratsim reachom, kedze to ma dost dlhy ram.

IMG_3559 (1).jpeg

Upraveno uživatelem strong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...