Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, filltos napsal:

Potěšilo mě, že sem na sadu NX hodil kazetu 11-50 a po výměně za delší řetěz to normálně funguje :) A všude se dočítám, že to nejde (max prý 11-46).

To pouzijes? Já mam ted nove kolo a poprve 1x12. Mam tam GX 10-50 kazetu. Zatim jsem na nem nejel, ale neumim si zatim predstavit kde vyuziju prevod 34x50. Spis mam pocit, ze bych spis vyuzil jemnejsi odstupnovani. Ale az vyjedu, treba budu mluvit jinak. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Beet napsal:

To pouzijes? Já mam ted nove kolo a poprve 1x12. Mam tam GX 10-50 kazetu. Zatim jsem na nem nejel, ale neumim si zatim predstavit kde vyuziju prevod 34x50. Spis mam pocit, ze bych spis vyuzil jemnejsi odstupnovani. Ale az vyjedu, treba budu mluvit jinak. 🙂

Hehe, třeba z Koutů nahoru po žluté na Sedlo a pak po modré na Praděd, nejpozději na hausberku před Švýcarnou budeš rád že to existuje ;) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tom4 napsal:

Hehe, třeba z Koutů nahoru po žluté na Sedlo a pak po modré na Praděd, nejpozději na hausberku před Švýcarnou budeš rád že to existuje ;) :)

Pravda. V červenci jsem jel v rámci třídenní akce mimo jiné právě i úsek na Dl.Stráně, do Koutů na Sedlo, pak dolů kus po asfaltu a na Šerák. Měl jsem 32x52 ... a byl jsem rád, že jedu. A to najezdím 15tis. za rok :)

1496296007_Snimekobrazovky2021-03-13v20_33_55.thumb.png.7e2ccb681b4f255fc68177f18d4c0659.png1394645311_Snimekobrazovky2021-03-13v20_34_07.png.d03ae141496a8c509f6b9cf491c1d55a.png

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerozporuju, dokud jsem nevyzkoušel. :)

Já to bral jen jako srovnání s mým starým 3x8 kolem kde mám nejlehčí převod 22/28=0,78 a nepamatuju si, že bych ho snad někdy použil. Ale je pravda, že jsem nikdy moc nejezdil takové extrémy, pač to to kolo moc neumožňovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Beet to 3x8 ale určitě nebude na 29" kolech, myslím že výpočet toho převodu je jen dílčí a musí se zohlednit další věci, třeba to tady někdo zná, mě tyhle teoretický počty moc neberou, jezdím pro radost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tom4 napsal:

@Beet to 3x8 ale určitě nebude na 29" kolech, myslím že výpočet toho převodu je jen dílčí a musí se zohlednit další věci, třeba to tady někdo zná, mě tyhle teoretický počty moc neberou, jezdím pro radost :)

Jasně. 26" co jsem tu někde dávno postoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Beet napsal:

Jasně. 26" co jsem tu někde dávno postoval.

Uvidíš, já byl ze startu skeptický ale funguje to bezvadně na horským kole. Jediné co je, tak přejezdy po cyklostezce bych užil těžší převod. Nicméně na ježdění po cs mám trekingový kolo s 2x11 a tam to sedí zcela přesně, tak jako 1x12 na kole do terénu. 

Dneska super vítr :D ještě že mám za barákem lesy ;)

 

20210314_134745_copy_727x822.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...