Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Teď jste mi to s tím pivem dali. Ale je vidět, že jsme správní cyklisté a pivko nám není cizí. To já to řešim po tréninku u nás v místní prodejně Enapa, kde dodává Koníček i Albrechtický pivovar. Takže jedu PETky. A teď vlastně přemýšlím, jestli já nejezdím na kole jenom proto, abych si udělal žízeň. Asi jo. To pivko k tomu patří a na závěr říkám pijme pivo od našich pivovaru, protože jak to zvou Albrechtice - Fajne, bo naše!

Odesláno z mého SM-G998B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) pekny cyklopivo vlakno sme si tady z toho udelali...taky sem byl zrovna vcera dokupovat. Tentokrat sem vzal par kousku od pivovaru Mazák a Zichovec.

Jinak mi dlouhodobe nejvic chutna (z techto svrchne kvasenych specialku) Sun APA od pivovaru Nachmelena Opice. Doporucuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, dělají se nějaký pytle na kola? Nemyslím na celý jízdní kola (bike), ale na kola na kolech (wheel; nevím, jak to česky napsat - prostě set nába-dráty-ráfek-plášť).

Ptám se proto, že do novýho auta už nedostanu kolo v celku a budu muset přední kolo vymontovat a nechci od bláta špinavý kolo nechat jen tak válet v autě. Napadlo mě to dávat do nějakého pytle, ale klasický pytel je úzký, velký tašky (např. ikea) zase nízký; nedělá se na to něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, odjinud napsal:

Pánové, dělají se nějaký pytle na kola? Nemyslím na celý jízdní kola (bike), ale na kola na kolech (wheel; nevím, jak to česky napsat - prostě set nába-dráty-ráfek-plášť).

Ptám se proto, že do novýho auta už nedostanu kolo v celku a budu muset přední kolo vymontovat a nechci od bláta špinavý kolo nechat jen tak válet v autě. Napadlo mě to dávat do nějakého pytle, ale klasický pytel je úzký, velký tašky (např. ikea) zase nízký; nedělá se na to něco?

Záplety se to jmenuje. https://www.google.com/search?q=obal+na+zaplety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jezdím už tři týdny protiprávně? :) Já myslel, že při sportu nemusíš mít. I jsem to viděl někde ve zprávách, že to policajti někomu říkali. Tak i caiti si to vykládali špatně? Každopádně každou vyjížďku projíždím kolem hlídky minimálně jednou a ještě mi nikdo neřekl ani slovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, do neděle je povinný respirátor při sportu. S výjimkou profesionálních sportovců, trenérů apod., od pondělí už tato povinnost nebude, a to celé platí do příští neděle. Asi, protože nové nařízení vlády ještě není. Žijeme v úplném blázinci. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tom4 napsal:

Ano, do neděle je povinný respirátor při sportu. S výjimkou profesionálních sportovců, trenérů apod., od pondělí už tato povinnost nebude, a to celé platí do příští neděle. Asi, protože nové nařízení vlády ještě není. Žijeme v úplném blázinci. :)

Respirátor ani roušku při sportu jsi nepotřeboval. 

Bod 3., písmeno X.

Nic o profesionálech tam není

https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/02/Mimořádné-opatření-–-nošení-ochranných-prostředků-dýchacích-cest-s-účinností-od-1.-3.-2021-do-odvolání.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je furt dokola.. nekde to napsany je, o tech proficich. No a nekde to prej chtej, nekde ne.. treba brnensky straznici se vyjadrovali, ze nemusis. V Praze zas tusim jo.. nicmene kazdej na to samozrejme sere. Jinak jezdim na kole pres okresy normalne, parkrat jsem na hranicich okresu hlidku potkal a nikdy nic.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 3. 2021 v 14:51, Tom4 napsal:

Ty jo, to je dobrý, takže na vládním webu visí nařízení, na webu ministerstva k tomu visí výklad. No, ale podle toho popisu, kopíruju:

***

Výjimka podle písm. x) se vztahuje na „sportovce nebo cvičící osoby v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod. ve venkovních prostorech, a ve vnitřních i venkovních prostorech, jedná-li se o osoby v době sportovní činnosti a přípravy na ni konané v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy, pokud konají tyto sportovní činnosti v rámci výkonu zaměstnání, výkonu podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti; toto obdobně platí pro osoby trenérů a rozhodčích účastnících se těchto činností, a ve vnitřních prostorech, jedná-li se
o osoby v době sportovní činnosti a přípravy na ni konané v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy, která pro ně není výkonem zaměstnání či podnikatelské činnosti, pokud sportovec či sportovci v případě individuálních sportů, nebo všichni členové týmu v rámci kolektivních sportů, absolvovali s negativním výsledkem RT-PCR na přítomnost viru SARS- CoV-2 nebo antigenní test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2, který není starší 48 hodin, toto neplatí v případě, že se jedná o pravidelnou a dlouhodobě probíhající sportovní činnost či přípravu na ni v rozsahu alespoň dvakrát týdně, kdy je třeba absolvovat pravidelné vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 nebo jeho antigenu v intervalu nejdéle jednou za 5 dní; toto obdobně platí pro osoby trenérů a rozhodčích účastnících se těchto činností" vzhledem k tomu, že přítomnost ochranného prostředku na obličeji zásadně komplikuje tuto činnost s tím, že ve vnitřních prostorech, kde hrozí přenos nákazy významně více, se tato výjimka stanoví pouze pro profesionální sportovce, kteří prochází pravidelným testováním na přítomnost viru SARS-CoV-2, a amatérské sportovce za podmínky, že také prochází testováním na přítomnost viru SARS-CoV-2 nebo přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2.

***

Je zcela zřejmé, že hobík jako já by měl mít při projížďce na kole v rámci katastru nasazený respirátor (nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95), zdravotnická obličejová maska nebo obdobný prostředek naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek) normy ČSN EN 14683+AC, které brání šíření kapének).

 

 

před 29 minutami, moco napsal:

Ale je to tam, viz. moje citace výše, obsahující výklad toho písmene X o kterém píšeš. Jo a ještě nám dlužíš vysvětlení na základě čeho budou zavřené okresy do 9.dubna ;)

 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...