Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Beet napsal:

 

Ale možná se budou ty těžké převody ještě hodit, protože mám zasazeného v hlavě červíka, dát Garmin odznáček 40km pod hodinu. Nemáteho ho někdo?

Tak to mám pro tebe ještě jeden 😊

098EDFDA-118D-46D5-9727-D2A52359DF2F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Jarett napsal:

Dnešní okresní přebor ... v lese už začíná být docela sucho :)

 

Jak kde, jinak fajnový bike s krásnou barvou tedy 👍 Ještě že manželka má dvě pračky, jednu pro domácí dobytek a druhou pro rodinu, má skupina je jasná 😁  Suunto power....

DSC_0645_1.JPG

DSC_0647.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, internet jsem přečetl celý (2x) a stejně nejsem moudřejší. Nezkoušel jste někdo experimentovat s řetězy a nemáte náhodou praktické zkušenosti, jde mi o to, jestli když obyčejný řetěz (třeba Shimano 601 za 500) vydrží 1000km, jestli lepší řetěz (třeba XTR 9100 za 1000) vydrží stejně, víc, méně?  

Nebo u sramu nx oproti xx1, tam je to cenově trojnásobek. Nečekal bych že na xx1 najedu trojnásobek km, i když?  A to je to co netuším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, v tom testu co tam je linkovaný je neuvěřitelná výdrž 12s u Sramu v top řadách, 3x cena ale 3x výdrž. Né že bych jako byl nevěřící Tomáš hehe, ale asi to zkusím jestli někdo nemá jiný zkušenosti. Na 11s 2x11 trekingovy kolo měním po cca 1000km, na biku 12s tolik nevydrží, Sram gx je po 600km out. Pravda, nejsem žádnej drobeček. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohm-Aztec to je krasa. Parada. Jaky jsou dojmy?

Tom4, hele nevim jak srovnani tech co pises, ale co mam sram na vsech kolech, tak retezy connex co vozim asi 5 let vydrzi vic jak sram, napric radama... nevim to na km, nemerim je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...