Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Roland Sands napsal:

Bylo by škoda kdyby nešlo ten high-tech stojan na foto vidět ne? Dobrá tedy, pro příště se polepším ;)

 

před 3 hodinami, TLD napsal:

Tome, tak vis jak, u tej pokroucenej Orbey musis cumet na kazdej detail, ale tahle pekna Santa to snese😂😂😂😂😂

Roland, mas to krasny 👍

 

 

Já používám stejný upscalový stojánky :D Španělský křivky už jezdí někdo jinej, přesedlal jsem vloni. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, ne každý chce svůj pěstovaný pupíček mačkat ve shrbeném skoro silničním posezu, a nebo by vypadal jak pantáta co vytáhnul favoritku po 40ti letech ze stodoly, takže přesně můj případ :D 

Řešení jsem našel třeba u Canyonu řada Pathlite (případně víc do silnice Roadlite). Záleží zda si chceš nechat natřasat klouby bez odpružené vidle, nebo si vezmeš civilizovanou vidli co ty nerovnosti polních cest pobere. Pláště to má gravelový, 2x11 ideál i na kopce i na rovinu, geometrie mírně civilizovanější než gravel, jinak je to stejný. Teda má to normální řídítka. ;)

 

 

20210110_153443_copy_1074x1432.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak jsem to skouknul a Canyon měl tyhle dvě rady tak 3 roky z5 takový prolinající se, teď už to je natvrdo rozdělené. Takže Roadlite jsou s rovnýma řídítkama, silničními převody a pevnou vidlicí, 

kdežto Pathlite mají rovná řídítka, civilní odpruženou vidli (75mm) a mtb převody.

Určitě má podobnou nabídku více výrobců, třeba Specialized Sirrus, Merida Speeder a další, hezký vybírání  :)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Moty napsal:

já se bojím že ve sjezdech a na rovině budu s 1x12 pomalej

toho že by si bol pomalý sa neboj, ja mam 1x12 a úplne to postačuje a  to jazdím cesta, les, hore kopcom a dole kopcom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...