Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Některý dny je lepší jít na procházku než každých 5 km píchat. A je pěkná kosa, se fakt odstěhuju někam do tepla :D Krásný to dneska bylo. 

 

20210404_115531_copy_600x800.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Tom4 napsal:

Některý dny je lepší jít na procházku než každých 5 km píchat. A je pěkná kosa, se fakt odstěhuju někam do tepla :D Krásný to dneska bylo. 

 

Schwalbe? Jen se ptám, protože jeden model od Schwalbe jsem měl na kole přesně týden, asi čtyři píchnutí a šla do popelnice...jinak u mě dobrý, jednoho rutinéra který to nevzdává jsem objevil :punk:

DSC_0724_1.JPG

DSC_0725_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, Schwalbe mám akorát silniční slicky na kolobce z řady double defense a ty jsou teda nezničitelný, to musím pochválit. Tohle jsou Fasttracky od Spešlu, moc to nechápu, tisíc kiláků nic a teď 4 defekty na 30km :D a to jsem po 2 měnil duši. Tak třeba mám vybráno na letošek  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Tom4 napsal:

Nene, Schwalbe mám akorát silniční slicky na kolobce z řady double defense a ty jsou teda nezničitelný, to musím pochválit. Tohle jsou Fasttracky od Spešlu, moc to nechápu, tisíc kiláků nic a teď 4 defekty na 30km :D a to jsem po 2 měnil duši. Tak třeba mám vybráno na letošek  ;)

A vyndal jsi ten připíňák z pláště? 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...dnes se mi nepodařilo provést platbu kartou na bikediscount.de a to na několikrát, alespoň z mé strany se zdá všechno v pořádku...tedy moje data, info karty, peníze na účtu. Nevíte někdo zda mají nějaký problém? Už jsem tam poslal i e-mail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...