Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Radik napsal:

Gravelisti, prosím, co myslíte, má smysl dokoupit na gravela k hliníkovejm kolům ještě sadu silničních v celokarbonu, nebo to zas takovej efekt mít nebude a mám rači zůstat u hodinek?

To záleží spíš na tom, jestli je chceš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Jarett napsal:

To záleží spíš na tom, jestli je chceš :D

Jako ty hodinky? :D Ne, tohle bylo přesně dilema při koupi kola, protože s karbonovejma kolama už to bylo cenově šílený, tak jsem si řekl, zkusím základní verzi a kola můžu upgradnout později. No a je to tady a červík pořád hlodá, jakože když bych ty kola ještě odlehčil, navíc na silničních pláštích, jestli by to frčelo ještě o fous líp, nebo jestli už to jako běžnej hobík nepoznám a byly by to vyhozený peníze. Ale dokud nezkusím, tak prostě nevím a proto somruju o názor tady, no... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uplne nerozumim jak to myslis, tak pokud mas dobrej gravel s rozumnejma prevodama, nechces kupovat silnici  a chces se na ty silnici obcas svizt, tak to smysl ma.. ja to tak mam, akorat obracene - do terenu karbonovy kola, na obcasny svezeni na silnici obyc hlinik. A hlavne teda proto, ze na silnici je mi lito peknejch terennich gravel plastu. Prehazovat plaste je blbost, takze dvoje kola to chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Radik napsal:

Jako ty hodinky? :D Ne, tohle bylo přesně dilema při koupi kola, protože s karbonovejma kolama už to bylo cenově šílený, tak jsem si řekl, zkusím základní verzi a kola můžu upgradnout později. No a je to tady a červík pořád hlodá, jakože když bych ty kola ještě odlehčil, navíc na silničních pláštích, jestli by to frčelo ještě o fous líp, nebo jestli už to jako běžnej hobík nepoznám a byly by to vyhozený peníze. Ale dokud nezkusím, tak prostě nevím a proto somruju o názor tady, no... :)

Záleží, jaké základní tam máš, ale vzhledem k tomu, že výrobci na zápletech dost šetří a většinou dávají docela šílenosti (viz můj karbonový Topstone a kola katastrofa), tak ten rozdíl bude až kosmický. Ono totiž když ušetříš gramy na tom, co se točí, poznáš obrovsky. A je předpoklad, že váhově ušetříš klidně i 300-500 g s karbonovýma kolama, takže to poznáš fakt moc, hlavně do kopců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri covece, ty kde se pohybujes, zes mel problem najit toceny pivko...

Vcera v Brne bylo na cyklostezce tolik lidi, ze sem tu cestu skoro nevidel. A kazda hospudka a okynko po ceste otevreno a totalne obsypany lidma. Davy lidi s pivama ruzne po stranich vedle stezky pac se na ty zahradky uz nikdo nevesel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čert mi byl dlužnej gravel skupinu na FB, takže pláště v ceně pneumatiky na auto už jsem koupil :D

A pak se tam houfně řeší právě kola... Carbon, kosmickej hliník a že 300g ušetřených je strašně moc a že kopec vyjedu pomalu po zadním jak to trhá asfalt...

Takže do lepších asi půjdu... No ale zatím nevím jak na tom váhově sem protože mám Kellys za 35k a ten má "svoje" ráfky, kde nenajdu specifikaci... Takže zas koupit karbon za půlku kola mi taky úplně smysl nedává :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám kolo v podobný cenový relaci, nechal jsem si jen preplist ráfky. Místnímu expertovi jsme poslal co mám, poslal mně co bych mohl mít a bylo to. Vyšlo mě to na dvojku a asi to jede trochu líp než noname co jsem měl před tím. Cena mně vzhledem k ceně kola a mýmu nájezdu přišla adekvátní.

Mám DT Swiss X392. V kombinaci s přechodem na bezduše jsem ušetřil asi čtvrt kila na jedno kolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Happy88 napsal:

Afri covece, ty kde se pohybujes, zes mel problem najit toceny pivko...

Vcera v Brne bylo na cyklostezce tolik lidi, ze sem tu cestu skoro nevidel. A kazda hospudka a okynko po ceste otevreno a totalne obsypany lidma. Davy lidi s pivama ruzne po stranich vedle stezky pac se na ty zahradky uz nikdo nevesel.

Já ti za tři hodiny v lese nepotkal vůbec nikoho :thumbsup_anim: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...