Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

HT dobrej na roviny, asfalt, mírnější polňačky. V terénu proti celopéru nemáš nárok pokut nejsi zdatnější jezdec .... (na celopéru lze tlumení zamknout pak to má podobný vlastnosti jako HT, doporučuju) Kolega se kterým jezdím na švihy má HT (Cannondale) ,viz foto v mým příspěvku výše. Dost na něj v terénu čekám a jeho to stojí hodně sil..... Asi tak

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dawe, taky jsem chtě po letech fulla, ale prostě jsem nebyl ochotný do toho dát v mém pokročilém věku 120tis a víc. Jezdím terén, polňačky a někdy po silnici. Zjistil jsem , že mi na to HT stačí, hlavně když jedu s manželkou a ona na elektru. Jsem rád , že jsem do fulla nešel. Je to jako se vším, hlavně záleží co chceš. A to jsem na starým HT Ghost Lector  sjel za jeden den i slavnou  Big-5 Bike Chellenge.

Upraveno uživatelem pavel23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší je, že jsem se vloni svezl na turbo Levo a byl jsem z toho úplně paf. Teď je dokonce nová generace turbo Levo a je to úplně boží. Ale stojí to jak Fabie a to si fakt neumím zdůvodnit za “kolo”.

https://www.kola-radotin.cz/nova-generace-specialized-turbo-levo

 

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě toho, že do kila karbonového fulla postaveného na XT neseženu, tak nemám. Ale asi bych pak litoval co?

Třeba Cube stereo 120 je za kilo a je v XT a s kashimou. Ale otázka je dostupnost v Lku.
Třeba i Radon by se dal sehnat v podobným osazení.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzduch, nejezdim v podstate nikde jinde a full vetsinou stoji doma a drtim ,,tvrdy ocasy´´ :) Na HT je vetsi prdel. Pozor , nezatracuji full, mam ho taky moc rad. Ale neberu to generovani, ze HT nee... :)

Dawe, treba nadhernou trail 29ku od RB na XT podle me sezenes i pod kilo. A tech kol bude vic co se daji sehnat...ta 100vka je hodne peknej rozpocet.

Jinak dneska rano pecka, nepamatuju, kdy me v dubnu mrzla voda :)

 

20210406_081334-01.jpeg

R0032917-01.jpeg

R0032920-01.jpeg

R0032929-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drtit tvrdý ocasy.. Nevím, jestli jsem tu správně chlapci :) Ale jo, věřím, že obojí má svý čaro. Asi jako častěji pojedu na projížďku se synem, než že bych šel drtit traily..už mám nějakej věk a nehodlám umřít v elasťákách a hlínou v hubě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dawe, nejsem zadnej MAMIL, elastaky sem nemel nikdy na sobe :) a k 50ce mam bliz jak ke 40ce... :) 

Jak psal Micey, co vlastne chces ? :) Videl bych Te na fulla tedy, at se pekne houpes, nekde kolem 120mm zdvihu a trailovejsi geo, at Te nebere houser :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fox alergie je z minulosti, bylo s tím samý sraní a problémy. Nechci argumenty, že dneska je všechno jinak. Prostě když za to dám ten balík, tak snad můžu mít něco, z čeho nemám kopřivku ne? :) sram bych možná přežil, ale nikdy jsem to neměl a nebim, jestli s tím na stará kolena začínat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...