Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dawe, marzocchi je vnitrek fox, to by ses asi osypal :) Hele, me to vzdy chodilo pekne, je fakt, ze jsem pokazde jezdil tu nejvyssi radu. Zas kolum davam zabrat, pac sem kopyto a pruzeni maka za mne:)

Pokud to chces na rekreacni jezdeni, klido bych slevil z XT na SLX. Vypada a funguje dobre. Rozdil nepoznas. A priplatil za kola, tam rozdil ku.va poznas :) To Cube neni vubec spatny. Resp asi bych bral co je, ono v soucasne dobe nejde moc vybirat, pokud nechces jezdit az pristi jaro :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt? No tfuj, to jsem netušil. A to jsem kdysi vidli od nich měl a byla fajn. Já taky netvrdím, že jsou moje fobie postaveny na reálných základech :) 

Koukal jsem na ty Cube a ty verze 150 nebo 170 vypadají některé dost dobře. Ještě mám kamaráda, co dělá pro Specialized, tak zkusím oprášit vztahy, jestli by tam u nich nebylo něco.

Děkuju každopádně za navedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt? No tfuj, to jsem netušil. A to jsem kdysi vidli od nich měl a byla fajn. Já taky netvrdím, že jsou moje fobie postaveny na reálných základech  
Koukal jsem na ty Cube a ty verze 150 nebo 170 vypadají některé dost dobře. Ještě mám kamaráda, co dělá pro Specialized, tak zkusím oprášit vztahy, jestli by tam u nich nebylo něco.
Děkuju každopádně za navedení.

Ono hlavně v dnešní době je umění vůbec nějakýho rozumnýho bajka koupit. To vybírání komponentů, barev atd. je docela utopie.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja malemu objednal ram od Chromagu a mozna v lete o prazdninach a kdyz to neklapne , tak jaro :) Ale oni funguji trosku jinak no...

Uz sem to psal v reakci na Kloubikovo kolo, Marin aktualne dela paradni kola, Rift Zone je trailova pecka. Ale jak je to s dostupnosti netusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako tohle koukám, že by se mi líbilo moc. Jen kdyby měli velikost na větší kluky.

https://www.kola-radotin.cz/celoodpruzene-horske-kolo-cannondale-habit-carbon-2-mantis
 

Marin jsou krásný. Nad těmi jsme slintali už před těmi 25 lety, když jsem začínal jezdit z kopce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová HT od RB má dodací lhůtu 2 roky a kupovat starý model, je za ty prachy blbost. 

Turbo Levo je masakr, ale zrovna včera jsme se o tom bavili, protože jsem si vyjel na prvním Levo od kamaráda na trojkových pláštích do zasněžených Beskyd a moc se mi to líbilo. No, a pořád nám tam v té následné debatě vyskakoval nahoru Kelly's Theos. To je za 140k naprostá lahůdka. Zdá se. Je to o notný kus levnější, než Turbo Levo, má to kosmický rám z materiálu, ze kterého to nikdo jiný na světě nedělá, bo patent, (Thermoplastic Hybrid Steel-Carbon Composite a.k.a. FEATHER® by Rein4ced assembled by advanced robotic manufacturing 🙂 ), takže aspoň trochu něco jiného, nového, inovativního, prachy zůstanou na Slovensku a v Belgii, nebo s kým to vyvinuli, a ne v Číně, nebo Americe, nemá to Sram, ale Shimano, nemá to Fox, ale Rock Shox, má to 720 baterku, je to taky mullet.

 

https://www.kellysbike.com/cs/horska-c939/theos-f50-anthracite-29-275-720wh-p68323

 

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci. To je prekérka. Chtěl jsem si k 45tinám koupit vysněné Rolexy, nejsou. Tak, že si udělám radost novým kolem, není. Uff. Kluci, je tu někdo, kdo by byl schopný a ochotný mi pomoci sehnat vybraného nového Treka. Byl bych velmi zavázaný. Děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci. To je prekérka. Chtěl jsem si k 45tinám koupit vysněné Rolexy, nejsou. Tak, že si udělám radost novým kolem, není. Uff. Kluci, je tu někdo, kdo by byl schopný a ochotný mi pomoci sehnat vybraného nového Treka. Byl bych velmi zavázaný. Děkuji. 

Možná snáž seženeš ty rolády.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, TLD napsal:

Ja mam noveho fulla vybraneho a neva, ze bude az za rok. Zustavam u DW linku :)

https://store.pivotcycles.com/en/bike-trail-429-v3-2

Máš i teď na kole 29" ? Nejni to na těch trailech málo obratný?

Plánuju, že až se vodstěhuju pod kopec, tak udělám ňákej cyklo upgrejd. Jako oldskulak, co za mladi x let jezdil na bmx, tak mi přijde všechno děsně vohromný, i 26" na DH mi přišla jak kobyla, ale zvyk sem si.. docela..

Vyhlídnuto mám, ale posílat to nebudu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chlape. Mam full a styluse 27,5 a rootdowna 29. Jasan , ze ty mensi kola jsou hbitejsi a obratnejsi v technickem terenu. Ale jak sem se 29tek bal a odmital je, tak kdyz si zvyknes, je to bomba. Jezdis jinak, tam kde s malejma treba premejslis o stope, tak s velkejma to tam proste naseres. A dolu ses rychlejsi. Ale asi na ukor zabavnosti, nebo spis hravosti. Bavi me oboje. 

Nedelej fory, co mas v merku ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dawe009 podle toho co píšeš mám pocit, že bys měl koukat po kolech tak do 120mm zdvihu.

Orbea OIZ; Norco Revolver 120/120 (horší poměr cena výkon než ostatní); Rose Thrill Hill 120/100 (dodání někdy na podzim); nebo třeba Whyte S-120, ti psali u některých modelů dodání březen/duben teďka, ale otázka co ten karbonovej.

Stejně budeš muset ve většině případů oslovit přímo prodejce a pozjišťovat. Klidně bych si trochu počkal na kolo, který bude podle tcých představ. Ale může se poštěstit a na něco skladem kápneš.

 

@TLD Nepustíš jednoho toho Chromaga, až ti ten Pivot dojde? :D Nezvažovals náhodou i Transition Spur?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, dawe009 napsal:

Drtit tvrdý ocasy.. Nevím, jestli jsem tu správně chlapci :) Ale jo, věřím, že obojí má svý čaro. Asi jako častěji pojedu na projížďku se synem, než že bych šel drtit traily..už mám nějakej věk a nehodlám umřít v elasťákách a hlínou v hubě. 

Pokud nedrtíš traily bude full docela zbytečnej, akorát váha navíc. Jsem si dal na kolo v podstatě neomezený rozpočet a chtěl jsem něco lehkého a přitom pohodlného a skončil jsem u 29" hardtaila celého v karbonu. Karbonový rám jsem vybral takový, který poskytuje něco přes cenťák odpružení. S velkými obručemi mi to pak komfortem vsedě dost připomíná můj původní full na menších kolech, ale ve zrychlení je ta úspora váhy (na absenci tlumiče, čepu a pár trubkách rámu fullu) dost znát. Na biku jsou nejdůležitější lehká tuhá kola, tam bych rozhodně nešetřil, já mám karbonové ráfky.           

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jsme u toho. Půlka lidi radí HT protože váha, jednoduchost, lepší na vejlety, druhá radí full protože pohodlí, terén.. A třetí půlka e-bike. A já se v tom placám. A když už mě něco nadchne, tak to stejně nemaj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...