Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Happy, sorry, ale ee... pivot je sen, tak uvidime jak dopadne..., ale rad bych upgradoval rootdowna novym ramem, tento mam od 2017, tak by mozna byl k disposici :) Je jezdenej, ale s laskou :) . Pro me HT zustane prioritou, dokud kolena a kotniky podrzej :)

Spur se me strasne libi, a transition mam rad, ale na me uz moc XC... mam radsi vic do trailova. I kdyz samo kdyz na tom clovek umi, tak je to na traily zabijak. Ja ho tady vychvaloval, hned jak to kolo vypustili.

Tomak, ja to mam presne obracene :) Na drceni trailu mam HT´s (vetsinou, jezdim na nich i na fullu) a na celodenaky , kdy to pohodli vitam rad beru fulla :) S rafkama souhlas, mam karbony od podzima a ta tuhost a jezdivost je neskutecna.  A zvuk od hubu Industry nine je strasne navykovej :):):) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, TLD napsal:

Tomak, ja to mam presne obracene :) Na drceni trailu mam HT´s (vetsinou, jezdim na nich i na fullu) a na celodenaky , kdy to pohodli vitam rad beru fulla :) S rafkama souhlas, mam karbony od podzima a ta tuhost a jezdivost je neskutecna.  A zvuk od hubu Industry nine je strasne navykovej :):):) .

Chápu, že HT stavěný na traily není ideál na celodeňák 🙂 já mám to svý HT stavěný právě na pohodlí a takovou lehkost, že bych ho na trailech ani zbytečně nerasil a nějak mi z popisu Dawe009 přišlo, že by právě takto mohl chtít pojmout své vyjížďky       

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 3. 2021 v 11:23, Micey napsal:

Tady bude nekoho mocinky bolet prdel. A asi to budu ja..

 

2B1D75F0-1455-4093-B510-3B52E2973030.jpeg

Tak po pár švihách, z toho jeden přes tři hoďky čistě v terénu, jsem teda ale extra mile překvapen.. buďto moje prdel snese hodně (hm, zní to malinko divně), nebo jsem zázračně trefil tvar a velikost (tak to zní ale eště divnějc:)). No prostě za ty prachy supr a silně doporučuju, takovej Ward mezi sedlama.. https://www.saevid.com/gb/
Asi si vemu ještě jedno na bika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dawe009 napsal:

No a jsme u toho. Půlka lidi radí HT protože váha, jednoduchost, lepší na vejlety, druhá radí full protože pohodlí, terén.. A třetí půlka e-bike. A já se v tom placám. A když už mě něco nadchne, tak to stejně nemaj :)

Kanón full v karbonu s leftynou v 29", to byl dycky můj sen... Ale je fakt že v HT ti ještě zbyde na karbon kola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 4. 2021 v 9:44, Paw napsal:

Mám kolo v podobný cenový relaci, nechal jsem si jen preplist ráfky. Místnímu expertovi jsme poslal co mám, poslal mně co bych mohl mít a bylo to. Vyšlo mě to na dvojku a asi to jede trochu líp než noname co jsem měl před tím. Cena mně vzhledem k ceně kola a mýmu nájezdu přišla adekvátní.

Mám DT Swiss X392. V kombinaci s přechodem na bezduše jsem ušetřil asi čtvrt kila na jedno kolo.

Hmm, pokud to půjde takto, tak dobrý... Hodím to na váhu, ať aspoň vím od čeho se odrazit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako chlapci projel jsem všechny ty internety od HT přes full a elektro a vrátil jsem se zase na začátek k tomu Rock Machine. U všeho mě něco sere a když náhodou ne, tak to nelze koupit. Za normální konstelace bych na to dostal 20 tis dolů. Dneska se to snad draží, kdo dá víc. Nevím, jestli to nenechat na nějaký lepší časy a letos si pozkoušet různý varianty z půjčovny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se to tu rozjelo, tak se taky priznam, ze v tom uz tyden lezim a premyslim co na 2022. Pani jsem koupil elektro, takze to vypada, ze konecne zacneme jezdit o neco vic. 

Hrozne se mi teda libi ted ten koncept elektro, ale polotucny co dela Specialized, Turbo Levo SL a nebo konkurencni Orbea Rise. Ty ceny jsou taky brutalni, ale prijde mi to pekny. Proste to pomuze, ale furt se musi makat a kdyz nahodou dojde stava, tak to clovek utahne, protoze to nevazi jak pulka auta.

Mate to tu nekdo? Jak se na tom jezdi? Je to picovina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Levo SL nemám, ale tzv. Light ebike je můj šálek čaje. Mrkni na typy s pohonem Fazua, třeba Lapierre eZesty, Focus Raven2, Bulls WildFlow evo a pod. Podstatně lehčí než plnotučný elektrotank, a podpora více než dostatečná

P.S. Tento Wilier za tuto cenu - s ohledem na ceny běžných kol - vypadá jako kauf desetiletí... sám jsem po něm pošilhával, ale odkládám elektriku o další rok

https://www.finebike.cz/wilier-101fx-hybrid-2020-xt-sid-966.html

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Duke650, no koukam, ze s Tebou to budu na pristi rok konzultovat! Raven vychazi cenove zajimave, jenom ta cervena barva u 9.8 je silena a ten Wilier je dost dobrej! Ostatni taky pekny... No, zacnu setrit.

Pani uz se mi smeje, ze je to presne tak jak nam rikal kamos co mi prodaval jeji elektro. Ze nejdriv se kupuje pro zensky a zhruba mesic potom pro chlapa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...