Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

[mention]TLD [/mention] v poho to je mi jasny, ze ty kola sou srdcovka a jen tak z domu nepudou. A koukam, zes toho Rootdowna hnedka dalsi den vyvetral Kdyby treba nastala generacni obmena tak za me rozhodne budu rad, kdyz to tady hodis. Ja koupil v rijnu celopero a stejne prave citim ze me nejakej ten trailovej pevnak bude muset casem doma taky pristat.

Pamatoval sem si, zes toho Spura zminoval. Ja koukal tenkrat spis na Scouta, protoze mi ten Spur prisel taky moc do XC. Kola sou to ale nadherny to jo. Nicmene Pivot je sen pro hodne lidi, takze skvela volba a tise zavidim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Happy, zatim neni co... za cenu Pivota mam dva super Chromagy :) Resp, moc ho chci, ale mam nejak blok dat 150k za kolo. Uvidime :). Navic me prijde jak kopie meho Turnera na 29kach :)

Novej rootdown bude 100%, hned jak bude :)

Maj krasny kola a je me ta znacka sympaticka. Stejne jak Norco, Marin, Knolly, Devinci apod. A mam rad kola z UK. Ty se me taky libej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, African napsal:

Mají to fajnové i s tou rozbitou vidlí, Dawe neví o co přichází :punk:

No, já mám asi vybráno. Teď ještě překonat odpor manželky, která nevěří, že na tom budu jezdit (a já to neumím teda nijak zaručit) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, dawe009 napsal:

No, já mám asi vybráno. Teď ještě překonat odpor manželky, která nevěří, že na tom budu jezdit (a já to neumím teda nijak zaručit) :)

Cokoliv, hlavně ať to není ----- no radši držím papulu, nebo mě Akusekta sežere za živa. Začíná jich být poslední dobou nějak nebezpečně hodně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, dawe009 napsal:

No, já mám asi vybráno. Teď ještě překonat odpor manželky, která nevěří, že na tom budu jezdit (a já to neumím teda nijak zaručit) :)

To si nevybereš. Ta moje třeba frflá, že trávím na kole až příliš mnoho času.. takže když ty hodiny zprůměruješ, tak si to zdůvodníš 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Duke650 napsal:

To si nevybereš. Ta moje třeba frflá, že trávím na kole až příliš mnoho času.. takže když ty hodiny zprůměruješ, tak si to zdůvodníš 🙂

No přesně. Buď bude mít kecy, že jezdím málo nebo moc 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Gustaf napsal:

Jj, tohle je ješte cajk...👍 kdy dorazí?

Mám zamluveno, je skladem. Žena bohužel viděla cenovku a dnes mi promlouvala do duše. Takže musím vymyslet něco chytrýho.. Teoreticky by to tedy mohlo být brzy :) Teoreticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, dawe009 napsal:

Mám zamluveno, je skladem. Žena bohužel viděla cenovku a dnes mi promlouvala do duše. Takže musím vymyslet něco chytrýho.. Teoreticky by to tedy mohlo být brzy :) Teoreticky.

No prostě ji řekni, že to potřebuješ... výhodná koupě starého vybehleho modelu s 50% slevou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Gustaf napsal:

No prostě ji řekni, že to potřebuješ... výhodná koupě starého vybehleho modelu s 50% slevou...

Říkám něco chytrýho.. :) Tohle už jsem použil tolikrát, že už to ani nezkouším. Trochu mi nepomáhá fakt, že na předchozím kole jsem najel 16 km. Ale teď cejtím, že to na mě přišlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...