Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, dawe009 napsal:

Mám zamluveno, je skladem. Žena bohužel viděla cenovku a dnes mi promlouvala do duše. Takže musím vymyslet něco chytrýho.. Teoreticky by to tedy mohlo být brzy :) Teoreticky.

Pokud uz mas zamluveno, tak asi nic. Ja jen...no nechci ti kazit naladu...ale kdyz jsem v zime kupoval Scalpel, tak jsem z nejakeho sentimentu dospel k nazoru, ze nekomu necham v Cechach vydelat. Kdyz je ted ta krize. No....kdyz jsem videl za kolik se to tam prodava, tak jsem rychlosti ze sentimentu vycouval a koupil u nas v Reichu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Ajaj napsal:

Pokud uz mas zamluveno, tak asi nic. Ja jen...no nechci ti kazit naladu...ale kdyz jsem v zime kupoval Scalpel, tak jsem z nejakeho sentimentu dospel k nazoru, ze nekomu necham v Cechach vydelat. Kdyz je ted ta krize. No....kdyz jsem videl za kolik se to tam prodava, tak jsem rychlosti ze sentimentu vycouval a koupil u nas v Reichu.

Zamluveno neznamená zaplaceno. Díky za koment, zkouknu co maj vedle 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TLD jo ták, já myslel, že ten Pivot je už objednanej a čekáš na dodání :)

Byl sem ted zkouset helmy u nas v Brne v Pepe bikes a 429ka hnedka u vchodu vystavena pekne na ocich. A ram od Rootdowna na zdi nahore nad pokladnou. Pekny to tam maj. Me jsou tyhle znacky taky sympaticky, akorat jsem mel holt ten budget trochu niz, tak jsem sahl po UK Vitusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, African napsal:

Cokoliv, hlavně ať to není ----- no radši držím papulu, nebo mě Akusekta sežere za živa. Začíná jich být poslední dobou nějak nebezpečně hodně :D

Četl jsem že vloni bylo v ČR prodáno 360.000 jižních kol.

Z toho bylo 120.000 na baterky.

To bude rozhodně způsobeno masivní dostupností v prodejnách jako Mountfield a reklamní kampaní kdy se Kruciš zatajuje zasloužilým hokejkám ;) Každopádně ten poměr byl rok před tím 350 / 90 tisíc. Potkávám na tom hodně starších co to mají jako dopravní prostředek do obchodu apod., a na cyklostezce jsou na tom lidi kteří by jinak na kole rozhodně nevyjeli a seděli by doma u ČT3. ;)

Mimochodem kdo vymyslel u Mountfieldu zkratku a značku pro kola by asi neměl tolik jezdit na služebky do čínských fabrik, ale mrknout i do júesej co to MTF / motherfucker znamená :D

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem pred dvema lety vyzvedaval svoje kolo na prodejne, byl borec totalne zavaleny pripravou e-bajku. Bavili jsme se na to tema a rikal, ze to jde jak housky. A to byly prosim pekne Bianchi, co nestoji tasku hrusek. 
Zrovna minuly tyden jsem videl sousedy (manzele cca. 65) V zivote na kolech nejezdili. Dneska kazdy eletrickeho fulla minimalne za kilo, svicate hadry za pade (s pukama na galatach) a jezdi kolem vody, po asfaltove cyklostezce, do Žimer. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovšem někde na lesní cestě někam nahoru kopcem, moje hercna 100 metrů přede mnou, plíce 100 metrů za mnou, a v tom když mě předjede bzučící tramvaj ve fosforový barvě Kruciš s obtloustlým vodičem . . . tak v ten moment mě taky pěkně serou 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně nevadí, když mne v kopci předjede cyklista na baterky. Mně vadí, když překáží třeba ve sjezdu nebo kdekoli jinde. Protože těm novopečeným MTF-Crusis-rajderům chybí základní návyky... např. že když skupina tří bratří v upnutém triku zastaví na cyklostezce způsobem, že blokují celou šířku, tak se nemají divit, když jsem potom neslušný

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, moco napsal:

@dawe009 moc pěkný Dejve, pěkně se o něj starej, moc nejezdi, za pár let ho povezeš do Vyškova 🙂

Jako to se může stát :) 

Nicméně lehce jsem surfoval po německých krámech a větší výběr a lepší ceny. Takže se tomu ještě budu věnovat chvíli asi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Happy, ta 429 je super. Ja jezdil na 2018 modelu, uz sem ji skoro bral, ale nelibila se me moc barva a hlavne switchblade mel tlumic kolmo a ja info, ze to tak daj i na trail a to ja radsi😉. No jak pisu, uvidime. Kola stejne ted nejsou. 

Dawe, pekny, tak at ho mas co nejdrive. Je sranda, jak s vyberem kola na obcasne jezdeni s klukem skoncis u bestie na Rampage😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, kral083 napsal:

Páteřní pražský cyklostezky na vás,bando 🙂 Maminky s kočárky vedle sebe, bruslaři se sluchátky,lidi se psi, lidi na skatech a v únoru dokonce i běžkaři 🙂

takže zlatý lidi na rekolech,e-kolech bez návyků

Presne, hlavne ta do Zbraslavi je top. Vzal jsem tam predeloni zname z Moravy, jezdi na kolech hodne, znaji dobre cyklostezky okolo Becvy a Moravy, ale kdyz videli tohle... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kral083 napsal:

 a v únoru dokonce i běžkaři 🙂

Jistě, klidně i v lednu když omylem nápadne sníh 🤣 Protože tou dobou jsou cyklostezky zde ve vidlákově zcela prázdné, krásný čas ta zima ;)

 

20210115_150657_copy_600x800.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dawe009 napsal:

Jako to se může stát :) 

Nicméně lehce jsem surfoval po německých krámech a větší výběr a lepší ceny. Takže se tomu ještě budu věnovat chvíli asi. 

Dříve to bylo naopak, já zkoušel Cannondejla v Německu i Rakousku přes kámoše a všude pevný ceny doporučené výrobcem. U nás šlo ukecávat, třeba Axit dokázal čarovat s cenami, ale jak říkám, časy se mění.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...