Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Jarett napsal:

Dnes fajnový gravel s paní domu :)

Akorát nás hned na startu málem sejmula nějaká zhovadilá řidička ... 

Paradni. Jo, proto uz fakt nerad jezdim na silnici, za poslednich patnact let to slo nejak fakt rychle.. agresivni, nepozorny, nasrany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jarett napsal:

Dnes fajnový gravel s paní domu :)

Akorát nás hned na startu málem sejmula nějaká zhovadilá řidička ... 

 

 

Tak to je hodně strašidelný 🥶 Někteří řídiči jsou prostě neuvěřitelný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska po dlouhý době hezky, že bych mohl vyjet i relativně nalehko. Plán byl po práci, no a co se nestane, přijde tak pěknej přívalák, že akorát můžu sedět doma a šlapat na rotopedu ... :( (snad se to do večera přežene a půjde to aspoň na chvíli před setměním).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, dodací termíny na cokoli v cyklobranži to je peklo, v zimě jsem nakoupil do zásoby 5 řetězů a brzdové destičky, abych nezůstal stát uprostřed sezony. Ale to ekolo letos stejně ještě nechci, jaro 2022 mi nevadí. Koleno sice zlobí čím dál víc, ale vysvětluju mu, ať nesere, jinak že ho vyměním za jiné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

Čekačka jak na Roulexky 😂 To bych psychicky nedal....

Tak už si radši kup do zásoby pláště, destičky, brzdy ať pak nejančíš 😂

A nedejbože kolo

 

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud používáte Garmin Edge a Varia radar (případně další chytrý světla), tak mrkněte sem https://www.bike-forum.cz/forum/garmin-varia-bike-radar-2#comment5198153

Datový pole odstraňuje nedostatek, kterej Garmin od začátku nechce udělat -  radar bliká jen když detekuje auto, jinak je zhasnutej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 4. 2021 v 19:58, Jarett napsal:

Dnes fajnový gravel s paní domu :)

Akorát nás hned na startu málem sejmula nějaká zhovadilá řidička ... 

 

No jo, kruháč mezi poštou a ministerstvem zemědělství. Tam je to normální a nehody denně. Ale mimochodem Blanická je jednosměrka a jeli jste v protisměru... "Pumpičkáři" jsou vždycky strašně dotčení, když tak jedou a já jim autem neuhnu. 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, kruháč mezi poštou a ministerstvem zemědělství. Tam je to normální a nehody denně. Ale mimochodem Blanická je jednosměrka a jeli jste v protisměru... "Pumpičkáři" jsou vždycky strašně dotčení, když tak jedou a já jim autem neuhnu.

Sice jednosměrka, ale mimo cyklisty. Na Bystřičce je dodatková tabulka Mimo cyklisty.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Goran02 napsal:

No jo, kruháč mezi poštou a ministerstvem zemědělství. Tam je to normální a nehody denně. Ale mimochodem Blanická je jednosměrka a jeli jste v protisměru... "Pumpičkáři" jsou vždycky strašně dotčení, když tak jedou a já jim autem neuhnu. 😇

Jak psal Roura74 ... no a když neuhneš a na kruháči nabouráš, viník jsi v daném okamžiku ty. 

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...