Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Filip.J napsal:

No tož tak. Teď ještě přemýšlím, že bych od plísně očistil a dofoukal i tu silničku a zkusil se někdy urvat sám, podívat se, jak daleko dojedu a jestli se zas ozve to koleno... podle všeho jsem jezdil moc těžké převody a nekompenzoval kolo jiným pohybem, tak teď aspoň vím, na co dát bacha a pohlídat mladého, mně to tenkrát nikdo neřekl a nenasměroval mě - nejsou na to od @Jarettnějaká skripta?

No já jsem před pár lety něco sepsal :D Mají je k dispozici studenti FTK UPOL. Ale popravdě, jezdi na pocit, to bych ti poradil jako první. Dobrý pocit. Tak, aby tě to bavilo a těšil ses na další kolo. Biomechanika pohybu na kole má smysl jen jako celek, tedy kompletní nastavení posedu. No a u dětí je to hlavně o zábavě, tam bych to neřešil, a když, tak až tak od 10 let.

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem řachnul brzdový kotouč o kořen, že jsem nebyl schopen skoro jízdy a pak sebou nevozte furt Leathermana, zlatý to nástroj 👍 Dnes se mi ho podařilo narovnat úplně luxusně a hurá do nepohody, a za to jak jsem šikovný jsem si naordinoval Plzničku :thumbsup_anim: Počasí ovšem jeden velký extrém....

DSC_0891.JPG

DSC_0892.JPG

DSC_0888.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky aktuálně probihajicímu petisetletému suchu jsem si mohl vybrat jestli chci jet blátem nebo blátem. 

20210504_134513_copy_963x722.jpg.dfadaa2c8d3f0b6f75977f83e0dea6bd.jpg

A ten víííítr . . . bezvadnej, ještě, že mám za barákem les. :)

20210504_134541_copy_749x734.jpg.7ee9ad638989d1d509307e1142c267a2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Moty napsal:

Jsem lehce zoufalý, tak kdyby ste někdo měl nebo věděl o fešným horáku s 29" pro dceru (170cm) tak mi dejte vědět

cena +/- 17k

díky

https://www.decathlon.cz/horske-kolo-29-xc-50-eagle-id_8575904.html

https://www.cyklobazar.cz/inzerat/511596/ctm-rambler-2-0-model-2021

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Duke650 napsal:

No právě, tento způsob globálního oteplování zdá se býti poněkud na prd, včera večer jsem si to říkal celé dvě hodiny. Mám najeto ani ne 40% toho co loni touto dobou...

No nic moc. To já mám 450% toho co loni touhle dobou. ;) Tošku jsem začal jezdit i v zimě, no. 

Upraveno uživatelem Beet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...