Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Duke650 napsal:

Díky moc, nicméně jak jsem psal, je to pro dceru a nemůžu jí ukázat černý nebo šedý kolo:-D

A ten Dekáč je fakt vyprodanej, jako i ostatní prodejci a velikost M je sprostý slovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Duke650 napsal:

No právě, tento způsob globálního oteplování zdá se býti poněkud na prd, včera večer jsem si to říkal celé dvě hodiny. Mám najeto ani ne 40% toho co loni touto dobou...

Sem na tom úplně stejně... nějak se mi v tomhle počasím nechce a naopak doma mě spinner už nebaví... už chci teplo a pivo na zahrádkách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten vítr je hrozně nepříjemnej. Nedávno jsem viděl na cgn YouTube kanálu tip, kde je dobré sledovat jak se točí vítr a aby ideálně foukal ke konci jízdy do zad. Říkal jsem si, že je to kravina, že by muselo foukat fakt hodně...no, včera jsem šlapal i z kopce, abych vůbec jel :D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pondělí přišlo naší malé taky kolo... začla jezdit celkem často, teď skoro každej den, tak jsme vzaly nový, větší na místo menší hnusné bazarovky.

AUTHOR A-Matrix 26 2021 13,5"

Vzhledem k tomu že jí je 11 let jsem nechtěl kupovat dražší než 10k... a je moc spokojená. "Musela" mít tu otáčecí přehazku (Shimano Revoshift) na gripu.. měla to na obou kolech co měla od mala...takže byl výběr celkem zůženej.

I barvu si vybrala.

20210503_125231.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, PavelSch napsal:

Ten vítr je hrozně nepříjemnej. Nedávno jsem viděl na cgn YouTube kanálu tip, kde je dobré sledovat jak se točí vítr a aby ideálně foukal ke konci jízdy do zad. Říkal jsem si, že je to kravina, že by muselo foukat fakt hodně...no, včera jsem šlapal i z kopce, abych vůbec jel :D  

Já na Windy koukal, takže návrat kolem Berounky byl po větru. Ale to se taky musíš k tý odměně propracovat. Těch 40km kolem letiště a směr Kladno,kde jsou jen otevřené prostory byl dost výživný 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady v Polabí se jinak než podle větru jezdit nedá :). Než vyjedu, tak to okouknu a podle toho zvolím směr vyjížďky. Tam po větru, zpátky lesama. Jinak mně přijde, že letos teda fouká extrémně a z různejch směrů (poslední roky tady furt převažoval JV).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Spongebob napsal:

v pondělí přišlo naší malé taky kolo... začla jezdit celkem často, teď skoro každej den, tak jsme vzaly nový, větší na místo menší hnusné bazarovky.

AUTHOR A-Matrix 26 2021 13,5"

Vzhledem k tomu že jí je 11 let jsem nechtěl kupovat dražší než 10k... a je moc spokojená. "Musela" mít tu otáčecí přehazku (Shimano Revoshift) na gripu.. měla to na obou kolech co měla od mala...takže byl výběr celkem zůženej.

I barvu si vybrala.

20210503_125231.jpg

...přesně jako u nás - mladá bude mít taky 11 let, a 24-kové kolo jí začíná být malé.

Objednali jsme toto a zde:

https://www.axit.cz/K193262_Mongoose_rockadile_26_boys/

přikládám jen foto z netu, kolo jsem při včerejším večerním sestavování nefotil, ale naživo vypadá fakt dobře

87051-mongoose-rockadile-26-boys-2019-detske-kolo-b0b10078ee8fbdf09ea237cd1e92d276.jpg

87051-mongoose-rockadile-26-boys-2019-detske-kolo-1a1c72d12e85d8ecdb9fa40cd31565e1.jpg87051-mongoose-rockadile-26-boys-2019-detske-kolo-a82ca125bec54ee8806fb8b001a4599f.jpg

- super cena vzhledem k tomu jak kolo (hlavně rám) vypadá, osazení obvyklé

- modrá metalíza byla politicky vysvětlena 😉 a  tudíž je vítána (má v takové helmu a maminka má v podobné barvě nové auto), navíc kolo po pár letech podědí mladší bráška (ten má teď od Vánoc  Author A- Matrix 24)

- "boys" je jen v názvu, na kole jsem to nenašel😉.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Kamil.K napsal:

...přesně jako u nás - mladá bude mít taky 11 let, a 24-kové kolo jí začíná být malé.

Objednali jsme toto a zde:

https://www.axit.cz/K193262_Mongoose_rockadile_26_boys/

přikládám jen foto z netu, kolo jsem při včerejším večerním sestavování nefotil, ale naživo vypadá fakt dobře

87051-mongoose-rockadile-26-boys-2019-detske-kolo-b0b10078ee8fbdf09ea237cd1e92d276.jpg

87051-mongoose-rockadile-26-boys-2019-detske-kolo-1a1c72d12e85d8ecdb9fa40cd31565e1.jpg87051-mongoose-rockadile-26-boys-2019-detske-kolo-a82ca125bec54ee8806fb8b001a4599f.jpg

- super cena vzhledem k tomu jak kolo (hlavně rám) vypadá, osazení obvyklé

- modrá metalíza byla politicky vysvětlena 😉 a  tudíž je vítána (má v takové helmu a maminka má v podobné barvě nové auto), navíc kolo po pár letech podědí mladší bráška (ten má teď od Vánoc  Author A- Matrix 24)

- "boys" je jen v názvu, na kole jsem to nenašel😉.

Tyo moc krásný ;) možná kdybych na něj narazil tak bych s tou modrou taky zkusil zabojovat :D ta cena je totiž neuvěřitelná. Asi to dělá to 2019..nějakej poslední doprodej..každopádně je to fuk, krásný kolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, cena je fakt směšná, původně v roce 2019 stálo asi 8500,-

Nad Authorem A-Matrix 26 jsme taky přemýšleli (kolo vaší malé je taky pěkné👍), ..ale mj. je tam  v čase nárůst ceny nového kola od r. 2018 od cca. 7,5 do nějakých 10 litrů (se shodným nebo téměř shodným osazením), takže jsme ve finále rozhodovali mezi GT asi za 10 000,- a tímto Mongoosem a zkusili  jsme M ,... a naživo velmi příjemně překvapil!

Upraveno uživatelem Kamil.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Kamil.K napsal:

Díky, cena je fakt směšná, původně v roce 2019 stálo asi 8500,-

Nad Authorem A-Matrix 26 jsme taky přemýšleli (kolo vaší malé je taky pěkné👍), je pěkný, ..ale mj. je tam  v čase nárůst ceny nového kola od r. 2018 od cca. 7,5 do nějakých 10 litrů (se shodným nebo téměř shodným osazením), takže jsme ve finále rozhodovali mezi GT asi za 10 000,- a tímto Mongoosem a zkusili  jsme M ,... a naživo velmi příjemně překvapil!

Myslíš tohle?? https://www.axit.cz/k192902_gt_stomper_26_prime/

to je uplně brutus na to jsem přišel taky teď z tvýho odkazu :D ach jo.. ale uklidnuji se že by ji těch 7 rychlostí nestačilo 😅

Mě tedy ano.. ale ten rám je opravdu krásnej.

PS: Jinak co je na tom Authorovi super je ta váha! Duralovej rám je fakt super. Sama čuměla na váhovej rozdíl. Ale ona měla předtím ocel no.. 

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...