Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 54 minutami, Moty napsal:

Já tam mám problém těsně pod mělnickou, prostě těch nejprudších 80m, na tom videu to vypadá, že tam šel ze sedla, což mě překvapuje, protože pak nemáš adhezi na zadní kolo

Tam jsem to, Honzo, sotva vysel pesky! Ale uklidnuji se tim, ze jsem byl dva mesice po Covidu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, moco napsal:

Letos první delší vyjížďka: Praha - Mělník - Říp - Mělník - Praha

PS: díky "místním" za tip

 

 

IMG_0711.jpeg

IMG_6773-2.jpeg

IMG_0715-3.jpeg

GPTempDownload 19-5.jpeg

GPTempDownload 16-4.jpeg

A helemese, kolega canyonista. Včera jsem odpanil neurona, není to špatné kolo. Předtím jsem měl od nich nerváka, též gauč na pohodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vcera nemohl, byl sem po ockovani Astrou totalne v haji, ale dneska sem nelenil a vytahl mazlika Pha/Kralupy/Pha a nadhera, lidi jak o vikendu, obcerstvovacky vesmes otevreny 😉

 

 

c64.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 5 hodinami, kral083 napsal:

@mocotak sem tam s partou v sobotu vyrazil. Naštěstí na gravlu,na tom nemám převody,abych tu vraždu vyjel až nahoru 🙂

My dojeli jen do základního tábora Řípu, nahoru na silničce to naštěstí nešlo, jak jsme viděli ty šutry 🙂

před 39 minutami, miccalek napsal:

A helemese, kolega canyonista. Včera jsem odpanil neurona, není to špatné kolo. Předtím jsem měl od nich nerváka, též gauč na pohodu.

Já měl taky před pár lety Nerve 9.9, ale postupně jsem přešel, ale značce jsem věrný. 

 

před 2 hodinami, Tom4 napsal:

Tvl, včera jsem si regulérně spálil ruce. Napatlanej od včera aloe mastičkou, dneska pojedu v dlouhým rukávu  🤣🤣🤣 a ještě radši do lesa :)

Já se večer po jízdě namazal suchým Chardonay, bolest necítím a splňuji barevný gender. 9BC8C5D8-0F0D-4550-AA9A-28B70CCCB972.thumb.jpeg.52fcc570ee60f93d7a20ab868a742a8c.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Kapo said:

Od syna jsem dostal cros Pells, poměrně dobře vybavený, ale musel jsem vyměnit gripy. Před chvílí jsem namontoval gripy s vnitřními rohy od SQ lab, tak jsem zvědavý jak mi budou sedět a jestli nebudu mít problémy s brněním rukou.

710 + 410 som pred par tyzdnami nahodil na stary bike a super. Treba spravne nastelovat uhol gripov aj baranov. Gripy pisu, ze maju byt "rovno" ale tie barany musim este nastavit, lebo nejak moc na nich "lezim".

Len dat dole stare gripy dalo teda zabrat... az ma presla chut ist sa povozit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, moco napsal:

 

My dojeli jen do základního tábora Řípu, nahoru na silničce to naštěstí nešlo, jak jsme viděli ty šutry 🙂

Já měl taky před pár lety Nerve 9.9, ale postupně jsem přešel, ale značce jsem věrný. 

 

Já se večer po jízdě namazal suchým Chardonay, bolest necítím a splňuji barevný gender. 9BC8C5D8-0F0D-4550-AA9A-28B70CCCB972.thumb.jpeg.52fcc570ee60f93d7a20ab868a742a8c.jpeg

Mám obě ruce úplně stejný... stejně rudý kerky :D no co, ale těch 123km na Radyni bylo super

IMG_20210509_134830.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt jsem dneska vzal dlouhej rukáv 🤣 běžné se nespálím, jdu hned do hněda, ale v noci mě pálily ruce jak čert. Do hněda to jde taky, počítám že nejpozději v pátek mi sociálka sama od sebe začne posílat nějaký dávky  😂😂😂

dneska ovšem opět luxusní vítr jak včera, ale 25 stupňů ve stínu už je bezva :)

 

20210510_150744.jpg

20210510_150425.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, M.K. napsal:

Tam jsem byl dneska 🙂 A kvůli tý kulajdě se možná zastavím i zejtra 🤔

radyne2.jpg

radyne1.jpg

Hezkypekne...;) Jj, měli jí tam... já dal jen pivka. Taky dobrej pohon. No další pak na Hracholuskách na hrázi...

Odkud si jel?

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...