Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 22. 5. 2021 v 13:46, Tom4 napsal:

Myslím že pokud ten déšť konečně odtáhne tak vyrazím na kole na zmrzlinu, tak abych se vrátil kouknout na dnešní závěr Gira, který slibuje tenhle bláznivý kopec na závěr :)

 

2021-05-22 13.43.12.jpg

Pro běžné amatéry je takový kopec velký problém i v úvodu vyjížďky, natož na konci etapy... Sám vím, když dojíždím po 100 km a čeká mě kousek do kopce než dojedu domů:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, nemáte nebo nevíte o někom kdo by měl na prodej nějakou základní silnici typu Triban z Decathlonu (XL)? Nevím proč se furt tlačím do mtb, když 90% mých vyjížděk je na silnici. Přesto si tím nejsem vůbec jistej, tak bych chtěl něco na vyzkoušení co můžu zas poslat dál. Dík za tipy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Marfael napsal:

Pro běžné amatéry je takový kopec velký problém i v úvodu vyjížďky, natož na konci etapy... Sám vím, když dojíždím po 100 km a čeká mě kousek do kopce než dojedu domů:-)

Tohle je hnus fialovej i pěšky  😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.mountfield.sk/trekove-elektrobicykle?1040=zadný motor&r=cena-asc

Nazdar borci, manželka "nutně potřebuje" elektro kolo víc než 1500 stovek vč. baterie za to nedám.

Je tohle úplná pičovina?

Bude jezdit určitě kolem baráku, max polní cesta, spíš asfalt. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, guzmic napsal:

https://www.mountfield.sk/trekove-elektrobicykle?1040=zadný motor&r=cena-asc

Nazdar borci, manželka "nutně potřebuje" elektro kolo víc než 1500 stovek vč. baterie za to nedám.

Je tohle úplná pičovina?

Bude jezdit určitě kolem baráku, max polní cesta, spíš asfalt. 

 

No nějakej research jsis asi udělal:-) Co se osazení týče, tak vlastně ani nic moc horšího už není... Já bych koukal alespoň po středovým pohonu (tady je v zadním náboji) a utlumený vidlici. Ale za 1500E není moc na výběr no, kór dneska. Okolo baráku a po asfaltu to samozřejmě jezdit bude:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Bert napsal:

Tak to je docela hezký rozpočet. Dát 150000 za elektrokolo bych si rozmyslel. To máš tu svou ženu docela rád 🙂

Sorry.... brzo ráno píšu blbosti. 🙂

Rád ju mám, ale myslel jsem patnáct stovek evropskejch. Jako 1500Eur 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, xcmaniax napsal:

No nějakej research jsis asi udělal:-) Co se osazení týče, tak vlastně ani nic moc horšího už není... Já bych koukal alespoň po středovým pohonu (tady je v zadním náboji) a utlumený vidlici. Ale za 1500E není moc na výběr no, kór dneska. Okolo baráku a po asfaltu to samozřejmě jezdit bude:-)

Jeden moc dobrej kamarád dělal vedoucího v .....bike výrobce elektro kol bohužel půl roku zpět odešel, když jsem mu poslal ten Mountfield tak na rovinu řekl: hele, je to levný....ber silnější motor 42N nebo kolik a moc od toho nečekej, elektrokola nejsou a jen tak nebudou a za 1500eur stejně nic moc lepšího nekoupíš....teda nového.

ps. já kolo nemám...teda mám ale je to veterán a tohle jde mimo mě.

Upraveno uživatelem guzmic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, guzmic napsal:

Jeden moc dobrej kamarád dělal vedoucího v .....bike výrobce elektro kol bohužel půl roku zpět odešel, když jsem mu poslal ten Mountfield tak na rovinu řekl: hele, je to levný....ber silnější motor 42N nebo kolik a moc od toho nečekej, elektrokola nejsou a jen tak nebudou a za 1500eur stejně nic moc lepšího nekoupíš....teda nového.

ps. já kolo nemám...teda mám ale je to veterán a tohle jde mimo mě.

Jasně. Já kupoval manželce kolo před rokem a po docela dlouhým zkoumání jsem dospěl k závěru, že rozumná hranice je někde okolo 60 tis. Ale jezdíme docela dost a kupoval jsem to právě, abychom mohli jezdit spolu a s dětma. Problém je, že na delším kopci na mě musí teď čekat 😄 Na tohle sranda ježdění je otázka, jestli nestačí kolo bez motorku, je s tím míň starostí vč. třeba snazšího převážení na střeše. Ale rozumím tomu, manželka kolo bez motorku odmítala a teď jí to docela baví. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Lion napsal:

guzmic: Bacha ty mountfieldy jsou bez baterie. a ta je dalších 500E... Podívej se to decathlonu

Jo proto jsem psal, max 1500e...

za hodinu pojedu do Žiliny, půjdu na toto kouknout:

https://www.decathlon.sk/elektrobicykel-riverside-500-id_8614841.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 5. 2021 v 19:09, PavelSch napsal:

Kluci, nemáte nebo nevíte o někom kdo by měl na prodej nějakou základní silnici typu Triban z Decathlonu (XL)? Nevím proč se furt tlačím do mtb, když 90% mých vyjížděk je na silnici. Přesto si tím nejsem vůbec jistej, tak bych chtěl něco na vyzkoušení co můžu zas poslat dál. Dík za tipy 

Já bych i přemýšlel, že pustím to svoje CTM, na vyzkoušení by ti imho stačilo, ale byli by ti malý.

V 23. 5. 2021 v 19:20, PavelSch napsal:

Když ty už zas stojí nějak moc mi přijde :D 

Však Micey píše, že jsou k nezaplacení 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Filip.J napsal:

Já bych i přemýšlel, že pustím to svoje CTM, na vyzkoušení by ti imho stačilo, ale byli by ti malý.

Mám 193 cm, tak bych si nerad udělal špatněj dojem na kolo na nějakým Mku :D jakou máš velikost?

Já jsem včera poptal Gravel u nás v Cube ve Varech (nechci kolo z netu) a v únoru by tam něco bylo. V červenci mi má dorazit na vyzkoušení klasika MTB a předpokládám, že ji vezmu. Aktuálně jezdím to fitness kolo a kromě toho, že mě to baví (což u sebe považuju za nejdůležitější), tak s ním zvládnu silnici v pohodě a lehkej terén je celkem snesitelnej, což se jeví jako vhodný kolo do komba k tomu MTB. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...