Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já těch pár dní co nonstop chcalo čekal, ale teď už jezdím i s tím, že většinou zmoknu. Zrovna včera ale bylo počasí nad očekávání. Na konec května nic moc, ale na kolo akorát.

Co mám koupit za vazelínu na sedlovku v karbon rámu? Trochu jsem pošteloval mechanismus pod sedlem a výšku sedlovky a zároveň to očistil od bordelu.

IMG_20210524_135539.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, RomanP napsal:

Já těch pár dní co nonstop chcalo čekal, ale teď už jezdím i s tím, že většinou zmoknu. Zrovna včera ale bylo počasí nad očekávání. Na konec května nic moc, ale na kolo akorát.

Co mám koupit za vazelínu na sedlovku v karbon rámu? Trochu jsem pošteloval mechanismus pod sedlem a výšku sedlovky a zároveň to očistil od bordelu.

IMG_20210524_135539.jpg

Jak jsi spokojený s Trekem? Já zatím jo, ale moc jsem nenajel asi 500km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, PavelSch napsal:

Mám 193 cm, tak bych si nerad udělal špatněj dojem na kolo na nějakým Mku :D jakou máš velikost?

Já jsem včera poptal Gravel u nás v Cube ve Varech (nechci kolo z netu) a v únoru by tam něco bylo. V červenci mi má dorazit na vyzkoušení klasika MTB a předpokládám, že ji vezmu. Aktuálně jezdím to fitness kolo a kromě toho, že mě to baví (což u sebe považuju za nejdůležitější), tak s ním zvládnu silnici v pohodě a lehkej terén je celkem snesitelnej, což se jeví jako vhodný kolo do komba k tomu MTB. 

No mám to M-ko, no 😆 To nepůjde.

Jinak brát kolo z netu - zatím jsem takhle nabral všechny komponenty a doplňky a takový Canyon snad ani kamennou distribuci nemá, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu potřebovat na fulla lepší brzdy. Máte někdo zkušenosti se SLX 7120, resp. srovnání s Magura MT5 (potažmo MT7)?

Kdybyste to někdo měl na kole a byl z Brna a okolí, tak se mile rád potkám na čumendu, pokec a vyzkoušení. Ideálně kdybyste měli něco z toho i na prodej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ty slx a ubrzdí to i moji extra load váhu dolem z Pradědu, nemůžu si stěžovat. Jistě, jsou i lepší ale takhle uživatelsky bez výhrad.

 

Jo, pro pobavení a poučný, takto vypadá zásilka s "OEM balením" řetězů z TS Bohemia. Že je tam foto krabičky a až někde dole v popisu dovětek že je to oem jsem přehlídnul, můj problém. Ovšem fuk to do bedny, přisypeme spojky, k tomu vzduch a nazdar mě dojalo :D

 

photoGridMaker_20210525_164500571_copy_960x960.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Filip.J napsal:

No mám to M-ko, no 😆 To nepůjde.

Jinak brát kolo z netu - zatím jsem takhle nabral všechny komponenty a doplňky a takový Canyon snad ani kamennou distribuci nemá, ne?

Jasně, na netu bych toho asi sehnal víc, ale chci podpořit lokální store a zároveň mít jistotu dobryho servisu v případě potřeby. Jsem z aut, tak jsem v tomhle trochu postiženej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tom4 napsal:

Mám ty slx a ubrzdí to i moji extra load váhu dolem z Pradědu, nemůžu si stěžovat. Jistě, jsou i lepší ale takhle uživatelsky bez výhrad.

 

Jo, pro pobavení a poučný, takto vypadá zásilka s "OEM balením" řetězů z TS Bohemia. Že je tam foto krabičky a až někde dole v popisu dovětek že je to oem jsem přehlídnul, můj problém. Ovšem fuk to do bedny, přisypeme spojky, k tomu vzduch a nazdar mě dojalo :D

 

photoGridMaker_20210525_164500571_copy_960x960.jpg

Cca 2 roky zpátky mi přímo do pytlíku k řetězu přihodili naostro brzdové destičky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, pavel23 napsal:

Jak jsi spokojený s Trekem? Já zatím jo, ale moc jsem nenajel asi 500km.

Roura74: Díky, zadám, koupím.

Jsem spokojenej. Trochu ladím sedlo, protože mě celkem bolí prdel, ale po posledním posunu dozadu to vypadá líp. Já mám teď od prosince něco přes 1000km a s kolem jsem se sžil velice dobře. Jediná věc mi vrtá hlavou a to nesouvisí s Trekem a už jsem ji tu zmiňoval, je páčka řazení. Mám ji na samostatné objímce vedle XT objímky brzdy. Když je napravo od ní, tak mi nepříjemně leze do prostoru gripu a škrábe do palce. Když ji dám na druhou stranu, tak není po ruce a kvůli řazení musím přehmátnout. Je to buď a nebo, ale ne ideál. Mrzí mě, že není páčka přidělaná do spodku objímky brzdy, což Shimano také umožňuje. No a pak ještě pláště, nevím co je špatně, ale už jsem asi 8x píchnul a venku ho prostě neusadim přesně do patek ráfku a hází to. Doma to pak tak jak tak předělávám za pomoci mýdlové vody a přehuštění pláště. Pak si tam sedne jak má, ale už mi kvůli tlaku odešla stará parktool pumpa. Může to vypadat, že si spíš stěžuju, ale co vyjmenovat pozitivního, kolo je prostě parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Igicz napsal:

Dik. Ale je to ve 4 lidech. Sam bych to nedal ani nahodou. Hlavne v protivetru to kamos meril a rozdíl ve wattech mezi tim jestli jedes na cele nebo na konci byl 40%.


Sent from my iPhone using Tapatalk

To mě vždycky zajímalo, kolik může být rozdíl, když jedu sám, nebo když se jede ve více lidech a střídá se to. Občas se někoho chytnu a a ten rozdíl je opravdu velký, ale 40% už je teda výrazný rozdíl. 

I tak ale slušný průměr, to už ani v balíku není legrace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...