Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, knihomol napsal:

Předpokládám, že je to myšleno ironicky 😞 Existuje něco podobného s moderními prvky a tedy pohodlnější?

image.thumb.png.69b89c92c5d15645d7c3f185cc23288e.png

Super kolo do města, ale na běžné použití nedoporučuji, není nad to vyjít v náladě po šesti pivkách a dvou zelených o půlnoci z hospody a zjistit, že místo 15 min jízdy domů tě čeká 4h pobytu na stanici, kde musíš mít pod jedno promile k nahlášení škody :) 

Upraveno uživatelem Bobisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký klasiky. Já bych si to dal na plakát, jezdit bych na tom asi nechtěl.

Jinak dneska jsem se urval z homeoffice, obul stařenku do nových schwalbin a jel si trochu vyčistit hlavu - to se povedlo jenom zčásti, od práce je vyčištěná dokonale, ale o to víc mi hlavou vrtá, že chci jezdit na něčem novějším a ještě nevím, co to bude. Dvě kola naráz fakt kupovat nebudu, to mi nefungovalo ani s hodinkama 😆

IMG_29052021_001416_(997_x_748_pixel).jpg.14e9bdd4486b2b126234fce1e0de3877.jpg

IMG_29052021_001719_(997_x_562_pixel).jpg.4626236b4dfdf761025d293f41a9b3a9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, reknimikdojsem napsal:

Definuj prosím spam, děkuji

Něco jako lančmít.

 

 

 

Pokud nechápeš že jakýkoliv nováček který sem napere 20 příspěvků za čtvrt hodiny se za to setká s pokáráním, tak je ti buď 13 let nebo ti teprve minulý týden zavedli internet. Ne, rozhodně takovéto tapetování nemáme rádi, proto tě na to Frantík decentně upozornil. 

 

 

 

A vůbec, lezu sem jen hodit foto z ranní povedené vyjížďky než rozmrznu v sauně :)

 

20210529_094738_copy_1008x756.jpg

20210529_095055_copy_559x676.jpg

20210529_094528_copy_705x940.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Tom4 napsal:

Pokud nechápeš že jakýkoliv nováček který sem napere 20 příspěvků za čtvrt hodiny se za to setká s pokáráním, tak je ti buď 13 let nebo ti teprve minulý týden zavedli internet. Ne, rozhodně takovéto tapetování nemáme rádi, proto tě na to Frantík decentně upozornil.

Smiř se s tím, že každý je jednou nováček a potřebuje nasbírat 50 nesmyslů 😄 Příspěvky byly dva (snad zůstane ta matematika povinná) 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dva určitě nebyly, počítat moc neumíš. Asi ani číst, když považuješ 50 příspěvků za metu abys nám mohl prodat nějaký skvost, k tomu potřebuješ být na fóru ještě šest měsíců, ne od půlky dubna. A pokud považuješ pravidla dobrá akorát k tomu abys nám to tady zaspamoval 50-ti jak píšeš "nesmysly", tak myslím že se na tebe @Bert brzy podívá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem prehodnotil typ kola. Libi se mi i vybavou Canondale Bad Boy 1. Libi se mi pouziti te Ocho vidlice a karbonoveho remenu. Cena uz je dost, ale nikde jej nemaji skladem 🙁

Bad Boy 1

Ten karbonovy remen a trochu podobny typ kola ma Cena je nizsi. Ale taky skladem L varianta moc neni

Cube Editor

 

Chci si to kolo vyzkouset nez si ho clovek koupi😞

Rxistuje jeste nevo podobneho?

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=39626]roura74[/mention]Jooo, Rabštejn. Moje nejvíc nejoblíbenější hospoda roku 2020. Přijel jsem tam o těch červnových povodních, nešel proud, já zmrzlej jak sobolí houno, neměli ani otevřeno, uvařili mi čaj,nechali mě ohřát. Fakt záchrana.
IMG_20200608_092701-01.thumb.jpeg.2070e00b7ecedec6b23e8dc669b7a985.jpeg

To si tam vyhmátl nej počasí.
Potrhaná cesta není doteď opravená. Ale je tam super. Já jsem tam každej týden aspoň jednou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, kral083 napsal:

IMG_20200608_092701-01.jpeg

Takto nabalený chodíš aj na tých miliónkilometrových výjazdoch, čo sem občas postuješ, či to je nejaký viacdňový trip s prespávaním po ceste? Btw, nie je bicykel vratký, keď máš všetko hore?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wawrikWawriku, denní švihy absolvuju buď na celoperu, gravlu nebo silničce nalehko a pak tu mám jednou za rok takovou detoxikační několikadenní akci. Detoxikační ve smyslu bez rodiny, omezené informace o aktuálním dění atd. Né že bych se vyhýbal alkoholu, to spíš naopak 🙂

Zrovna za 14 dní bych rád zase vyjel tak na 12 dní. Snad jsem nasbíral dostatek rodinných bodů a nestane se nic mimořádného, jako že třeba teď právě chodím o holích kvůli výronu kotníku. 

Vratké kolo vůbec není. Smysl těhle brašen je, že veškerou zátěž dáváš do osy kola, žádné postranní bágly. Když se rozumně zabalíš, tak se jede relativně stejně jako s nenaloženým kolem. Když teda opomeneš fakt, že normálně tohle kolo váží 10kilo a naložený přes 20 (odhaduju, já to raději nikdy nevážil, ale do kopců se to proveze)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...