Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 20 hodinami, Maxmillian napsal:

Pouzivate nekdo takovou tu brasnu na ram na smartphone? Moc rad bych nejakou "pevnejsi" co se nebude tolik hybat ze strany na stranu. Z logiky uchyceni rozumim tomu, ze kdyz otacim riditkama, tak se to proste bude hybat, ale rad bych alespon, aby se to pak snazilo vratit do puvodni polohy, kdyz jsou riditka rovne (OCD, hrozne me to sere)

Já jsem zvyklý na mobil na řídítkách (mapa, geocaching) a poslední dva roky mám na horském kole toto 

https://www.force.bike/obal-na-mobil-force-dive-vodotesny-cerny/

Aretace a objímka je fakt pevná, že už nemám strach že by mobil spadl ani když jezdím horské terény. A když dojde na nějaký sjezd s parametrem horského trailu, díky rychloodepinani strčím do kapsy a jedu dál (ale to spíše kvůli otřesům, než kvůli vypadnutí). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak teda včera jsem MUSEL vyjet hned ráno, bo už jsem nemohl vydržet, nebylo to vůbec špatné, i když na tu silničku moc nemám morál stran kvality povrchu. Přezul jsem ji do osmadvacítek (širší se už nevejdou) s ochranou proti průrazu a stejně jsem měl strach, že to cvaknu, prostě to na těch středočeských tankodromech psychicky nedávám (a po hlavních tazích se mi jezdit nechce, jak psal Tom4).

Jo a mám pocit, že jsem někomu vlezl do revíru - @martarovi? Nemůžu to tady najít, někdo sem dával fotky ze stejné oblasti se žlutou silničkou Campagnolo 👍 Kostelec nad Labem - Brandýs n/L-SB - Káraný.

IMG_11062021_115702_(748_x_997_pixel).jpg.a85ba1a8d5fd348481be50a7b5f8c80e.jpg

IMG_11062021_115543_(748_x_997_pixel).jpg.41adcff9ac2515c88a77591b0695ce40.jpg

IMG_11062021_115456_(748_x_997_pixel).jpg.b75561ddb4e727643b2ee6c37807f812.jpg

IMG_11062021_115334_(997_x_748_pixel).jpg.bdfecaa0b6ea59002659f50beb625db5.jpg

... a jedna fotka pro @Gustaf😆

IMG_11062021_115738_(748_x_997_pixel).jpg.f559de105d76233b00083cbefe8e6581.jpg

Upraveno uživatelem Filip.J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Filip.J napsal:

... Jo a mám pocit, že jsem někomu vlezl do revíru - @martarovi? Nemůžu to tady najít, někdo sem dával fotky ze stejné oblasti se žlutou silničkou Campagnolo 👍 Kostelec nad Labem - Brandýs n/L-SB - Káraný...

Nechápu - sojka mi nic nehlásila! :D

Jojo, byl jsem to já, akorát ta žlutá silnička není Campa (Campa je jen komplet vystrojení). Rám je upravenej Author vzniklej ve dvou kusech, taková mini limitka. A čislo 001 už neexistuje).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, martar napsal:

Nechápu - sojka mi nic nehlásila! :D

Jojo, byl jsem to já, akorát ta žlutá silnička není Campa (Campa je jen komplet vystrojení). Rám je upravenej Author vzniklej ve dvou kusech, taková mini limitka. A čislo 001 už neexistuje).

Aha, promiň, fakt jsem si to nepamatoval přesně. Tak to nemáš limitku, to máš custom! 👍

před 9 hodinami, Gustaf napsal:

@Filip.J jako že foto bajku že špatný strany? :D

Přesně tak 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bold to dělá už pár let, ten stealth design se mi vždy líbil
a Scott by Nina neposadil na nefunkční plečku

Srovnávat stroj na kterém sedí Nino, už z pohledu údržby, kdy mu to po každé jízdě tým servisáků umeje seřídí a co se jim nezdá, tak vymění , je z pohledu běžného ježdění nesrovnatelné.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pekny a neverim, ze by Scott vyjel s nejakou jebkou.. tydle diskuze se opakujou furt u kazdy znacky s kazdym nejak zajimavym modelem:)

 Peknej clanek je todle - https://mtbs.cz/clanek/bikecheck-zcela-novy-scott-spark-nino-schurtera/kategorie/preview#.YMWuyOTc8lQ

 Celkem sem cumel ze ma na XC svetak 120mm zdvihy, plus ta vaha 10,58kg jako dobry, ale kdyz si vemu jak si spousta amateru tuni celopera na devet kilo..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Duke650 napsal:

Pánové bylo by dobré podívat se i na více než jednu fotku. Pak by třeba bylo vidět, že ten tlumič není beznadějně a nedobytně zazděný. 

Já jsem na to koukal, samozřejmě že musí být přístupný. Já mám v manuálu provézt vizuální kontrolu úniku oleje před každou jízdou, to už tady každopádně neplatí. Ale o to vůbec nejde, mě vyjelo ze zadního tlumiče těsnění po skoku jedinkrát za život, ale prostě je to takové osobní potěšení že na ten tlumič vidím a vím že je cajk. Každopádně to kolo toho má víc jako elektronické bezdrátové fíčuryny, co mě úplně míjí. Takže za mě design luxus, mašina jak má být...ale mít i ten ranec peněz, tak hledám jinde. Jaká bude vůbec cenovka? Asi masáž co....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...