Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Sedlovka občas lupne, ale tohle bylo vážně otravný. Každopádně dnes vyřešeno! Press fit zaplať bůh vyrážet nemusím. Bylo to zadní osou. Vyčištěno, dotáhnuto a teď už mi jen sem tam lupne ta sedlovka a zavržou SPD pedály, takže vlastně ideál.

Díky všem na směrování a Duke má navíc bludišťáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledne dni je to bikovo pestre, aj ked inym sposobom ako som zvyklý

cez vikend som bol s mladým(12r) na detskych xc pretekoch a kedze trat bola suprova (pumptrek, kratky singel, rovinky), tak som sa odvazil zucastnit sa sutaze rodicov, 5 okruhov, cca 25min intenzita ... no nebol som posledny 17/25 a uzil som si to tu makačku, aj že mi mladý vratil povzbudzovanie. 

98581FE4-4F11-413C-9DDC-0CFE506F0B62.jpeg
3FCA29C8-E04D-4188-B609-E8CCCE90D9BE.thumb.jpeg.59a3eb889d0ce96304c189498a1fa2d2.jpeg

no a keďže som sa nezlakol nedostatku komponentov tak začínam moju druhú stavbu, zatial došla vidla, chcel som niečo iné tak že skúsim DVO ... zvyšok je in progres a na ceste

E0628F12-8F08-45B8-99D9-DDCABEA08491.jpeg

Upraveno uživatelem minimus80
foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejda,chlapci, děkuji.

Zjistil sem, že bych nemohl být horolezec. Ten sice leze nahoru,ale ví, že cíl je zpátky pod horou. Já jak jsem včera jakože dojel do cíle,tak se mi dneska vůbec,ale vůbec nechtělo. Ale odpoledne už sem měl o motivaci postaráno. Tahle hrůza mi byla v patách, ještě že mě Turkové nechali úkryt u nich v "restauraci". Už to jde k vám, není to nic hezkýho, padaly kroupy.

PXL_20210629_121735506-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, potřebuju dát zadní kolo do servisu, v náboji se ozývá cvaknutí 2x za otáčku když jde kazeta na volnoběh, mimo zvuk volnoběhu (mimochodem to který kikot vymyslel že dnešní kola bzučí jak nadržený stádo čmeláků sotva člověk netočí klikama? ;) používám to místo zvonku :D ),

jo tak to dej tam a tam, já tam jezdím taky sou dobrý

aha, bych radši jel do většího města tam a tam, ale vyzkouším, neasi, podpořím maloměstský byznys jada jada jada . . .

pane, to teď do víkendu nestihnu

v pohodě, to vydržím

to bylo minulý týden 

od pondělí nic

dneska ve čtvrtek volám a?

a prd

vůbec na to za ten týden nešáhnul

:D

aha, no a co teď?

no, já se k tomu zejtra - dramatický nádech - snad

dostanu

se ozvu, nashle

 

 

:D tak zítra tam naběhnu pro kolo, doufám že ho to hovado nestihne rozjebat a dám to na servis někam jinam kde mi nebudou říkat do telefonu se ozvu po týdnu co se to nepohlo :)

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obracím se na vás jako na největší komunitu bikerů ;) ... někdo si z mé garáže vypůjčil kolo a již nevrátil. A kolo mi chybí ... kdyby jste někde zahlédly ... budu rád za každé info. Obrázky přikládám, tč 604 460 307. Díky

Image-1 (1).jpg

Image-1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...