Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jestli to dělá jen při tom volnoběhu, tak to bude nejspíš praporkama v ořechu. Čistě teoreticky by měla jít shodit kazeta ručně i s ořechem a ty praporky vyčistit a lehce máznout vazelínou. Pokud teda nejsou na šrot. Předpokládám, že spešl má podobnou konstrukci, jako třeba DT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To říkal, že by to mohly být praporky (po telefonu, kolo vyzvedla žena, ale opraveno není a podle zbytků maziva u matice a pastorku odhaduju že na to vůbec nesáhnul). Nová doba, otevřeš si servis, vezmeš zakázky, za týden je vrátíš, zkasíruješ peníze za diagnostiku (ne moc, aby ti někdo nedal po hubě) a za chvíli si milionář  :D Myslím že to bude podobné konstrukce, ne-li stejný výrobce jen bez brandu, dráty jsou DT. :)

Názorný příklad proč má mít chlap středního věku nejmíň dvě kola 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik, zkusím do toho vlézt, kazetu vyměnit umím, vercajk mám. Myslím že byl nasranej že jsem si dovolil ve čtvrtek urgovat co mělo být hotové v pondělí ;)

Jinak abych jen nekecal, jeden tip na výlet, zřícenina hradu Starý Jičín, (u Nového Jičína) jeden z letošních vrcholů VK Valašska, krásný závěrečný stoupák +100 výškových na 780m asfaltu, výhledy impozantní.

 

20210630_145534_copy_756x1008.jpg

20210630_144403_copy_756x1008.jpg

20210630_145414_copy_1008x756.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African Aha, a pstruha jsi sežral a nevyfotil, že? Styď se! 😂

 

@roura74 díky zadodání kuráže, operace se zdařila, pacient uzdraven

systém je takový že po sundání kazety se povolí konce osy, vysune se ořech s osou a koukají praporky

20210703_142528_copy_569x783.jpg.ccc4870429c42b7abe6e46c329328c0d.jpg

nemyslím si že by byly po smrti tak jsem to vyčistil (rozuměj čistič brzd ve spreji je geniální vynález :) máznul vazelínou a složil

20210703_142556_copy_452x554.jpg.e9a023eae7bdaab522d63def5d811a20.jpg

= zvuk je pryč, už jen cvaká volnoběh jak má, záležitost na 15 minut, a to nedělám machra ale poctivě přiznávám že do tohoto běžně nelezu

jo mimochodem koleček místy více než v hodinkách 🤣

20210703_142631_copy_756x1008.thumb.jpg.859cd5c8861825b6b7bd90e097a7c44b.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technický polodebilní dotaz

Plánuju nová zapletená kola, budou mít náby DT Swiss 240 a uchycení kotouče Centerlock. Vybírám k nim kotouče a v popisech čtu někde "interní matice/matice s vnitřním ozubením" a jinde "externí matice/matice s vnějším ozubením". Tak nevím, kterou variantu koupit 😞 prosím o radu zkušenější bikery, děkuji

mtbndet02.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Duke650 napsal:

Technický polodebilní dotaz

Plánuju nová zapletená kola, budou mít náby DT Swiss 240 a uchycení kotouče Centerlock. Vybírám k nim kotouče a v popisech čtu někde "interní matice/matice s vnitřním ozubením" a jinde "externí matice/matice s vnějším ozubením". Tak nevím, kterou variantu koupit 😞 prosím o radu zkušenější bikery, děkuji

 

To je jedno, pasují tam obě. Ale podle mě je vnitřní ozubení lepší, je to originál matice Shimano ... a kup kotouče ICE Tech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po letech udělal radost novým bajkem. Dlouho jsem to rozmýšlel, ale nakonec jsem se přiklonil opět k hardtailu. Teď ještě vybojovat ten volný čas.
Mám z něj radost jak malej kluk. a9aef55b7d8e379a13193636e5d6d0ea.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Chosef76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Jedno koleso mi tady uteklo (Merida)tak bych požádal o pomoc při výběru. Cena max 20t. já vím není to moc,ale jezdím spíš rekreačně. Silnice,stezky a lehce terén tak asi trek/cross. Horák asi velká dřina,ale v těch novotách se nevyznám. Určitě tam posun je než když jsem koupil kolo po revoluci 🤣. Trochu něco slušného a vzal bych i jeté. já 176cm.

Děkuji

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 7. 2021 v 12:13, kral083 napsal:

Pěkná práce a dle času je vidět, že ses moc neflakal 🙂

To je moving time, jinak jsem se docela flákal. Jel jsem s kámošem, takže bylo dost zastávek, na pohodu ;) 

 

před 14 hodinami, Chosef76 napsal:

Tak jsem si po letech udělal radost novým bajkem. Dlouho jsem to rozmýšlel, ale nakonec jsem se přiklonil opět k hardtailu. Teď ještě vybojovat ten volný čas.
Mám z něj radost jak malej kluk. emoji41.png

Parádně vybavená raketa bez kompromisů 👍 Jen ty platformy mi k lehkému XC biku moc nesedí ;) 

 

Dneska jsem hned z rána vyrazil na Lysou, než bude vedro a hodně lidí. Počasí luxus. Nahoře parádní viditelnost. 

C8547F15-57C5-4DCE-87D9-A3D7C1AFF19B_1_201_a.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, vraby napsal:

Zdravím

Jedno koleso mi tady uteklo (Merida)tak bych požádal o pomoc při výběru. Cena max 20t. já vím není to moc,ale jezdím spíš rekreačně. Silnice,stezky a lehce terén tak asi trek/cross. Horák asi velká dřina,ale v těch novotách se nevyznám. Určitě tam posun je než když jsem koupil kolo po revoluci 🤣. Trochu něco slušného a vzal bych i jeté. já 176cm.

Děkuji

https://www.cyklobazar.cz/inzerat/528163/nove-nejete-krosove-kolo-na-ramu-maxbike-m707-19-vzduchova-vidlice-s-pevnou-osou-deore
https://www.cyklobazar.cz/inzerat/528341/nove-nejete-krosove-kolo-na-ramu-maxbike-m707-19-vzduchova-vidlice-deore

https://www.cyklobazar.cz/inzerat/516646/giant-roam-1-disc-2020-vel-l

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Chosef76 napsal:

Tak jsem si po letech udělal radost novým bajkem. Dlouho jsem to rozmýšlel, ale nakonec jsem se přiklonil opět k hardtailu. Teď ještě vybojovat ten volný čas.
Mám z něj radost jak malej kluk. emoji41.pnga9aef55b7d8e379a13193636e5d6d0ea.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jo 9.8 je moc povedená. I ve velu byli při testu moc spokojený. Já jsem taky nadšený.  Tak hodně kilometrů. 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...