Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 10. 7. 2021 v 18:20, African napsal:

To by se to frčelo :punk: Za mě dnes také pohoda, po roce můj oblíbený 30 km okruh a na to co se tady před pár dny dělo za dešťové masakry, tak v lese relativně sucho. Dolů pěkně v klidu, nesmí se mi tohle léto nic přihodit, hlavně žádné vážnější zranění nebo mě vcelku dost lidí vykostí :whistle: 

 

náhodou sis to solidně pálil :) ten osamělej pes v "bažině" byl celkem divnej ne? :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Spongebob napsal:

náhodou sis to solidně pálil :) ten osamělej pes v "bažině" byl celkem divnej ne? :D 

Kousek výš za mnou vyběhl takovej černej, toho jsem se docela lekl a pes v bažině jsem myslel, že uvízl, ale šlo o pouhé chlazení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 7. 2021 v 8:07, gcom napsal:

Ahoj, máte někdo možnost slev u Scottu? Zajímá mě Plasma 6 Premium a bohužel jsem ztratil historickou vazbu na člověka, se kterým jsme se vždy dopracovali k nějaké zajímavější nabídce. Děkuji za tipy

Jak píše TLD, teď slevy nejsou, já měl u Scott před covidem 20%, ale už mi bylo sděleno, že banán 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, TLD napsal:

U Scottu neznam nikoho, mam ale pocit, ze dnes slevu neda nikdo, kdyz je silenej pretlak poptavky a v podstate nic neni... I u kol pres dve kila... 

Jen muj nazor, treba se pletu. 

 

před 4 minutami, moco napsal:

Jak píše TLD, teď slevy nejsou, já měl u Scott před covidem 20%, ale už mi bylo sděleno, že banán 🙂

 

Jako by někdo poslouchal a dělal naschvály, tak výjimka potvrzuje; vyskočila na mě reklama kde má jeden Brněnský obchod v akci kolo :) Náhodou teda moji velikost i oblíbenou značku kdyby mě někdo chtěl zasponzorovat 😂

 

Screenshot_2021-07-15-08-56-57.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dával do servisu horáka, pro info Švec navyšoval ceny za servis tlumiče 2800 a vidle 3500

A mám dotaz k přechodu na 1x12 servisák mi tvrdil, že minimálně Sram GX, a že celý je to tak za 17k, a že Shimano určitě ne, že vyskakuje řetěz

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, TLD napsal:

Robertilos a proc? Co je špatně na Sram? Ve 2017 sem presel z xt/xtr komplet na sram, guidy rs/rsc, kotouce,desky galfer a uplna parada, zadnej problem. Mam to na 3 kolech. 

Dokud to funguje, je to OK. Ale náročnost servisu, odvzdušnění, Dot vs min. olej, mluví jasně pro Shimano. Pokud někdo vybírá nové brzdy, s klidným svědomím mu doporučím Shimano Deore, SLX, XT. Když na to nasadí sintr desky, odpovídající kotouče, nemůže si stěžovat. 

 

před 7 minutami, Moty napsal:

Tak sem dával do servisu horáka, pro info Švec navyšoval ceny za servis tlumiče 2800 a vidle 3500

A mám dotaz k přechodu na 1x12 servisák mi tvrdil, že minimálně Sram GX, a že celý je to tak za 17k, a že Shimano určitě ne, že vyskakuje řetěz

díky

1x12 jde udělat několika způsoby. Může to být podstatně levnější. Záleží na tom, čím máš teď osazené kolo a co od nového pohonu čekáš, např. rozsah kazety. Je možné kombinovat komponenty různých značek. Není to žádné zvěrstvo, dělají to i výrobci nových kol. O problému s nějakým "vyskakováním" řetězu u Shimana jsem neslyšel. To bude spíš souviset s jiným problémem u konkrétního případu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robertilos, hele, na tech sram brzdach jezdim od 2017 jak sem psal, domnivam se, ze jezdim hodne a jen teren a sracky a celorocne...a zadnej problem... prave ze shimano se porad zavzdusnovalo a vadlo... , kdyz to chodilo tak super ,ale porad se neco resilo...sram bez problemu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...