Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mě začalo skřípat středové složení, což je častý úkaz u nás v pískovcové krajině. Koupil jsem nové, kamarád expert rozebral, vyčistil, promazal a nové je stále v krabici. Děláme to každý rok a prý dokud tam něco nedrhne, nepraskne, proč to měnit. Zadní stavbu má Cannondejl u Triggera malý servis rozebrání, vyčištění, promazání, výměna nějakých těsnění za 2.600,- což už jsem jednou dělal. Velký pouze pokud je nějaké ložisko vadné, tak mění všechno a stojí to okolo sedmičky, navíc je to prý velmi ojedinělé....Na rovinu, co servis, tak jiný názor, ale tohle mi přišlo takové férové. Samozřejmě se našli i tací co by to měnili každé dva roky všechno bez zájmu o ujeté kilometry. Další věc že záleží jaké máš komponenty, technologie stavby kola atd. Zkus také kontaktovat přímo Scotta servis co ti řeknou... většinou to AD udělá stejně nejlépe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Duke650 napsal:

S.ru na bezduše 😤 

 

Samou chválu na ty duše čtu, super. Jak mají vyřešeno lepení, jde to klasicky zalepit? Samozřejmě mi jde o díru někde v terénu, vozím duše, při defektu záplata, bombička s co2 a jede se dál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tom4: mají svoje lepení, asi bys musel zkusit jestli to půjde zalepit sekunďákem - tím lepím klasické duše

Lepení REVOLOOP Repair kit skladem - kupkolo.cz

btw. kde čteš? Revoloop - Diskuse - Bike-forum.cz  Názory rozporuplné... Mě by sralo to imrvére foukat...

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, African napsal:

Ta duše stojí 600? :wacko: To by mě to ježdění snad ani nebavilo :D

Pokud by držela tak proč ne... Klasika duše kolem 200g, tahle má 40g... Takže úspora 300 g na kolech a to je znát... Ale jinak je to hrozný, kupoval sem plášť Pirreli Gravel H a ten měl maloobchodní cenu patnáct kil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme u těch plášťů, teď mě nějak s nima začlo bavit experimentovat.. včera sem nasadil ty Thundera od Tufa a kdybych měl mít jediný univerzály, dost možná to budou tydle - celkem jedou (Moty potvrdí:)), rozumná váha (cca 450g), prima držej a tvářej se fakt odolně. Jasně, úplně do bahna to nebude.. No a co si budem povídat, baví mě že jsou hrdě označený "Made in the Czech Republic" a sou pěkný:)

 

F75A91DF-2E19-462F-83E6-5B4EA83849B0.jpeg

84A13EF4-AFBB-4E88-AA45-0A34626A5D4A.jpeg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Lion napsal:

Pokud by držela tak proč ne... Klasika duše kolem 200g, tahle má 40g... Takže úspora 300 g na kolech a to je znát... Ale jinak je to hrozný, kupoval sem plášť Pirreli Gravel H a ten měl maloobchodní cenu patnáct kil...

Všechno co je dobrý dnes stojí hrozný prašule, je to prostě tak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...