Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dd Tufa používám Speedera a jedou fakt pěkně (i po asfaltu) a vypadá to, že i nějakej ten nájezd vydržej. Co se týče odolnosti - asi jsem měl smůlu, rozseknul jsem plášť o nějakou větvičku po cca 500km. Druhej plášť zatím drží (a to už párkrát po najetí vystřelil pár kamínků/šišek až jsem se lekl, že už je taky po něm :). A cena/výkon taky není špatná.

Přijde mně, že jak je teď gravel moderní, tak to každej šponuje, co to jde. Vždyť za dvojku se daj sehnat už i gumy na auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Micey napsal:

@Lion Ten dezen vypada podobne. Proc si nakonec sel do Pirelli, a spokojenej?

 Jinak jo, na Panaracer sem taky koukal:)

Četl jsem diskuze v Gravel bike CZ skupině na FB... No a z všemožných pláštů na mě vypadly ty 3...

Panaracer mě moc neoslovil, Japan bla bla, etalon třídy... Mě se ty pláště prostě nelíbily... Navíc vzorek podobnej co sem měl předtím Schwalbe G One... Chtěl jem zkusit něco jinýho...

Tufo sem moc neznal, protože silnice šla mimo mě. Zkušenosti rozporuplné, takový ty dětské nemoci... Sem tam reklamace, pak snad ani nebyly skladem... No a nevěděl sem jestli Thundero nebo spíš Speedero a hlavně sem cílil na rozměr 35, protože jsem měl G One 38 a chtěl sem o fous menší/rychlejší... A tufo je jen 40

No a proč Pirelli? Jsou rychlé, "univerzální", jdou lehce nasadit a výdrž prý běžně kolem 4 tis km... A rozměry 35-40-45... Ideál... No a tam se zas ve mě bila ta cena... Běžně kolem 1300-1400 Kč, takže s poštou obutí cca za trojku... Tak sem rozmýšlel, dával tomu čas a pak na mě vyskočily na kupkolu za jedenácet, protože měli posledních pár kusů, tak sem je koupil...

No a pak taky "tyvole" Pirelli dělá gumy (rozuměj pláště) i na kolo?? (kolega v práci) :D  machrindex jak prase :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Lion napsal:

Tom4: mají svoje lepení, asi bys musel zkusit jestli to půjde zalepit sekunďákem - tím lepím klasické duše

Lepení REVOLOOP Repair kit skladem - kupkolo.cz

btw. kde čteš? Revoloop - Diskuse - Bike-forum.cz  Názory rozporuplné... Mě by sralo to imrvére foukat...

Aha, tak lepení vyřešeno, kuwa to je ale pokušení. Nebo Tubolito. Ideální dárek místo flašky k narozeninám, tu umí donést každej . . . hned to rozhlasím :D

Četl jsem zahraniční, český fórum mi stačí uuuuplně tohle ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Jarett napsal:

Aha, to je novinka :D ... ale naměřil jsi 123, což není 110 :)

Asi jo,na původní ose je myslím označení 127,5 . Hodil jsem na zkoušku jednopřevodník , ale řetězová linka není ideální .

Nebyl jsem si jistý , jestli se to měří od čela po čelo osy . Na sáčku je označení 110 mm .

Díky za radu Jarette .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Tom4 napsal:

Aha, tak lepení vyřešeno, kuwa to je ale pokušení. Nebo Tubolito. Ideální dárek místo flašky k narozeninám, tu umí donést každej . . . hned to rozhlasím :D

Četl jsem zahraniční, český fórum mi stačí uuuuplně tohle ;)

 

Mám na silničce tubolito asi druhou sezónu a jsou v pohodě, nijak extra často dofukovat nemusím (asi jako s normální duší) a vydrží, teď jsem svou nedbalostí skočil na ostrý patník hezky kolmo předním kolem celou vahou, jasný defekt a ono nic, ten spadnutý kámen ze srdce za ty prachy stojí. A hlavně tubolito vozím jako záložní duši, je velice skladná. Dokopil jsem i lepení tubolito. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, snad mi konecne dorazi ebajk. Dodanej model prijde s baterii 500wh a ja dokupuju 700wh. Mel by nekdo zajem o to petikilo? Standartni cena je pres 20, nasel jsem prodejce lonsky baterky za 18k, nabizim za 13k. 
bohuzel netusim kdy presne bude k mani- nyni prislibeny dodani 12.8. v Amsterdamu uz bylo 3x odlozeno. Baterka bude fungl nova, predpokladam, ze 1-2 testovaci nabijeci cykly nekde u vyrobce, prodejce probehnou. Papiry z nakupu kompletu budou u me (neverim, ze by mi nekdo falesne vystavoval zvlast ucet na petikilo a ani se mi o to nechce zadat), soucinnost z my strany v pripade zaruky samozrejma. Porizovano ofiko v concept storu.

neni to inzerat, spis nabidka spolecnyho nakupu. Pokud ma nekdo zajem, piste do SZ. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si měníte řetěz, tak se pořádně podivejte jak vede... Měnil jsem před 14 dny řetěz, vesele s tím ujel přes 100km a až pak si všimnul, že jsem to v ramínku hodil z druhý strany vzpěry. Jako přišel mně ten řetěz trochu hlučnější, ale přisuzoval jsem to tomu, že si to ještě nesedlo na jetou kazetu. Fungovalo to celou dobu normálně.

Deset km před domem se mně seknul řetěz v ramínku a ač jem měl všechno nářadí, tak se mně to nepovedlo snejtovat zpět. Naštěstí byla manželka doma, tak jsem měla odvoz zajištěn.

Asi to naštěstí odneslo jen ohnutý ramínko a možná kladky. Zejtra to dám radši profíkům :).

Spravoval jsem to na kraji vesnice a potěšilo mě, že se dva domorodci ptali, jestli něco nepotřebuju (nářadí, případně rovnou odvoz).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...