Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nevím co se odehrálo, ale Magura už brzdí až na doraz, brzdovka nikde neteče. Začalo to před týdnem slábnout a dnes už skoro zadní nedávám. Takže asi vyměnit že? Řešíte nějak brzdovku, nebo to je fuk, Magura doporučuje samozřejmě svoji Royal Blood....

DSC_1463.JPG

images (2).jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, filltos napsal:

To bude jen zavzdušněný podle mě.

Aha, tak to musím někde vyčíst jak odvzdušnit. Každopádně po čtyřech letech intenzivního brždění už možná mají nárok na novou krev :guitar: Na RZ mám Avidy a tam nikdy žádný stres, takže na Dukovi filozofii možná něco bude, ale pokud mě to čeká vždy jednou po čtyřech letech, tak asi není co řešit....brzdí luxusně, do teď spokojenost. Baví mě na nich že nejsou moc jemné, a jelikož mám karpály out, ruce kolikrát jak prkna, tak mi to moc vyhovuje.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, cdale napsal:

Dobře, ty voe. S takovým převýšením a průměrem můžeš jít na závody. Myslím že tam ostudu neudelad

Odesláno z mého SM-G998B pomocí Tapatalk
 

Pokud to bylo na mně, tak jo, 15 roků jsem na závodech nebyl, teď 2 roky trénuju a příští rok se chystám do kategorie 60+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netusim co se v brzde deje, ale kolega mi to ukazoval a prekvapive to funguje (pokud neni brzda jinak KO). Brzda ztvrdne, ma lepsi krok. Jestli to je tim, ze se bublinky dostanou do expanzky u brzdove paky... netusim. Pry se to pouziva i u motorek 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, wawrik napsal:

Nevie mi niekto povedať, či sa 11-rýchlostné Shimano Alfine dá prehadzovať 11-rýchlostnou Ultegra pákou?

Toto udávají internety:

None of the Shimano mechanical levers, GRX included, will work with the Alfine hubs. You would need to use an Alfine lever, a Microshift Alfine-specific lever...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu vám tady tu haute cyklistiku vrátím na zem :)

Koupil jsem si svoje prvni "kolo do hospody" za dvaapůl. Horákům vůbec nerozumím... co bylo stejné jako u silničky, to jsem pošteloval, ale nevím si radu s vidlicí. Nahoře jsou na každé noze stejná štelovací kolečka s nápisem preload a znaménkem +/-. Čekal jsem, že do plusu to bude tuhnout, ale přijde mi že to nic nedělá, navíc s jedním kolečkem jde dost blbě otáčet. Nevíte někdo jak se s tím pracuje? Chtěl bych to nastavit na větší tuhost, takhle se po nasednutí zabořím do půlky zdvihu. Mají ta štelovací kolečka nějaký "konec otáčení" nebo poznám konec rozsahu tak že začnou cvakat?

Na netu jsem našel rady jak dofukovat profi vidlice, jak ladit ventily a kdesi cosi, ale co s prastarým horákem do hospody, to né :)

Resized_20210806_105529_5029.jpeg.e9c2362c4cd797ec2d6756956d736014.jpeg

Resized_20210806_105535_4118.thumb.jpeg.ad55688d98624c38218a8b17217592ae.jpeg

Jako já vím že celý kolo stálo jako jedna vaše guma (to je koneckonců u hodpodskýho kola základní kriterium), ale proč se nepokusit ho v ramci možností dopoladit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

Trochu vám tady tu haute cyklistiku vrátím na zem :)

Koupil jsem si svoje prvni "kolo do hospody" za dvaapůl. Horákům vůbec nerozumím... co bylo stejné jako u silničky, to jsem pošteloval, ale nevím si radu s vidlicí. Nahoře jsou na každé noze stejná štelovací kolečka s nápisem preload a znaménkem +/-. Čekal jsem, že do plusu to bude tuhnout, ale přijde mi že to nic nedělá, navíc s jedním kolečkem jde dost blbě otáčet. Nevíte někdo jak se s tím pracuje? Chtěl bych to nastavit na větší tuhost, takhle se po nasednutí zabořím do půlky zdvihu. Mají ta štelovací kolečka nějaký "konec otáčení" nebo poznám konec rozsahu tak že začnou cvakat?

Na netu jsem našel rady jak dofukovat profi vidlice, jak ladit ventily a kdesi cosi, ale co s prastarým horákem do hospody, to né :)

Resized_20210806_105529_5029.jpeg.e9c2362c4cd797ec2d6756956d736014.jpeg

Resized_20210806_105535_4118.thumb.jpeg.ad55688d98624c38218a8b17217592ae.jpeg

Jako já vím že celý kolo stálo jako jedna vaše guma (to je koneckonců u hodpodskýho kola základní kriterium), ale proč se nepokusit ho v ramci možností dopoladit.

Je to jak píšeš, mám tu samou na praletým kole a taky už to nic nedělá. Pomůže jenom servis, pokud to vůbec řešit když je to kolo do hospody. A pokud chceš pružit, možná bych kouknul ještě spíš po nové, tyto základní modely nestojí svět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hádanka z místopisu, kdepak jsem dnes byl? 

Kdo to viděl na Strava je samozřejmě z hádání vyloučen ;)

20210806_171940_copy_768x1024.thumb.jpg.1b4253b2b03058118c6b895b3ff03dd7.jpg

A je to na Moravě :)

20210806_172023_copy_768x1024.thumb.jpg.ee10b7105fb9299d69f132c98ea5dd83.jpg

Ovšem Strava dnes překvapila svými aktivitami, barva linky na mapě matters, hustý jako 🤣🤣🤣😱😖 banda "jsme in" zcela ignorujících vegany, chceme zelenou linku!!! 😁

Screenshot_20210806-172124_Strava_copy_498x1024.thumb.jpg.01dbcf054e46ed5e69011809eaa60bbd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...