Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 31. 8. 2021 v 12:59, Micey napsal:

Pěkný, rozepiš se.. jak dlouho jsi to jel, na čem, jakej byl provoz a tak, dojmy:)

Autem. :) Provoz v pondeli rano minimalni

Pumpickaru hafo a kazdej kdo neco takovyho vyjede na kole ma muj neskonalej obdiv!!! Nahore 4 stupne, podle me i ta cesta dolu bude cire utrpeni. Fakt borci. Na tour se jezdej podobny prasarny? Jsem si to nepredstavoval v telce tak brutalni...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,Stelvio. Už je to tři roky, takže na to vzpomínám v dobrým. Ale je to nechutný. Od 1.500m jsme jeli v mraku, takže výhledy nula. Nahoře 5C. Pod dres sme navrali starý noviny,ale i tak sem si cestou dolů malém ukousl jazyk. Navíc dojet pres z Livigna přes Svycarsko na Stelvio a zpátky už po silnici se ukázalo jako nesmysl. Takže jsme si dole zavolali taxika a bylo to jedno z nejlíp investovaných 30e v mým životě:-D

Screenshot_20210905-084732.png

strava9172150270599333178-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bajkeři, prosím o radu. Na novém kole mám nobbynic od schwalbe. Původně jsem zamýšlel to hned po koupi sundat a koupit mnou léty osvědčený nevegal od kendy, ale vzorek na schwalbe vypadal docela jedle, tak jsem to nechal tak. No ale nahouby, jak je v lesíku trochu vlhčej, tak v záběru zadek prokluzuje jako svině. Tak si říkám, že buď bych pořídil nevegal, anebo co byste mně poradili případně? Potřebuju drapák, odpor neřeším. Ten nevegal jde v drátu na 29" pořídit za směšný peníz, nechce se mně zas moc vyhazovat prachy za minion od maxisu (který vypadá velice sympaticky).

Edit: Teď čumím na fotku nade mnou, že má kolega ten samý schwalbe co já. Tak gratuluju

Upraveno uživatelem miccalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...