Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zrovna jsem včera koukal na Stravu, že Gran Fondo Challenge držím v kuse už od dubna 2018, takže ano, sezóna nikdy nekončí. Teď je relativně sucho, aspoň v okolí Prahy, takže to podzimní ježdění je fakt paráda.

Já mám pro letos nejspíš s ježděním konec. Loni mi sezónu předčasně ukončil cyklo úraz, letos jiné okolnosti. Tak už zase pomalu začínám zimní eliptical a krumpáč s lopatou na zahradě mi pomáhají se aspoň nějak hýbat. Natočil jsem něco málo přes 10k a spoustu kopců, takže letošek byl fajn.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, roura74 napsal:


Já mám pro letos nejspíš s ježděním konec. Loni mi sezónu předčasně ukončil cyklo úraz, letos jiné okolnosti. Tak už zase pomalu začínám zimní eliptical a krumpáč s lopatou na zahradě mi pomáhají se aspoň nějak hýbat. Natočil jsem něco málo přes 10k a spoustu kopců, takže letošek byl fajn.

10k jsem měl loni při rekordním roce, letos se vrátím zpátky k 9. Už to pak moc leze do rodinného času a manželka je unhappy 🙂 Spíš se teď těším na ty návraty z celodeňáků za tmy. To má svoje velký kouzlo.

A taky mě honí mlsná, že bych pořídil novou silnici. Tak kdyby se chtěl někdo zbavit nějaký pěkný v karbonu na velikost 185, tak sem jedno velký ucho 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3k na fullu taky ale není zdarma ;)

Doufám že dotáhnu letos 5k (plán byl 3,5), zatím něco přes 4, půl napůl HT a trekingový kolo (yes, to je ten starší gravel s odpruženou vidlí a rovnejma řídítkama 😂😂😂). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, co tohle? Mohl bych to mít s 30% slevou. Myslím, že není co řešit v dnešní době. Akorát mě sere, že to není komplet na XT. Co ty kola/výplety? Jsou v pohodě?

https://www.endorphinrepublic.cz/p/scott-scale-930-wakame-green/280467

 

 

scott-scale-930-2021.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mocojak píšeš, v dnešní době není co řešit. Určitě by bylo lepší mít to komplet na XT, ale ani Deore není co do spolehlivosti žádná haluz. Kola nevím,ale zastávám stejný názor co Micey. Pochybuju, že by Scott dal na kolo v týhle cenový relaci nějaký jebky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, moco napsal:

Hoši, co tohle? Mohl bych to mít s 30% slevou. Myslím, že není co řešit v dnešní době. Akorát mě sere, že to není komplet na XT. Co ty kola/výplety? Jsou v pohodě?

https://www.endorphinrepublic.cz/p/scott-scale-930-wakame-green/280467

 

Do tohohle bych klidně šel, za 35 dobrý kup....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, vojta1 napsal:

Ještě se zeptám tady, tohle dost zvažuji: 

https://www.cyklobazar.cz/inzerat/549061/trek-madone-slr

Nějaký důvod proč ne? 

Jeste k tomuhle. Ma najeto pry 4k, kola jsou uplne nova. Jeste bych rad srazil o neco cenu. Prece jen se mu to bude na zimu blbe prodavat a je to uz 2020. 

Spis mi jde o info, tenhle sram neber. Nebo jestli jste videli neco lepsiho? :D

tohle by mela byt specifikace toho kola krom teda tech novych karbonovych kol https://www.alltricks.com/F-41505-velos-route-_-cyclocross-_-triathlon/P-1051385-route_2020_trek_madone_slr_7_disc_sram_force_axs_black___silver

 

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Beet napsal:

Chlapi, jak děláte taková nájezdová čísla?

Já letos zatím lehce přes tři tisíce. To je potřetí v životě co budu mít přes 3k (cyklokilometry eviduju od roku 1988).

No zjevně ze mě cyklista už asi nebude. :)

U mě odhaduju tak 50% dělají cesty do práce,kdy ráno to mám 23km a odpoledne to někdy protahnu. No a pak taky ta cesta k Bodamskému jezeru a zpět hodila pěkných 1500km 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...