Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ad sezóna - bojím se, že ježdění do práce dneska skončilo. Dnes bylo v 7h abnormálních luxusních 12,5st. C, takže se to dalo, ale ta tma ráno... br.. kde jsou ty doby, kdy člověka vzbudí sluníčko před šestou ráno a opaluje se po cestě...

Foto z 8:40 před koncem cesty.

 

 

bike.jpg

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, moco napsal:

@African takže to jsou blatníky chránící kolo ne jezdce 🙂

Přesně, tedy dle mého názoru a kamarádů kteří ho mají, což není úplně blbý. Ale jestli chceš chránit sebe, tak určitě něco většího....na zadek mám SKS X Tra dry, rychlý nasazení, v terénu nahneš za jízdy a záda v suchu. Přední už delší dobu nepoužívám, Cannondale Trigger se s předkem vyrovnává velice dobře samotnou stavbou kostry, na Rz120 si předek dávám, taky roychlocvak od SKS. Ale tam už musíš nechat ve vidli aretaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Tom4 napsal:

Vpředu nevozim, vzadu Author x bow. Za dvě kila, rychlocvak, slouží už 2 sezóny. Do málo mokra jako jen trochu mokrý cesty v lese beru asssaver a hotovo.

Vypadá taky dobře, stejný systém...SKS mám taky dlouhá léta, snad osm, deset let? 🙄 Na upínání zvolili velmi dobře pevnostní látku co je na upínacích kurtech a ta je nesmrtelná. Jo a na kole funguje i s teleskopickou sedlovkou ....

3855-4_zadni-blatnik-na-kolo-26--sks-x-tra-dry.jpg

DSC_1434.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Micey napsal:

Tyvoe, tak se drž chlape, ať to moc nebolí a dobře srůstá! Dnes to na kolo neni. No.. to už jsi vlastně zjistil, žejo:)

 Jo a nežer ty zipy.

Nežer ty zipy, to jsi mě rozbil 😂 Přeji rychlé uzdravení Moty a bezbolestnou léčbu, když tak koukám do různých vláken, tak si říkám že se to tvrdé jádro nějak sype 😒 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...