Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, Moty napsal:

Kluci, díky všem, docela to jde, moc to nebolí, zítra mi to sesroubujou, tak doufám, ze v prosinci dam aspoň trenazer

Také přeji rychlou rekonvalescenci. Já měl to štěstí loni a druhej den po operaci už jsem seděl na rotopedu ;) Čekal jsem šrouby ale nakonec jsem vyfasoval nějakej drát :D pak nahoď foto po op.

IMG_20200505_131541.jpg

IMG_20200505_131558_BURST001_COVER.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak změna, včera sem si vyčel skoro 3 hodiny frontu, aby mi primář řekl, že maj plno, že mám teda přijet až ve středu, a že mě teda snad stihne vzít, bych se posral, protože kdyby ne, tak je ve čtvrtek svátek

ani Vinohradská nemá volno, prej řádná volná postel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Moty napsal:

Tak změna, včera sem si vyčel skoro 3 hodiny frontu, aby mi primář řekl, že maj plno, že mám teda přijet až ve středu, a že mě teda snad stihne vzít, bych se posral, protože kdyby ne, tak je ve čtvrtek svátek

ani Vinohradská nemá volno, prej řádná volná postel

Aj, tak to je na potvoru, ale může být vždycky hůř. Já když si ve skalách před lety při pádu urval celou patu, tak mi dal doktor nohu do sádry s tím že je to vyvrknuté 😂 Čtrnáct dní peklo na zemi, které bych nepřál nikomu a následný telefonát nějakého borce kterému se náhodou dostal do ruky můj rentgen. Hned druhý den operace, čtyři dráty a rok o berlích. Na druhou stranu pochvala pro fakultku HK, kde se operace velmi povedla a dnes jsem zcela bez následků. Přeji ti ať to dobře dopadne, navíc ten debilní covid ještě do toho všeho.....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já loni čekal na operaci klíční kosti 13 dní. Jak jsem spadnul, tak jsem si při tom všem i sedrel kůži na rameni a kvůli riziku infekce se čekalo až se to zahojí. Po operaci mi drát zezadu probodaval kůži, moc jsem toho kvůli bolesti nemohl dělat a skončil s trombozou. Pak jsem čekal 8 měsíců než mi drát vyndali protože koronac 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je děs... pamatuji si že se mi to stalo v so a na operaci jsem šel v po. Moc jsem toho za ty 2dny nenaspal, nevím jak bych to vydržel 13dní :eek:. To s tím rejpáním drátu do kůže jsem měl taky ale pak se na konci utovřila nějaká bulka a už to nebolelo. Vytažení drátu +- za 3měsíce v lokální anestezii, hodinku po výkonu jsem mazal pryč. Bulka za pár dnů zmizela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 10. 2021 v 22:58, vojta1 napsal:

Tak taky preju rychle hojeni. Tvl jsem to kolo nemel kupovat, ted koukam smutne na pretpoved...

Taky napad koupit kolo na podzim.

IMG-20211020-WA0015.thumb.jpg.f347d9694346cb3cb73056fde3748b39.jpg

Počasí na kolo už moc není no, ale to nic nemění na tom, že se na to kolo krásně kouká :), gratuluji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně ty sjezdy díky všemu tomu bordelu navíc začínají být tak úžasně nevypočitatelné az z toho mrazí :punk: Jen občasné vzpomínky na všechny ty vaše rentgeny mě tu parádu trochu kazí :D Držte se chlapci, doufám že brzy nepřidám do vašeho polámaného klubu :cheers:

DSC_1951.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad neva že to dám sem, jednak nemůžu najít vlákno s tipy na Vánoční dárky (ehm, 2 měsíce) a taky sem do vlákna asi nikdo z militantní buňky lokálních antipumpičkářů neleze 😂😂😂

takže, tip na dárek na Vánoce pro někoho kdo jezdí formou dárkového poukazu či pro sebe, za pětistovku bezvadný. Na stáncích není a nebude, jen takto na objednání. 80+ stránek, kvalitní papír, mám ho v ruce poprvé a jsem příjemně překvapen. Já nejsem nijak spřízněn, jen mi to přijde dobrý tak se dělím ;)

1550704551_2021-10-2419_28_06.thumb.jpg.6ec1f09d44bd1730f582a1f28c775be2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

De :)

Světlo je parádní :)

20211025_162850_copy_728x1178.thumb.jpg.51e54e9928984b1e7099d781050746a4.jpg

 

ještě nějaký zvířátka pro @Roman I. :) hned u cyklostezky, ještě že tam je ten ohradník, valilo ke mě celý stádo jako by týden nežraly 🤣

20211025_162628_copy_1612x1209.thumb.jpg.7ea07a6103569d30e3e63a24a94e571c.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...