Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Právě teď, vzduch napsal:

Za mě nosič na tažné. Hlavně žena to oceňuje. A někdy potřebuji zapřáhnout i vozík na odvoz harampádí. Naštěstí ještě neřeším elektrokolo. Kamarád kvůli tomu koupil MB Vito😆

Samozřejmě velká krabice na podobné výlety + dovolené by se hodila, ale to by člověk musel mít míč navíc v kapse :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral bych na kouli. Jedinej problém je se skladováním, ale do sklepa u bytu se to v pohodě vejde. Mám obyčejnej nosič na dvě kola od značky Wjenzek, vyndání a nandání na kouli je otázka max deseti minut. A nemusím myslet na to, že to někde očešu v parkovišti u obchoďáku. Jo a ani se to při jízdě v dešti moc nešpiní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, kupko napsal:

Tak po pádu z minulého týdne jsem přezul na zimní obutí 🙂 už se dát do pořádku a pořádně je protáhnout lesem 🙂 9e0ba209363d23832ebbc7446eabce1f.jpg

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk
 

Cos tam dal? Miniony asi ne nebo jo? Z fotky to nejde poznat. Planuju ze bych ted do tech podzim sracek potreboval neco hrubeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za plevelení stupidním dotazem, ale ztratil jsem přehled a rád bych znal názory zkušenějších.

Na jaře 2022 by mělo dorazit nové kolo a musím mu udělat místo ve stáji. Ze dvou MTB (Scott 29" a Orbea 27,5") si černého Petra vytáhla Španělka, kterou jsem kupoval v červnu 2017 od majitele cykloservisu a zároveň prodejce Orbea. Kolo bylo jeho vlastní a prý jeté jeho manželkou (nevím, ale bylo ve stavu nového kusu). Já na něm do 31.7.2018 najel 2598 km, pak jsem přesedlal na Scotta. Potom ještě 440 km najela moje paní...

Je to rám vel. L celokarbon (i zadní stavba), komplet XT = 2x11 přehazovačka, přesmykač, řazení, kliky, také brzdy XT, zapletená kola XT, aktuálně skoro nové pneu Hutchinson Cobra/Python bezduše, gripy Ergon, vidle FOX 32 po servisu letos najela 164 km... řetěz má najeto 440 km...

Myslíte, že se to dá prodat třeba za 40 tKč?

 

IMG_20170624_175542.jpg

IMG_20170622_142100.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...