Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já vozím světlo na helmě i na kole. Krásně vidíš kam jede kolo a i tam, kam se díváš ty. Třeba při zatáčení. Na riditkach mám Moon meteor Storm lite. Super světlo se 1300lm. Má i dálkové ovládání, takže nemusíš sundavat ruku z řidítka při přepínání.

No a abych nebyl OT, tak dneska švih do Úterý. Kopce a vítr...

IMG_20211121_102232.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj ono zalezi jak moc do terenu to ma byt. Pokud potrebujes fakt hodne svetla tak kombo pevnyho svetla na kolo plus celovka je asi nejlepsi.

Na xc kolu vozim Gaciron V9S, vykon super, tvar kuzele taky, 3 stupne nastaveni intenzity plus myslim nejakej pulzujici efekt, to ani nepouzivam. Jedina mala vytka je k te utahovaci plastove objimce, pokud nemas rovny riditka tak nedrzi uplne festovne a je potreba to podlepit oboustrankou treba, abys tomu pomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám po nějakém trenažéru. Máte někdo nějaký ten vyšší tacx? Chci uritě nandávací s kazetou a ne nic co brzdí zadní kolo... klidně bazarový. Třeba k tomuto + ještě kazeta a ořech na sram, no je to dost peněz, tak jestli to stojí za to? 

https://www.hupnakolo.cz/tacx-neo-2-smart?vid=65397&gclid=CjwKCAiAnO2MBhApEiwA8q0HYaMKcjji7L4sNId2I1xE9--LZ3LyoXrnpgcOYEWdFaJ-1ZIDDCtiXBoCIS8QAvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, vojta1 napsal:

Koukám po nějakém trenažéru. Máte někdo nějaký ten vyšší tacx? Chci uritě nandávací s kazetou a ne nic co brzdí zadní kolo... klidně bazarový. Třeba k tomuto + ještě kazeta a ořech na sram, no je to dost peněz, tak jestli to stojí za to? 

https://www.hupnakolo.cz/tacx-neo-2-smart?vid=65397&gclid=CjwKCAiAnO2MBhApEiwA8q0HYaMKcjji7L4sNId2I1xE9--LZ3LyoXrnpgcOYEWdFaJ-1ZIDDCtiXBoCIS8QAvD_BwE

Ahoj, mám ten Neo2T Smart, nemá smysl kupovat tu nižší radu, protože tam už je celkem rozdil v max watech a stoupání. Kupoval sem minulej rok v září. Za mě pecka, od listopadu do března na tom sedim každý den 😉 jen mám kazety Campagnollo takže sem musel dokupovat ořech a byl s tím celkem problém…. Shimano ořech je v balení Sram se dá koupit kdekoliv….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, sido napsal:

Ahoj, mám ten Neo2T Smart, nemá smysl kupovat tu nižší radu, protože tam už je celkem rozdil v max watech a stoupání. Kupoval sem minulej rok v září. Za mě pecka, od listopadu do března na tom sedim každý den 😉 jen mám kazety Campagnollo takže sem musel dokupovat ořech a byl s tím celkem problém…. Shimano ořech je v balení Sram se dá koupit kdekoliv….

a kupoval si i extra kazetu nebi přendáváš? já mám na kole tu kazetu sram xd, tedy bych taky musel dokoupit i ořech (nikde není skladem btw) :D 

A taky se mi to líbí, jezdíš zwift,rouvy,tacx? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, vojta1 napsal:

a kupoval si i extra kazetu nebi přendáváš? já mám na kole tu kazetu sram xd, tedy bych taky musel dokoupit i ořech (nikde není skladem btw) :D 

A taky se mi to líbí, jezdíš zwift,rouvy,tacx? 

koupil sem kazetu navíc v mem případě 8,5k navíc plus ořech :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, sido napsal:

koupil sem kazetu navíc v mem případě 8,5k navíc plus ořech :)  

jo jinak, tacx appka je bidna, zkusil sem ji jen v tom 14ti denim trialu, rouvy sem zkousel, neni to spatny, maji promakany trasy atd. ale sem ve skupince lidi, ktery se potkavaji na Zwiftu tak jezdim tam, je to sice uplne arkadovej svet, ale na druhou stranu maji promakany treninky a celkove ta komunita je velka, za me super ze platim jen ty mesice kdy aktivne jezdim pak prerusuju atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, vojta1 napsal:

jo to máme podobné, no tak co, žijeme jen jednou :D 

Ještě zkusím někde ukecat slevu a pak objednám. Dík

hele ja kupoval loni a byl sem na porizovacce 34,5k takze uz tam si usetril 😉  ja nevahal, vrcholila covid panika a na chalupe jsem si uzil s trenazerem super zimu, rano na kole, pak na bezky, proste pecka 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj to mi taky vadilo, když je hezky, tak to nechci. Na rouvy mají na první dobrou jen ten ronční plán což je fakt k ničemu. Já jdu klidně občas ven i v zimě (bike jsem jezdil celoroněy teď ho nemám-chci se trochu položit do dlouhéo triatlonu) a na tom štěrku s tím, že bydlím v úplném centru Prahy (Malá Strana), tak se to fakt nedá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, vojta1 napsal:

Jj to mi taky vadilo, když je hezky, tak to nechci. Na rouvy mají na první dobrou jen ten ronční plán což je fakt k ničemu. Já jdu klidně občas ven i v zimě (bike jsem jezdil celoroněy teď ho nemám-chci se trochu položit do dlouhéo triatlonu) a na tom štěrku s tím, že bydlím v úplném centru Prahy (Malá Strana), tak se to fakt nedá....

hele ja jezdim taky vesmes venku, ale v zime nabehavam kilometry, tak sem rad, ze ted muzu sedet alespon na kole v teple doma, udelas piti, nasadis tretry, pustis muziku a jedes, zadny jebani s kolem, nastvana manzelka ze je kolo ve sprchaci atd. atd 😄 ja sem na Vinohradech, tak to mam taky naprd, ty to mas kousek na cyklostezku u vody :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vojta1Hele, mozna zimni veci mas... Ale pokud ne a chces venku vydrzet (neberu hodinu, dve vyjizdku), tak potrebujes fakt dobre veci, takze jsme minimalne na 15 000 za hadry, boty atd. a to jsem to hodne podstrelil a navic musis byt fakt nadsenec, aby te to ven donutilo, (snih, vlhko, vlezlo, studeny vetr atd.), takze ra investice, pokzd chces jezdit, se vyplati. Najedes na tom vic jak venku, kdyz te to chytne a jedes kdy chces.

Vyber tohoto modelu ideal, nic moc lepsiho neni a tohle ma vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, vojta1 napsal:

Jj to mi taky vadilo, když je hezky, tak to nechci. Na rouvy mají na první dobrou jen ten ronční plán což je fakt k ničemu. Já jdu klidně občas ven i v zimě (bike jsem jezdil celoroněy teď ho nemám-chci se trochu položit do dlouhéo triatlonu) a na tom štěrku s tím, že bydlím v úplném centru Prahy (Malá Strana), tak se to fakt nedá....

Jezdím Rouvy už roky, a dycky platím jen měsíce co chci, Zwift se mi nelíbí právě kvůli tomu hernímu provedení, na Rouvy máš reálný videa a si kreslenej jenom ty, a jezdím tam taky hafo lidí

 

 

unnamed.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

redd

Možná se to už řešilo, chtěl bych doporučení na nějaký slušný přední světlo na kolo… malinký (abych byl vidět já) mám, ale chtěl bych něco silnějšího, abych mohl blbnout po lesích i za tmy. Co používáte? Dík

 

Já používám tohle na řidítka

https://www.sigmasport.com/en/produkte/licht-systeme/powerleuchten/power/buster2000

A tohle (protože je lehoulinké a funguje ma mé powerbance) na helmě:

https://www.aliexpress.com/item/4000180785281.html je to čína, takže ten výkon je nižší než uvádějí ale je to pořád slušné a vidím s tím dobře do zavřených začátek v náročnějším terénu.

Hned je to noční ježdění o něčem jiném :)

IMG_20201105_190428.thumb.jpg.766fe559421a8e15b4269c6d015cb04c.jpg

 

Upraveno uživatelem Honziz
dodání citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...