Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, redd napsal:

ta sigma vypadá zajímavě, díky za tip

Kombinace blikačky + čelovka je opravdu asi nejrozumnější. Osobně vozím levnou čelovku s cree-led z Ali za 300Kč která svítí jako blázen a k tomu malé blikačky které poslouží i v nouzi jako hlavní světlo. https://www.knog.cz/produkt/knog-svetlo-blinder-mini-dot-twinpack-black/1780

Nějak se mi nechce dávat tisíce za kvalitní světlo, když ten světelný výkon nebude o moc větší a za těch pár stovek radši pořídím víc číňanů které pak člověk může kdyžtak půjčit i kolegům, kteří zatměli :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 11. 2021 v 10:11, Moty napsal:

Jezdím Rouvy už roky, a dycky platím jen měsíce co chci, Zwift se mi nelíbí právě kvůli tomu hernímu provedení, na Rouvy máš reálný videa a si kreslenej jenom ty, a jezdím tam taky hafo lidí

Když tě tady vidím... jak to vypadá s tou kličkou? Dráty nepřekážejí, hybnost dobrá? Už byl nějakej trenažer?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Roland Sands napsal:

Když tě tady vidím... jak to vypadá s tou kličkou? Dráty nepřekážejí, hybnost dobrá? Už byl nějakej trenažer?

No, v pátek jdu na RTG a kontrolu, tak sem hodím obrázek, otok je dole, kost je pocitově srostlá, svaly ztuhlý a drát tlačí tak, že mám kolem něj modřinu v modřině, to mi asi teď vadí nejvíc a to, že mám furt ortézu, kterou taky doufám mi dovolí sundat, takže žádný trenažér ještě nebyl 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Moty napsal:

No, v pátek jdu na RTG a kontrolu, tak sem hodím obrázek, otok je dole, kost je pocitově srostlá, svaly ztuhlý a drát tlačí tak, že mám kolem něj modřinu v modřině, to mi asi teď vadí nejvíc a to, že mám furt ortézu, kterou taky doufám mi dovolí sundat, takže žádný trenažér ještě nebyl 

Tak to mě mrzí. Tohle bude asi největší nevýhoda fixace pomocí drátu. V případě fixace pomocí šroubů a destičky takové podráždění kůže nehrozí ale zvětšuje se riziko zánětu/infekce (větší operační rána a ne vždy jde tuto metodu použít). Kost asi ještě plně strostlá nebude ale drát ji drží pevně pohromadě, tak ti to tak připadá. Ortézu jsem sudal asi po týdnu. Úraz se mi stal na začátku léta a dost jsem pod orézou potil, navíc když je kost pevně zafixovaná drátem tak jsem měl za to že je prakticky k ničemu. Tím ovšem nechci říct že je to tak správně :default_cool:. Přeji ať kontrola dopadne dobře a drát překáží co nejméně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Roland Sands napsal:

Tak to mě mrzí. Tohle bude asi největší nevýhoda fixace pomocí drátu. V případě fixace pomocí šroubů a destičky takové podráždění kůže nehrozí ale zvětšuje se riziko zánětu/infekce (větší operační rána a ne vždy jde tuto metodu použít). Kost asi ještě plně strostlá nebude ale drát ji drží pevně pohromadě, tak ti to tak připadá. Ortézu jsem sudal asi po týdnu. Úraz se mi stal na začátku léta a dost jsem pod orézou potil, navíc když je kost pevně zafixovaná drátem tak jsem měl za to že je prakticky k ničemu. Tím ovšem nechci říct že je to tak správně :default_cool:. Přeji ať kontrola dopadne dobře a drát překáží co nejméně.

O pocení mi povídej, podpaží si meju 3x denně, používám podpažák a stejně tam mám nějakou vyrážku, doktor mi řekl, že orteza drží paži u trupu, aby to dobře srostlo, že ty dráty jsou na tom v podstatě jen položený, není to omotaný dokola, aby to šlo pak vytáhnout jen malým bočním řezem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Moty napsal:

O pocení mi povídej, podpaží si meju 3x denně, používám podpažák a stejně tam mám nějakou vyrážku, doktor mi řekl, že orteza drží paži u trupu, aby to dobře srostlo, že ty dráty jsou na tom v podstatě jen položený, není to omotaný dokola, aby to šlo pak vytáhnout jen malým bočním řezem

Tak to máš asi jinou... já vyfasoval něco takovýho viz.foto a nic moc.

0140273.jpg

Clavicolare_Support.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, když už jsme u těch úrazů...

Mého kamaráda, kterého jsem pravidelně potkával na našich podzimních cyklokempech, jen takový úraz potkal. Bohužel s násobně horšími následky: https://www.donio.cz/ProAdama 

Všechno v popisu sedí, je to opravdu hrozně fajn borec a moc bych mu přál, aby ho opět jen trápilo bahno na botách z projeté kaluže, ale pokud se povede rozhýbat alespoň horní polovinu těla, i tak to bude skvělý. Léčba to bude určitě náročná a každá kačka se bude hodit.

Díky

David

IMG_20200905_120248-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 11. 2021 v 16:48, Roland Sands napsal:

V tom případě se nedivím že máš ztuhlý svalstvo. To bude pěkná dřina ruku zase rozhýbat.

Kontrola dopadla dobře, drží to jak má, už mám začít pomalu rehabilitovat. Tím, že ten zlom byl velice blízko hornímu konci kosti dal doktor dráty dojitě, aby to líp drželo. Ven to půjde cca po 3 měsících od operace

rameno.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...