Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

@Micey Budem s tým tráviť tak 70 % času na miestnych skoro dokonalých cyklocestách prerušovaných každých pár kilometrov trhlinami po zemetraseniach, takže čisto teoreticky by mohli byť OK. Podstatné je, ako si budú viesť na mokre. A na zimu budú tie pneumatiky s hrotmi.

Trochu ma prekvapili riadidlá, sa mi zdá, že mi úplne nesedia. Keďže s baranmi nemám veľa skúseností, neviem posúdiť, či to je len nezvyk alebo mi naozaj nevyhovujú. Pred pár týždňami som strávil nejaký čas na Treku Checkpoint, tam som ten pocit nemal - ale možno len preto, že mi tak strašne nevyhovovali tie sramácke páky a riešil som tie.

2021-10-17.thumb.jpg.231d81d91a02881ca334c0fb80f1ccdc.jpg

Btw, nevie niekto takto z luftu - dajú sa GRX Di2 brzdové páky posunúť bližšie k riadidlám, aby som na ne ľahšie dočiahol? A dá sa na nich tiež nastavovať bod záberu ako na tých sramáckych?

Ešte jedna začiatočnícka otázka - keď chcem meniť zimné/letné kolesá, treba kúpiť presne rovnaké, aby som sa zakaždým nemusel srať s nastavovaním bŕzd? Alebo to budem musieť robiť tiež?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wawrikPosunovat paky muzes jak chces. Bod zaberu lze taky nastavit. 
U novych kol jde pouze o to, abys k tomu koupil stejny prumer kotoucu. 
Co se tyce toho, ze ti nesedi rliditka. Uz od pohledu je videt, ze Trek mel docela jinou geometrii, takze je jasny, ze posed bude celkove jiny a nemusi to byt vubec riditkama. Ono u te geometrie a nastaveni staci velmi malo a rozdily jsou okamzite znat. 
Dobry je na tohle zainvestovat do bikefittingu, ale do osvedceneho. 
Proc nevzals toho Treka, kdyz ti byl pohodlny? Ale Giant dela gravely taky skvele. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marfael Trek bol ohádzaný Sramom a fakt mi to dosť nevyhovovalo, najmä páky. Nemyslím, že to je otázka geometrie, tie bajky sú síce iné, ale sedia mi oba. V riadidlách zasa až tak veľký problém nevidím, myslím, že si zvyknem. Prinajhoršom kúpim tie Ritchey, čo boli na Treku a bude vybavené.

Tie kolesá ma zaujímajú. Kedysi som menil asfaltové/MTB kolesá na 26" MTB bajku, a zakaždým som musel uvoľniť prasa a dopasovať na konkrétne koleso, kotúče boli samozrejme rovnaké. Neuveriteľne ma to štvalo, nakoniec som sa na to vykašľal a tie asfaltové predal. Kamaráti (dvaja), ktorí menili koliesá za úplne rovnakú sadu, tieto problému nemali - prehodili koleso a za tri minúty jazdili. Tak som si odvodil, že dosadacie plochy kotúčov na mojich rôznych nábojoch boli o nejakú tú desatinku inde, kdežto na ich úplne rovnakých nábojoch to sedelo a riešiť usadenie prasaťa nemuseli. Som vedľa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes padla prvá stovka. Nie naraz, na trikrát. Medzitým som sa musel pol hodiny rozmrazovať v horúcej vode, nejako som ešte nevychytal oblečenie do vlhkých a veterných -10 °C :D

20211201_135302.thumb.jpg.070c6acc93183a05f67916e1622e85cc.jpg

Nejako sa mi nezdá nastavenie synchroshiftu GRX 2×11 sady - veľká píla obslúži 10 pastorkov, malá len 7. Je to takto nastavené v poriadku, alebo mám niečo zmeniť? (Malý prevodník je Praxis s 32 zubami, ale to nejde nastaviť a asi je to aj celkom jedno.)

SynchroShift.jpg.d387d87103e1b3121afd6328a5e75d5f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 12. 2021 v 18:14, wawrik napsal:

Dnes padla prvá stovka. Nie naraz, na trikrát. Medzitým som sa musel pol hodiny rozmrazovať v horúcej vode, nejako som ešte nevychytal oblečenie do vlhkých a veterných -10 °C :D

20211201_135302.thumb.jpg.070c6acc93183a05f67916e1622e85cc.jpg

Nejako sa mi nezdá nastavenie synchroshiftu GRX 2×11 sady - veľká píla obslúži 10 pastorkov, malá len 7. Je to takto nastavené v poriadku, alebo mám niečo zmeniť? (Malý prevodník je Praxis s 32 zubami, ale to nejde nastaviť a asi je to aj celkom jedno.)

SynchroShift.jpg.d387d87103e1b3121afd6328a5e75d5f.jpg

Hele, cely rozsah bez drhnuti nebo tření ani není v podstatě možný, ale hlavně úplně zbytečný. Ty potřebuješ, aby malý převodník chodil dobre hlavně v horní části a velký převodník hlavně se spodní, zbytek vyladis na středu kazety bez ohledu na převodník. Je blbost kvůli křížení řetězu jezdit velký převodník s největším na kazete a s malým na nejmenším na kazete. 
Presmyk má 4 polohy, což hodně pomůže k téměř bezproblemovemu chodu po cele kazete. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Marfael napsal:

Je blbost kvůli křížení řetězu jezdit velký převodník s největším na kazete a s malým na nejmenším na kazete. 

Jo, to chápem. Práve preto sa mi nezdá, že veľký prevodník behá okrem úplne najväčšieho pastorka po celej kazete. Je to tak síce aj v manuáli k Di2, ale príde mi, že sa tá reťaz zbytočne kríži. Popozerám nejaké diskusie, možno to naozaj ničomu nevadí. Inak je tá elektrika božia, nemám ani pol slova výhrady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...