Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, filltos napsal:

Pořád mi vrtá hlavou, přes co to je focený 🤔

Okno doma v šatně když jsem se oblíkal :) terasa, zábradlí terasy a horizont s mlhou dole u řeky v údolí. Jsou tam trojskla a evidentně byla dobrá konstelace vlhkosti vzduchu a prudkého ochlazení nebo tak něco, takhle tam námraza je jen výjimečně ;)

 

Těch 1200 náklad těžko říct, kdyby mi jen poslali rám tak za přeskládaní dám i více, takže za mě v pohodě. 

A dnes kousek dál, vyhlídka U Janka, dole za řekou budovy lázní Teplice nad Bečvou.

729404505_IMG_20220108_1146345222_copy_1000x750.jpg.2f401221f72ed04da706bda6fcf9ee49.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, libor2002 napsal:

Miluju debaty Sram vs. Shimano. To je jak Canon vs. Nikon 😁 

Ale máš recht, u mě Shíma.

Me taky 😉

Na silnicku Campa4ever 🙂  ten jejich Ultrashift je neprekonatelnej, preci jen na jeden klik prehodit o 5 prevodu je bomba kam se japonci a amici hrabou...

Na gravelu od Giantu "Revolt Advanced PRO" mam ten bezdratovej SRAM AXS a po 1,5 roce pouzivani sem docela spokojenej, radi to rychle a presne a baterka tomu vydrzi neskutecne dlouho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Canyon hotov, přeskládán na nový rám, vyměněny opotřebené ložiska apod., co bylo potřeba, a je ready na cestu ke mně, ale co já budu čekat když to mám kousek a už zítra si ho pojedu vyzvednout :) 

Takže za mě perfekt. 

Mimochodem jen pro zajímavost cena za rám při normální koupi samotného je 11.700,- korun. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Tom4 napsal:

Canyon hotov, přeskládán na nový rám, vyměněny opotřebené ložiska apod., co bylo potřeba, a je ready na cestu ke mně, ale co já budu čekat když to mám kousek a už zítra si ho pojedu vyzvednout :) 

Takže za mě perfekt. 

Mimochodem jen pro zajímavost cena za rám při normální koupi samotného je 11.700,- korun. 

Tak ten samotný rám není zase tak úplně blbá cena, každopádně to dopadlo na jedničku 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...