Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, moco napsal:

A jak polohujete vy? 😅

 

Normálně omotat 2x kolem pasu a zastrčit do zadní kapsy dresu. 

:D

 

 

Jinak mě zaujalo tohle:

https://www.sport.cz/clanek/cyklistika-kazdy-si-moci-jak-chce-jeden-na-druheho-je-to-hnus-anarchie-rozciluje-se-sagan-3183961#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sport.sznhp.box&dop_req_id=DUQdrw2ApHZ-202203031941&dop_id=3183961&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest183_vzhled_vyh_pole_na_tel_varCC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

vysvětlete mi prosím něco, když se jdu vyčúrat v cyklogatích já, tak je to soubor pohybů okoukaných od Quasimoda a netopýrů, možná je ro vdlmi podobné tanci Sv. Víta. Tihle borci to jako zvládnou za jízdy v pelotonu a ještě u toho stihnou pochcat soupeře?  Klobouček teda, protože tohle přece nejde, tvl., že ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, TLD napsal:

Duku, ber co je... Protoze neni nic... Pokud chces jezdit kasli na barvu... a v nejblizsi dobe lepe nebude... a pokud se ta cerna nekde objev, tak sede prodas skoro bez ztraty, kdyz by te hodne stvala...

Díky borci, ta šedá vypadá na videu lépe než na fotkách, tak je vymalováno

Výstřižek.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tom4Táta tak trochu závodně jezdil a když mi vyprávěl, že to dělali za jízdy, tak jsem to samozřejmě taky musel vyzkoušet. Do dneška si pamatuju jak jsem si pochcal celý pravý stehno a od těch dob (bylo mi tak 15) už jsem to nikdy znova nezkoušel. 

Ale to sem ještě jezdil ve volných kratasech,. možná že v těch upnutých by to šlo. Že bych to zase zkusil?

@Duke650takhle ta šedá vypadá pěkně, dobře si udělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Jarett napsal:

Jediné kalhoty, které 100% řeší, kam "ho" dát vyrábí Assos :) Vepředu je něco jako kapsa a tam si ho porovnáš jak chceš, nikam to netáhne, nikde to netlačí, prostě ideál. A k tomu to vypadá dost vyzývavě, říká moje žena 🤣

image.thumb.jpeg.d89e3f771ccb038570eb3f6644d7a107.jpeg

Jarku, sis nechal nastřílet vlasy😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě spíš překvapilo, že si Sagan na čůrání zastaví. Doteď jsem žil v tom, že na této úrovni to dělají všichni za jízdy. Ve finále je každá půlminutka dobrá.

Já jako běžec si pamatuju na nějaké záběry, že maník v čelní skupince strčil ruku zezadu do trenek a vyhodil hovínko. :)

Ale to nesmíš mít na olympiádě průjem, no. https://www.youtube.com/watch?v=gzdPBxf1bOg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako kdybys nevěděl, že stojany se kupujou v Lidlu :) - https://www.lidl.cz/p/crivit-montazni-stojan-na-kolo/p100332141 . Podle tvaru nožek, misky a uchycení kola to vypadá na stejnou fabriku.

Mám ho pár roků doma, taky nechápu, jak jsem bez toho mohl dělat na kole jakejkoliv servis.

Upraveno uživatelem Paw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Paw napsal:

Jako kdybys nevěděl, že stojany se kupujou v Lidlu :) - https://www.lidl.cz/p/crivit-montazni-stojan-na-kolo/p100332141 . Podle tvaru nožek, misky a uchycení kola to vypadá na stejnou fabriku.

Mám ho pár roků doma, taky nechápu, jak jsem bez toho mohl dělat na kole jakejkoliv servis.

Aha, to potom ten můj musí být z titanu 🤣 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gustaf napsal:

Není...jen si vyplaznul trojnásobek :D

Stejná fabrika, v nabídce tři varianty kvality, záleží jen na prodejci kterou si vybere. Něco jako ETA kalibr ve Swatch,  Oris, Omega :D Ne že bych to věděl když jsem to kupoval, jinak by mi asi ten z Lídlu určitě nevadil. Jiné utahování, jiná hlavní čelist, zesílené nožky. Stačí je dát prý vedle sebe, uchytit kolo za sedlovku, dát do roviny a makat na něm, pak ti všechno prý dojde, tož tak Gustafko :cheers: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Happy88 napsal:

Taky mám fešnej Lídl stojánek. Za ty peníze není co řešit.
Netrap se Afri, zas o tolik víc za to nedals, navíc ty tam máš nápis Force! To je hnedka pětikilo navrch. emoji3.png

196ca179944d3fb7337bab482d2f5678.jpg

Za ty peníze fakt super 👍 Už se zítra klepu na ty brzdy, na YouTube to vypadá levou zadní, ale realita bývá občas zcela jiná :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...