Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Krasny novy kola na Rootdowna... na ty ,, huby" sem cekal 4 mesice... uzasne udelany, super zvuk. Jsou od ukrajinskejch Trailmech a bohuzel zase hned tak nebudou...fabrika zavrena a vsak vite jak to tam je... 

Mam z nich velkou radost. 

20220305_134820.jpg

20220305_134827.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, TLD napsal:

Krasny novy kola na Rootdowna... na ty ,, huby" sem cekal 4 mesice... uzasne udelany, super zvuk. Jsou od ukrajinskejch Trailmech a bohuzel zase hned tak nebudou...fabrika zavrena a vsak vite jak to tam je... 

Mam z nich velkou radost.

Pekny! Rootdowna rikas? Mi asi neco uniklo.... A co ze zrovna high rollery a ne nejaky miniony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Moty napsal:

Díky, ten Kolofix vypadá asi nejlíp

Čéče, tak on už tam nedělá Pavel Štědrý - už je v Harfasportu. Tím ale neříkám, že bych Kolofix vyškrtl, to ne. Ale je to škoda. 

 

před 30 minutami, wawrik napsal:

Dnes som sa teda vytrápil poriadne. Vietor, kvantá snehu, ľad v odklonených zatáčkach... 50 km za 3,5 hodiny... :unsure:

Ten maják asi znám, pamatuju... za Reykjavíkem, viď? 


A hele, už jsou ty majáky na Islandu opravený? Když jsem tam byl, tak na ceduli byla mapa poškozených majáků... Melrakka nesvítí, Grenja nesvítí, Langa nesvítí, Digra nesvítí. Jedinej Kopasker svítí.
DSC_4157.jpg.4f386fbf76a9975a13b226cc431f7a85.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, libor2002 napsal:

Ten maják asi znám, pamatuju... za Reykjavíkem, viď? 

Slušný postreh! Jo, je to Gróttuviti na konci polostrova Seltjarnarnes.

Či fungujú netuším, to ide mimo mňa a v noci mám rád tmu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, TLD napsal:

Afri, neves hlavu. Budes ted rychlejsi😉🤟

Yes, stejně brzdím předkem :D Mě ti to nedalo, tak jsem to zopakoval, a vono už to brzdí :punk: Akorát jsem byl tak nadšený mým výkonem, že jsem na brzdící páčce strhnul na objímce šroub. Mě ta výměna přijde tak na pět táců, se z toho fakt poseru 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem urval asi ten nejhorší možný torx matici, nebo co to je z objímky Magury MT 4 😖 Prý to byla taková achilova pata brzdy říkal prodejce Magury, je to z duralu, vcelku málo materiálu a dost praskaly, ale to nejhorší na tom všem že už se neprodávají a nedají se sehnat, šajze. Než to dám do servisu kamarádovi, aby si s tím nějak poradil což možná ani nepůjde, neválí se náhodou někomu doma? :D 

s-l400 (1).jpg

s-l400.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo slušnější MTB na couračky s rodinou a občasný sólo švih ve velikosti XL? Odkoupím, nechci kupovat nové, bo to nevyužiju (mám silničku).

Stačí, aby to mělo hydraulické brzdy, Deore na Al rámu s pevnými osami.  Cena příznivá okolo dvacky nebo klidně za odvoz 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...