Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak já jsem včera také vyrazil. Na mém skromném stroji, který mi ale i tak dělá radost. Letos jsem nahodil nové pláště a rovnou jsem je dal jako bezduše, tak jsem na to zvědav jak moc s tím bude starostí. + první letošní pivko u stánku. rockrider.thumb.jpg.19db9bc483c333118b3e200b29ad4b2d.jpg

Upraveno uživatelem lassie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, lassie napsal:

Tak já jsem včera také vyrazil. Na mém skromném stroji, který mi ale i tak dělá radost. Letos jsem nahodil nové pláště a rovnou jsem je dal jako bezduše, tak jsem na to zvědav jak moc s tím bude starostí. + první letošní pivko u stánku. 

Tak tohle v úterý ukazoval soused, za ty prachy je to podle mě a na dnešní stav slušný kolo.

Jen jsem na Decathlonu ani jinde nenašel nějakou geo, asi nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 3. 2022 v 14:36, African napsal:

 nechápu proč jsem si ho dávno nepořídil 

Tak trochu jsem si říkal, jestli nekupuju zase nějakou blbost. Tak nějak jsi mě uklidni.
Dneska přijelo PPL, večer zkusím sestavit a vyzkoušet.

1646910853279.jpg.b54b340086b2b4824fa454097ed83514.jpg

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, obrbobr napsal:

Tak tohle v úterý ukazoval soused, za ty prachy je to podle mě a na dnešní stav slušný kolo.

Jen jsem na Decathlonu ani jinde nenašel nějakou geo, asi nebude...

Já ho mam vlastně letos už 3tí sezonu, jsem s tím spoko, ale nemam vlastně srovnání s ničím jiným, protože jsem předtím na jiné 29 nejezdil. Chtěl jsem nějaké XC 29 kolo s vidlicí na vzduchu a ideálně  1x12 (což tohle má + pevné osy jako bonus). Jelikož jsem dlouho kolo neměl a nejezdil, nevěděl jsem jak mě to bude bavit, jak moc bude čas a chuť jezdit. Postupně se do toho dostávám a tuhle sezonu to snad bude ještě lepší. Kolo má najeto za ty dvě sezony cca 2000Km což moc není ale letos to snad zdvojnásobím 😄
Jinak geo samosebou je:

 

horske-kolo-29-xc50-eagle-hardtail_geo1.jpg

horske-kolo-29-xc500-eagle-hardtail-geo2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 3. 2022 v 21:49, moco napsal:

Nemáte někdo slušnější MTB na couračky s rodinou a občasný sólo švih ve velikosti XL? Odkoupím, nechci kupovat nové, bo to nevyužiju (mám silničku).

Stačí, aby to mělo hydraulické brzdy, Deore na Al rámu s pevnými osami.  Cena příznivá okolo dvacky nebo klidně za odvoz 🙂 

Na eLko se asi neposkládáš..?

kolo1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...