Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ty gumy sou bozi. Ale gravel teda taky:) Ja dnes Krivoklatsko..

 Mimochodem simvas poradte mi, s elektronikou na kole sem zaseklej u starejch tepaku Polar a Sigma dratovyho kompjutru. Dneska sem celkem bloudil a uz me sralo to opakovany vyndavani telefonu..
 Chtel bych nejakou jednoduchou, lehkou placatou navigaci na riditka, kde si pustim mapy.cz. Zadny pokrocily planovani, tepy, vykony, Stravu atd nepotrebuju, fakt jen ty mapy. Ale at to ma slusny rozliseni, je na tom neco videt a je to dotykovy..?

 

08CBDD2C-A3AA-4920-A44E-6DEA784C4A04.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garmin mapy.cz nemá. Má svoje, daj se tam nahrát i openstreet mapy. Mrkni jestli někde seženeš model Edge Explore. Oproti 830 levnější, nemá tolik funkcí a možná o chlup větší displej.
Btw teprve u modelu 830 se mapa posouvá a překresluje zhruba stejně rychle jako na mobilu. Cokoliv staršího má pomalejší reakce (slabší HW). Tak jen abys kdyžtak nebyl překvapenej.
Případně kup levnej mobil a powerbanku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Micey napsal:

Ty gumy sou bozi. Ale gravel teda taky:) Ja dnes Krivoklatsko..

 Mimochodem simvas poradte mi, s elektronikou na kole sem zaseklej u starejch tepaku Polar a Sigma dratovyho kompjutru. Dneska sem celkem bloudil a uz me sralo to opakovany vyndavani telefonu..
 Chtel bych nejakou jednoduchou, lehkou placatou navigaci na riditka, kde si pustim mapy.cz. Zadny pokrocily planovani, tepy, vykony, Stravu atd nepotrebuju, fakt jen ty mapy. Ale at to ma slusny rozliseni, je na tom neco videt a je to dotykovy..?

To už je lepší si pořídit držák i s nějakým odolným pouzdrem přímo na telefon :) Z navigací je nejlepší Wahoo, oproti Garminu podstatně stabilnější a navíc má i funkční záruky. Garmin servis v česku ... to je peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vozím starší Samsung, tuším S7, je voděodolný a má rozbitý mikrofón. Což je fuk, jsou v tom mapy.cz offline, bez sim karty a funguje to. Bez pouzder, není to kravsky velký a baterka vydrží asi 3 hodiny s full jasem displeje, když ho utlumím tak úměrně déle. Na dýl mám v batohu powerbanku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové snad to sem patří, nechci zakládat nové téma - je tu někdo, kdo by mi prosím poradil s kolem pro juniora? Asi mám vybráno, Rascal 20 v oranžové barvě, víceméně jsem slyšel jen chválu, prcek má 5, takže bych ho pro něj chtěl tak na rok dva... Je to dobrá volba? Nebo lze sehnat něco lepšího? Uměl by případně někdo na Rascala lepší cenu?

Moc díky za rady, fajn den :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ingi88 napsal:

Kolegové snad to sem patří, nechci zakládat nové téma - je tu někdo, kdo by mi prosím poradil s kolem pro juniora? Asi mám vybráno, Rascal 20 v oranžové barvě, víceméně jsem slyšel jen chválu, prcek má 5, takže bych ho pro něj chtěl tak na rok dva... Je to dobrá volba? Nebo lze sehnat něco lepšího? Uměl by případně někdo na Rascala lepší cenu?

Moc díky za rady, fajn den :)

Rascal nebo WOOM, tady není kde šlápnout vedle a nic lepšího pro dítě už asi není. Dcera jezdí od necelých 3 let na WOOM a jen každý rok měníme velikost, teď se to už na WOOM 4 (20") konečně pozdrželo (dceři je 6 let a jezdí na něm aktuálně druhou sezónu) a vypadá, že vydrží 3 sezóny (dá se hýbat s geometrií), jinak č.2 až 3 jsem kupoval vždy na rok 🙂 

EDIT: Škoda, že Rascal nedělá dospělá kola, koupil bych si ho, líbí se mi. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, moco napsal:

Rascal nebo WOOM, tady není kde šlápnout vedle a nic lepšího pro dítě už asi není. Dcera jezdí od necelých 3 let na WOOM a jen každý rok měníme velikost, teď se to už na WOOM 4 (20") konečně pozdrželo (dceři je 6 let a jezdí na něm aktuálně druhou sezónu) a vypadá, že vydrží 3 sezóny (dá se hýbat s geometrií), jinak č.2 až 3 jsem kupoval vždy na rok 🙂 

EDIT: Škoda, že Rascal nedělá dospělá kola, koupil bych si ho, líbí se mi. 

Presne z toho sme vyberali tiež. Majú výhody, že sú ľahké - nedám predsa 11 kilové decko na 10 kilový bicykel. Vybrali sme Woom. Chcú za to hrozné prachy, ale je výborne a predáš ho skoro bez straty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...