Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 56 minutami, Peto86 napsal:

Presne z toho sme vyberali tiež. Majú výhody, že sú ľahké - nedám predsa 11 kilové decko na 10 kilový bicykel. Vybrali sme Woom. Chcú za to hrozné prachy, ale je výborne a predáš ho skoro bez straty. 

Ano, je to takové investiční kolo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je hnus dycky :( jak samotny fakt, ze nekdo neco takoveho muze udelat, tak to, ze to dotycny snad ucinil s vedomim, ze tak ucinil spravne a ze snad jedna v zajmu ochrany prirody :( ikdyz to mozna byl jen hajzl s umyslem poskodit kohokoliv :( 

ale primelo me to zkusit se podivat, kam vlastne jako cyklista muzu
https://www.treking.cz/testy/pravidla-pohybu-v-chranenych-uzemich.htm
pokud chapu vyklad spravne, tak alexandrova rozhledna je v CHKO Moravsky kras, kde se smim jako cyklista pohybovat jen po cyklostezce - tudiz ani pokud tam vede lesni cesta, tak na ni dle zakona nemuzu, pokud to neni cyklostezka?

z pohledu ochrany prirody to chapu - ma smysl nechat prirode a zviratum prostor a koridory, kde se clovek snazi svuj pohyb a vyskyt omezit... ale z pohledu cyklisty z adamova bych to neresil a na rozhlednu po te lesni ceste asi bez vycitek jezdil?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslání  kola do zahraničí . . u u u ffff, řešili jste někdo pls, jak to dopadlo?  

Jde mi o poslání  kola po EU (beze mě). Zabalení ve smyslu poprosit v prodejně o krabici, lehce rozložit a do krabice poskládat, to by šlo. Ale fáze objednat  přepravu z bodu A do bodu B, tak tady už to začíná být divný. 

Canyon mi pošle kolo z DE včetně bedny za cca tisícovku, je možné že část platí oni. Protože UPS po EU vychází tak na 4 litry, což už do většiny destinací zavání tím že bude levnější koupit si letenku a kolo vzít jako bagáž (vtip ;))

Bedna je 140x25x80, kolo obyč., žádná raketa za 300 tisíc.

Služby jako DPD - nadrozměr, nepřepravíme. Zaslat.cz, tak leda na Slovensko atd.atd., prostě vždy nějaký zádrhel. Případně cenovka 400€. Za každou radu budu vděčný.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Tom4 napsal:

Služby jako DPD - nadrozměr, nepřepravíme. Zaslat.cz, tak leda na Slovensko atd.atd., prostě vždy nějaký zádrhel. Případně cenovka 400€. Za každou radu budu vděčný.

Sem si říkal, že to najdu určitě levnějc, ale teda cena přes 12k mě šokovala, používám Cz-balik

https://www.cz-balik.cz/?odesilatel[zeme]=277&prijemce[zeme]=381&hloubka[]=140&sirka[]=25&vyska[]=80&hmotnost[]=15&hmotnostCounted[]=62.5&hmotnost_celkem=62.5&max_rozmer=350&smer=export&show=1&type=baliky&pocet_baliku=1

Problém je, že to tam na základě rozměru hodí váhu 56kg, takže tam nějak zavolat a nechat si to spočítat.

Běžně je používám na posílání EU, USA a dycky cena dorá, ale je fakt, že to sou malý balíčky do 2kg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, taky na to koukám jak puk. Přece když lidi jezdí v chladu trénovat na Kanáry, Mallorku nebojinam na jih tak přece nedají za letenku pět litrů a za balík s kolem 25 roundtrip. Nebo mi něco uniká teda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Josef01 napsal:

@Moty Tak si vyber jinou službu, tady to stojí od 3700 Kč za to samé

https://www.balikdozahranici.cz/kalkulator-postovneho

Jj, to už jsem našel, těch služeb je více, viz. "UPS po EU . . ." níže 

trošku jsem doufal jestli někdo nemá osobní zkušenosti 

V 16. 3. 2022 v 17:08, Tom4 napsal:

Poslání  kola do zahraničí . . u u u ffff, řešili jste někdo pls, jak to dopadlo?  

Jde mi o poslání  kola po EU (beze mě). Zabalení ve smyslu poprosit v prodejně o krabici, lehce rozložit a do krabice poskládat, to by šlo. Ale fáze objednat  přepravu z bodu A do bodu B, tak tady už to začíná být divný. 

Canyon mi pošle kolo z DE včetně bedny za cca tisícovku, je možné že část platí oni. Protože UPS po EU vychází tak na 4 litry, což už do většiny destinací zavání tím že bude levnější koupit si letenku a kolo vzít jako bagáž (vtip ;))

Bedna je 140x25x80, kolo obyč., žádná raketa za 300 tisíc.

Služby jako DPD - nadrozměr, nepřepravíme. Zaslat.cz, tak leda na Slovensko atd.atd., prostě vždy nějaký zádrhel. Případně cenovka 400€. Za každou radu budu vděčný.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 3. 2022 v 18:34, Tom4 napsal:

Jo, taky na to koukám jak puk. Přece když lidi jezdí v chladu trénovat na Kanáry, Mallorku nebojinam na jih tak přece nedají za letenku pět litrů a za balík s kolem 25 roundtrip. Nebo mi něco uniká teda. 

To se neda srovnavat, kdyz letis napr. na kanary tak kolo je bezne sportovni zavazadlo ktere se priplaci k letence, stalo to cca 80 eur jedna cesta? Samozrejme musi byt slozene. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...