Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, kral083 napsal:

Hoši, vůbec ste mi nepomohli. Čekal jsem, že mě podpoříte, ať si koupím ten Wahoo a vy takhle. Kde je @Jarett, který ho tuším doporučoval pár zpět nazpět.

né, vážně. Díky za postřehy. Asi se v tom budu ještě chvilku hrabat a pak to nějak rozseknu. Nebo to udělá rusák za mě.

Kup si Wahoo a budeš v klidu. Český Garmin zastoupení rozhodně nechceš zažít 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem Wahoo elemnt bolt a lepsi comp jsem nevidel. Jednoduche ovladani i nastaveni pomoci appky, dostacujici a prehledna navigace, moznost nastaveni LED diod k zobrazeni tepovych zon/prumerne rychlosti/auta za tebou. Nahrani .gpx trasy jednoduche, pres appku rovnou do pristroje, zadny prihlasovani na garmin atd. Citelnost na slunicku mi prisla lepsi nez kamarada 520/530, to same sparovani s hrudnim pasem, vydrz baterie... Ted je snad i vylepsenej model s barevnym displejem. za me rozhodne Wahoo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jarett @Jeryno kde jste byli celý dopoledne? :-))

Ještě jeden dotaz. Když bych fakt šel do Wahoo, s tím, že zbytek pelotonu ( 5 kousků) má hodinky od Garminu... přijdu o nějakou konektivitu nebo jak to napsat. To že Garmin má ty svoje odznáčky ( výzvy) vím. To mi chybět nebude. Radar taky bude fungovat. Je teda něco,co by mi mohlo chybět?

 

JInak dneska to bylo za odměnu. Konečně v krátkým a vítr taky skoro nebyl. Jo a už začala Vrchařská koruna Prahy, tak jsem si hned zajel na jeden z cílů: křížení poledníku a rovnoběžky u nizborskeho kláštera

strava9107210949853836755-01.jpeg

PXL_20220323_141640007.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kral083 napsal:

aaa,Třeštibok. Mimochodem taky jeden z cílů Vrkopy.

 

 

Jj, Třeštibok, ale "Vrkopu" se asi účastnit nebudu. 😅 I když už bych měl tento týden další čtyři body - Panskou skálu, Lštění a za Vltavou Liteň a pak bod kousek od Dobříše. 

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, uvažuju o nějakým městským kole, co mi částečně nahradí MHD, a narazila jsem na minivela. Je to jen trend a kravina, nebo má smysl se tím zabývat? Budu jezdit krátký trasy a měřím 160cm, tak je mi to nějaký sympatický 😀 Díky za rady.

B8B3DE5B-4A7F-429C-83BF-DEB612C832FF.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...