Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Konečně jsem si místo svýho půl péra na starý kolena pořídil celý péro. A musím teda říct, že rozdíl je obrovský!

Logicky jsem tedy dneska v tom posraným mrazu musel vyjet, abych to zkusil.

31-CB80-FA-BECF-4-B1-B-8-B14-F5-D170-C689-F7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, kral083 napsal:

Koukám, že letos bude ve Splitu narvano 🙂

Taky to mám v plánu, vlastně už dva roky,ale loni to kvůli Covidu nevyšlo. Tak uvidíme letos...

Měli jsme dlouho rodinu v Brele, takže možná dojedu až tam :) No a pak Biokovo dokola, to je za jeden den a pak tak 10 dní nechci kolo vidět 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jarettjak píšeš, já beru ten 20kg tank. Teda já to raději nikdy nevážil,ale základní váha je 10,5kg a beru věci na spaní. Penziony taky budou,ale se stanem je to taková větší svoboda. Hlavně pak někde na pláži,na to se těším.

Já tedy vyrážím ze Zagrebu. Alpy sem si užil loni cestou do Kostnice. Mám to naplánovaný na cca 1.400km a 11 dní jizdy. Vzal bych to trochu oklikou přes Srbsko a Bosnu.  

PXL_20210627_090343639-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, kral083 napsal:

@Jarettjak píšeš, já beru ten 20kg tank. Teda já to raději nikdy nevážil,ale základní váha je 10,5kg a beru věci na spaní. Penziony taky budou,ale se stanem je to taková větší svoboda. Hlavně pak někde na pláži,na to se těším.

Já tedy vyrážím ze Zagrebu. Alpy sem si užil loni cestou do Kostnice. Mám to naplánovaný na cca 1.400km a 11 dní jizdy. Vzal bych to trochu oklikou přes Srbsko a Bosnu.  

To zní dobře, i když Srbsko dnes zní už trochu nebezpečně ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes poprvé. Dnes poprvé koleno dovolilo kombinaci převodu a kadence na trenažéru tak, že jsem se dostal do aerobního režimu 🙂  Takže teď už jen samá  pozitiva a sociální jistoty. Za dva týdny nový rám na starou Ultegru a pokud se nebudu bát na silnici, tak už jupí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Bert napsal:

Dnes poprvé. Dnes poprvé koleno dovolilo kombinaci převodu a kadence na trenažéru tak, že jsem se dostal do aerobního režimu 🙂  Takže teď už jen samá  pozitiva a sociální jistoty. Za dva týdny nový rám na starou Ultegru a pokud se nebudu bát na silnici, tak už jupí!

Já mám už 300km, venku teda jen 3x, ale kdyby nebyla teď rýmička, měl bych i víc🚴‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Maxmillian napsal:

Konečně jsem si místo svýho půl péra na starý kolena pořídil celý péro. A musím teda říct, že rozdíl je obrovský!

Logicky jsem tedy dneska v tom posraným mrazu musel vyjet, abych to zkusil.

31-CB80-FA-BECF-4-B1-B-8-B14-F5-D170-C689-F7.jpg

Paráda... další Španělka... ať dělá radost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, teret napsal:


Super kolo

 

před 14 minutami, Gustaf napsal:

Paráda... další Španělka... ať dělá radost ;)

Diky! Uz jenom trochu toho lepsiho pocasi by to chtelo.

Kazdopadne z kola mam fakt radost. Sice je teda peklo, ze za ty penize tam davaji entry-level komponenty a brzdy jsem vlastne menil hned, ale zas na druhou stranu muzu byt rad, ze jsem ho vubec sehnal a zbytek komponent muzu vymenit pozdeji (pokud je sezenu!).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...