Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

TLD dik. Jo.. trochu ty piny na pedalech zasroubuju a nesmele mrknu na chranice holeni.. zas abych pak v hospode nevypadal jak debil:) Ale ty siroky podhusteny gumy, ocel a slusna vidle, boooze to je pohodlicko a pritom to az kupodivu jede.. Jeste casem bezdrat razeni a bude to pecka.

 

 

6EAC2452-53FC-4C67-8C2A-2015F485F5AF.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Micey napsal:

Tyvoe to je stroj, sem si nemyslel, ze zacnu na stary kolena zjistovat ze na tom kole vlastne neumim jezdit:) Jo, holene si prechod na platformy po petadvaceti letech na spd budou jeste uzivat. Todle je po “vyskoku” na prvni obrubnik, hehe..

 

Peknej bike! Holene si asi koupim casem taky, ja tam dal pedaly chromag dagga a to kdyz me trefi, tak to asi pujde skrz kost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Micey napsal:

TLD dik. Jo.. trochu ty piny na pedalech zasroubuju a nesmele mrknu na chranice holeni.. zas abych pak v hospode nevypadal jak debil:) Ale ty siroky podhusteny gumy, ocel a slusna vidle, boooze to je pohodlicko a pritom to az kupodivu jede.. Jeste casem bezdrat razeni a bude to pecka.

 

 

6EAC2452-53FC-4C67-8C2A-2015F485F5AF.jpeg

 

Pěkný!!! 

před 2 hodinami, TLD napsal:

Steel is real 🤘

 

0660D698-1053-4A0C-B25C-E37D3AE4C6B7.jpeg

 

Jojo, steel is real!

 

IMG_20220422_155228-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Micey napsal:

Tyvoe to je stroj, sem si nemyslel, ze zacnu na stary kolena zjistovat ze na tom kole vlastne neumim jezdit:) Jo, holene si prechod na platformy po petadvaceti letech na spd budou jeste uzivat. Todle je po “vyskoku” na prvni obrubnik, hehe.

 

9648FDAA-687E-467D-9E7D-782F228E9251.jpeg

3A1AD1B4-0428-4B7D-BA54-43043183FD52.jpeg

Jo kamarade, ja se prave pred 10 minutama vybulil na krizovatce, ze jsem naopak spd nevyslapl. Po 17 letech na kole jen s spd a troufnu si tvrdit s najezdem pres 100k 😀 

Nastesti jsem si nepodrel kolo... 

Tak jsem to sel zapit na Naplavku.

20220423_171310.thumb.jpg.6ce0d4df511db484db4ac9bbc2d005cd.jpg

20220423_171317.thumb.jpg.8c830954416e0b8b681ba65f0842c215.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kamarade, ja se prave pred 10 minutama vybulil na krizovatce, ze jsem naopak spd nevyslapl. Po 17 letech na kole jen s spd a troufnu si tvrdit s najezdem pres 100k  
Nastesti jsem si nepodrel kolo... 
Tak jsem to sel zapit na Naplavku.
20220423_171310.thumb.jpg.6ce0d4df511db484db4ac9bbc2d005cd.jpg
20220423_171317.thumb.jpg.8c830954416e0b8b681ba65f0842c215.jpg
Jo jo, to by byla škoda si podřít překrásnou Madonku.

Odesláno z mého SM-G998B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo 5 minut na to co jsem to napsal. Mi pred mostem Legii vbehl do cesty kluk. Jak jsem se mu snazil vyhnout, tak jsem vjel do tram pasu a to uz bez sramu nebylo...

Riditko naopacnou stranu. Vyrvana jedna spice na zadnim kole. A tohle na ramu, snad to nepujde dovnitr, riditko jyem rukou srovnal a drzi. No uvidim, nejaky tip na servis v Praze, idealne centrum? Ta spice vypada celkem dobre, ze kolo by mohlo prezit, riditka a ram netusim.

Ted jedu do nemocnice. Dosel jsem tech 500m pesky a brutalne mi natekla ruka, krom sedreneho boku myslim, ze zapesti k.o.

V jeden den prvni a druhy pad na silnici, peklo 😀

 

20220423_180311.jpg

20220423_180321.jpg

20220423_180338.jpg

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, vojta1 napsal:

Tak jo 5 minut na to co jsem to napsal. Mi pred mostem Legii vbehl do cesty kluk. Jak jsem se mu snazil vyhnout, tak jsem vjel do tram pasu a to uz bez sramu nebylo...

Riditko naopacnou stranu. Vyrvana jedna spice na zadnim kole. A tohle na ramu, snad to nepujde dovnitr, riditko jyem rukou srovnal a drzi. No uvidim, nejaky tip na servis v Praze, idealne centrum? Ta spice vypada celkem dobre, ze kolo by mohlo prezit, riditka a ram netusim.

Ted jedu do nemocnice. Dosel jsem tech 500m pesky a brutalne mi natekla ruka, krom sedreneho boku myslim, ze zapesti k.o.

V jeden den prvni a druhy pad na silnici, peklo 😀

 

20220423_180311.jpg

20220423_180321.jpg

20220423_180338.jpg

 

Tvl, to nasere. Teda, snad se na tomhle mrzení nepodepsala ta pit stop na Náplavce... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Respektive vliv to melo, nedavat ho, tak jedu po Palackeho domu a nic se nestane. 

Dokonce jsem odmitl at kamos vola do vfn at necekam. Jakoze boli to ale sedet muzu a je mi trochu proti srsti prudit doktory, protoze ja neumim jezdit na kole. Ja ten pas jeste videl, ale prednim jsem hoskocil, koukal jsem jestli tam nejede tramvaj a uz jsem letel. A to jeste stesti, ze v protismeru tramvaj to videla a brzdila. Jinak bych byl pod ni.. lidi kolem taky hned jestli jsem v poradku vc ridicky tram. Jen kluk zdrhnul, ale tak taky mi bylo 13 a zrovna tady to mam cekat.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pešek,hlavně že jsi tak nějak v pohodě.

Já dnes mimo civilizaci. 55 po horách a měl jsem toho plný brejle. Pivko až u baráku,dvě zastavky na beer a všude soukromá akce. 😂 Kyby někdo netušil - vysílač Jedlová hora.

1.jpg

2.jpg

5.jpg

7.jpg

8.jpg

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyvoe @vojta1, tos me teda dostal.. drzim palce at je to jen narazeny. Na ten ram jsem zvedavej, vypada to divne, ale prej umej s karbonem zazraky, kdyby bylo nejhur.. jinak kdyz spolu letos konecne vyjedem, tak bych ti ukazal nejaky finty, treba jak zatacet, pripadne brzdit, bez rozbiti si drzky..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Micey napsal:

Tyvoe @vojta1, tos me teda dostal.. drzim palce at je to jen narazeny. Na ten ram jsem zvedavej, vypada to divne, ale prej umej s karbonem zazraky, kdyby bylo nejhur.. jinak kdyz spolu letos konecne vyjedem, tak bych ti ukazal nejaky finty, treba jak zatacet, pripadne brzdit, bez rozbiti si drzky..;)

Jo je to jen vidle teda, ram cisty... tezkorict. Vzniklo to tim jak se mi otocila riditka... tak nevim.

Ja uz cekam na rtg. Ale mam hezkou doktorku, tak se to hned snasi lepe. Je i zrzata a to ja rad :)

hele ja jsem pro. Jen ted nemam bike. A ani ho nechci porizovat, pac nemam tolik casu a rad bych dal po letech triatlon zase. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ruka nakonec celkem v pohode, trochu narazena, pry mozna byla chvili venku, tomu i bolest by odpovidala... dokonce jsem je nakonec ukecal bez sadry.. 

Ted doufam, ze stejne dopadne kolo 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...