Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dnes cesta do Reykjavíku, aj s tuleňmi vyhrievajúcimi sa na ostrovčeku pri brehu. Brodiť až k nim sa mi pri tých 2°C úplne nechcelo...

20220511_085239.thumb.jpg.7fcf614716ac544d4d2fbdc465dd0db8.jpg

20220511_085456.thumb.jpg.fffbb3122a267604fa56f08e0ecad8b2.jpg

Edit: Aj tak ma miestne deti štvú. Ja naobliekaný primerane teplote, a decká cez veľkú prestávku behajú po vonku v krátkych rukávoch. Vrcholom bolo jedno dievčatko v škôlke v šatičkách na ramienka, a dohliadajúce učiteľky v zateplených overaloch... :D

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, African napsal:

Kola jak z vesmíru 👍

Jj, ten Ninovo Scott je brutální...posez skoro jako Jarda Kulhavý...

Ale bajky fakt nádhera. Pidcockovo stealth je peckovni.

@Emiliano jj, zatím ho Nino jen dorovnal. Škoda, že pichnul v tom stoupání....ale jeho stíhací jízda pak byla famózní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Gustaf napsal:

Jj, ten Ninovo Scott je brutální...posez skoro jako Jarda Kulhavý...

Hodně (nebál bych se říct většina) závodních kol měla ty negativní představce a posez brutální. Úplně mě z toho bolela záda, jen jsem na to koukal...

před 9 minutami, Gustaf napsal:

jj, zatím ho Nino jen dorovnal. Škoda, že pichnul v tom stoupání....ale jeho stíhací jízda pak byla famózní.

Měl neuvěřitelnou formu a jel hrozný bomby. Těžko odhadovat, jak by to skončilo nebýt defektu. Ale Pidcock měl taky nějaký technický problémy (snad s odpružením - nechtěl to ventilovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se tady onehdá řešila (nebo jen prolétla fotka) teleskopické sedlovky na závodním silničním kole, tak jsem se dopátral vysvětlení (bylo mi řečeno), že zasunutá sedlovka kompenzuje aerodynamický posed při sjezdu na závodech, kde je sezení na HRT zakázáno. Takže závodník na HRT leží, ale přitom sedí tam, kde podle pravidel má.  

To jsem vám tady chtěl říct 🙂, ale možná, že už to víte. 

 

 

16477640503276.jpg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem absolvoval bike fitting koa a muzu doporucit. Pujcili mi testovaci sedlo a delal jsem tam i servis a v pohode. Za me dobry. Jen jsem na to mel jit v 16 letech kdyz jsem zacinal s triatlonem, asi bych mel vyrazne rovnejsi zada atd.. 😀 

Akorat to pred 15 lety asi moc nefungovalo. Ale fakt doporucuji, jeste uvidim co az s tim par tisic km najedu.

Screenshot_20220516-165831_WhatsApp.thumb.jpg.f531786269c58a0f16c7d0b74036635f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...