Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Kluci díky. Já když před 3 roky ujel 300km,tak sem řekl, že víc už zkoušet nebudu, leč mám slabou vůli a kamarád byl vytrvalý.

@TLDz Bad Schandau do Roudnice mě to moc nebavilo. Diky vedru a protivětru se mi do lejtek zakousla krecova víla. Po dvou pivech, tortille a hodně hodně chemie se zase rozjely a paradoxně se mi jelo super i přesto, že už byla tma a lilo jako z konve 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu to spravne, ze jste dali 410km. A v prubehu sis dal pivo? 😀

To mi potom hrozne tuhnou nohy. Zkousel jsem jednou za den Praha-Ostrava, dal jsem si trasu co mela 340km ale blbe jsme si zajel a podelal navigaci a uz to bylo 380 a hlavne bylo 33° ve stinu, tak jsem to po snad 270 zabalil. Pac jsem byl uplne vyply. 

Takze rekord mam ze soustredeni 330km V.Meder-> Budapest->Bratislava->V.Meder 

Jeli jsme myslim v 7 tehdy a celkem to uteklo. Ale obecne mam spis taktiku neslezat z kola.... zastavovat na obed a jeste nejake alko si neumim predstavit.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se snažím ovoce, nějaké tyčky a gely spíš až po nějaké době tak nějak v průběhu. Ale jak jednou slezu, tak se pak trápím fakt hodně. A po těch nefiltrech bych to hodil, pokud bych k nim dojel 😀😀 

@kral083Dle fotky to není úplně vidět, máš hrazdu na řidítkách? Dle foto tipuji, že ano. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...