Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 45 minutami, Moty napsal:

Nevím jestli mi začíná artroza, ale jakmile začnu jezdit bez rukavic začnou mě bolet klouby na rukou, doporučíte nějaký letní celoprstový rukavice s windstopperem, Díky

Neviem, či zrovna windstopper vyrieši tvoj problém, ale rukavice z najtenšieho WS sú napríklad Castelli Perfetto Light. To „light“ je dôležité, robia viacero verzií.

Edit: Inak takéto extrémne tenké rukavice sa všeobecne volajú liners, a málokedy sa robia s membránou, lebo sa väčšinou používajú ako spodné. Windstopper je asi jediná membrána, ktorú som na lineroch videl. Podobné robí aj Scott.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo. Parádní výkon Hirťáka. Ve sjezdu měl párkrát na mokru na mále ale ustál to. Teď bude mít o to lepší vyhlídky na podepsání nové smlouvy. Uvidíme kde skončí

Odesláno z mého SM-G998B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si udelal radost a upgradoval brzdy:
d85f198471dffc7048537b5175488f43.jpg

Se zkracenim hadic a zakladnim nastelovanim me pomohl kamos v praci, zbytek vymeny vc. odvzdusneni sem pak delal sam (moje poprve). Tak sem zas o trochu chytrejsi a clovek pri te vymene zjisti hromadu veci co jak funguje a jak postelovat atd. Docela zabava. Teda az v momente, kdy jsem si koupil redukci na strikacku se zavitem pro Magura brdzy. Predtim jsme to zkouseli na hovado s Shimano sadou a to moc uspesny nebylo
Ty dokoupeny 1-prsty packy jsou bomba, nechapu jak jsem mohl doted jezdit s viceprstyma skoda, ze to Magura nenabizi jako moznost uz v zakladu (u MT5).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj rys ... černým jestřábem to spontánně nazvala jedna nejmenovaná osoba, která zná historii mých tvrdých přistání s následnou hospitalizací

ta černá je matná sametová, skoro stejná jako můj Scott, takže super. Čekal jsem lesklou černou a byl jsem příjemně překvapený.

na fotce je v původním stavu před převzetím, už tam mám jinou sedlovku / sedlo / gripy a pracuju na tom, abych tam napasoval karbonová kola. Mám na nich kotouče 203 mm a musím to předělat na 180 mm - dle webu i katalogu výrobce mělo kolo mít z výroby kotouče 203 mm, ale jsou jen 180 - vepředu se do vidlice StepCast větší kotouč nevejde a vzadu to pak nemá smysl. Jsem zvědavý, kolik pak ukáže váha - katalog tvrdí cca 18 kg s původními koly a teleskopickou sedlovkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Duke650 napsal:

Černý jestřáb přistál v novém hnízdě 🙂

IMG_4007.jpg

IMG_4005.jpg

Krásný kolo, jen netuším co je to za značku, natož model, nebyly by k tomu nějaké informace? Jakou kapacitu má baterka? 

A ještě nerozumím následujícímu příspěvku - kolo má tedy kotouče 203 mm, ale kvůli výměně kol za karbonová tam budou muset být jen 180 mm? Nebude to krok zpátky?

PS: Je tu i vlákno o e-kolech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to BH iLynx LT 7.7 https://www.bhbikes.com/en_CZ/e-mtb/cross-country-down-country/ilynx-race

japonský motor DAPU, docela lehký díky použití hořčíkových dílů (v BH překřtěný na 2EXMAG), baterie 540 Wh, mám objednaný range exender +180 Wh, celkem tedy až 720 Wh

kolo má mít dle katalogu kotouče 203 mm, ale jde o chybně převzatý údaj z jiného modelu, reálně jsou osazené kotouče 180 mm. Velký kotouč by se do té vidlice nevešel. Vzadu by se 203 mm vešel, musel bych dokoupit adaptér, ale dlabu na to, oba budou 180 mm, v kombinaci se 4pístky XT to musí stačit.

Posezónní upgrade plán: karbonové kliky 175 mm místo 165 mm a větší převodník. A furt nemohu z hlavy vyhnat myšlenku, že prodám Fox 34 Factory a pořídím celočernou RockShox SID 120 mm s kluzáky 35 mm...

 

O tom e-vlákně vím, ale o objednávce iLynxu jsem už před rokem psal právě tady, proto někteří hned poznali, že je to iRys a ne iJestřáb 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...