Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, Duke650 napsal:

Až dnes jsem poprvé provětral iLynxe. Budu muset ubrat podporu v eco-módu, vyměnit gripy a časem asi i řidítka, ale jinak je to fajn. Líbí se mi ten stealth look

 

Fajnová barva, přesně můj styl :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Duke650 napsal:

Až dnes jsem poprvé provětral iLynxe. Budu muset ubrat podporu v eco-módu, vyměnit gripy a časem asi i řidítka, ale jinak je to fajn. Líbí se mi ten stealth look

54464F5C-C305-4F5D-9601-41EC188FE885.jpeg

Tá sa z toho urobiť normálny bajk? Videl som to u cestného Treku - s baterkou necelých 14 kg (veľ. XL), ale batéria sa dala aj s motorom (!) vybrať, prázdne miesto sa zatvorilo krytom a bol z toho slušný desaťkilový cesťák. Človek potom vláčil navyše len nejaký ten prevod a elektroniku.

Celkom mi to dávalo zmysel, pokiaľ niekto pravidelne niečo ťahá, alebo si strieda bicykel s polovičkou alebo tak něco. Len obmedzenie čisto na cestu nie je nič moc, chcelo by to rovnaký koncept u MTB alebo aspoň gravelu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, wawrik napsal:

Tá sa z toho urobiť normálny bajk? Videl som to u cestného Treku - s baterkou necelých 14 kg (veľ. XL), ale batéria sa dala aj s motorom (!) vybrať, prázdne miesto sa zatvorilo krytom a bol z toho slušný desaťkilový cesťák. Človek potom vláčil navyše len nejaký ten prevod a elektroniku.

Celkom mi to dávalo zmysel, pokiaľ niekto pravidelne niečo ťahá, alebo si strieda bicykel s polovičkou alebo tak něco. Len obmedzenie čisto na cestu nie je nič moc, chcelo by to rovnaký koncept u MTB alebo aspoň gravelu...

To jsi viděl systém Fazua, jezdí s tím i pár eMTB, např. Lapierre eZesty, Bulls WildFlow evo, Willier 101 FX hybrid, Trek eCaliber. Původně jsem chtěl koupit Bulls, později Wilier, nakonec je z toho BH

BTW je to pár dní co firma Porsche oznámila, že kupuje firmu Fazua

2018-07-20 14.30.23-1.jpg

aHR0cHM6Ly9mc3RhdGljMS5lbXRiLW5ld3MuZGUvdjMvMC8zMy8zMzU3NS1iMG8yZnBvcDQ0ZnUtdHJla2VfY2FsaWJlcm1pdGdlb21ldHJpZWRhdGVuaW5yYWhtZW5ncmVsLW9yaWdpbmFsLmpwZw.jpg

2021-01-16 18.53.13.jpg

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, kral083 napsal:

Ještě tady přidám celkovou trasu a už vám dám pokoj.

Ostatně pokud se nepletu je s reportem na řadě @Jarett, který má k Jadranu také vyrazit 🙂

Díky za důvěru :) Bohužel letošní jaro, provázené Mononukleózou mi tak trochu hodilo vidle do letošních plánů. Ale uvidíme, do září času dosti :)

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kral083 napsal:

Ještě tady přidám celkovou trasu a už vám dám pokoj.

 

Ale to by si zasa nemusel, určite tam máš ešte kopec zaujímavých fotiek...

A keby si vedel niekam hodiť priamo tracklog, bolo by fajn. Nech si viem pozrieť konkrétne cesty, kade si jazdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, kral083 napsal:

Aj,tak to mě mrzí.

Kdybych na to narazil dřív, mohl jsem ti dát pát rad, kde se v případě defektu na trase zastavit :-))), taky jsem tam kdysi sháněl duše a na Hvaru i pumpičku.

Jinak, pěkná trasa a Hvar je poměrně klidnej ostrov ( jen musíš vědět kde hledat :-)). Klidně bych se přimlouval za víc fotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7

Martine, já věděl, že si celkem znalec Chorvatska a Bosny. Kdyby bylo nejhůř třeba bych se ozval 🙂 a věřím, že se nechá na Hvaru najít klidná místa,ale nakonec se to sešlo tak, že jsem si tam jen lehce zakrouzil. Zase ale přesun ze Stari Gradu přes Velo Grablje do Hvaru byl nádherný. Ten kopec je pěkně jezdivý i bagazi.

Tak ještě jedna ranní ze Srebrenici.

PXL_20220603_051946997-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci vozíte někdo kola uvnitř auta? Pojedu na dovolenou a mám tisíc důvodů, proč nechci vozit kolo na střeše nebo za autem. Naopak premejslim o pokutách mimo ČR. Našel jsem spoustu článků o tom, že když je kolo dostatečně zabezpečený proti pohybu, tak je to prej v pohodě, ale nikde jsem nenašel jak přesně zajištěný ty kola maj bejt, aby to prošlo... Když složim sedačky, tak se mi do auta dvě kola vejdou v pohode v celku a přesně tak bych je chtěl odvézt. Řešil jste tohle někdo? 

Upraveno uživatelem fijo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...