Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

@TLD @Micey

Díky

Taky mě to nikdy nenapadlo, ale začal jsem o tom přemejšlet, když kámoš začal mluvit o lyžích v autě a rakouskejch pokutach... Nerad bych si totiž zkazil dovolenou pár kilometrů vod baráku 😀

Upraveno uživatelem fijo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@redd

Cejtim se o trošku klidnější... 😀

navíc si říkám, kterej policajt by zastavoval  plynule jedoucí Volvo se zatmavenejma zadníma voknama, takže stejně na náklad vidět nebude 🤟

Upraveno uživatelem fijo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://autorevue.at/ratgeber/so-transportierst-du-dein-fahrrad-im-auto
nevidím tam žádné speciální požadavky, akorát ten běžný “při prudkém brzdění se nesmí nekontrolovaně pohybovat v interiéru”

takže když to pro dobrý pocit uchytíš gumicukem, tak by ani rakouský cajt neměl mít důvod prudit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vezl dve kola v aute do finska a zpet, uplne v poho, v kombiku v podlaze jsou integrovane ocka, tak tim jsem provliknul nejake vazaci popruhy at kola zustanou vzadu a dobre drzi spolu. mezi ne jsem asi dal karimatky nebo neco takoveho, at se nepotlucou navzajem...

pres ne jsem prehodil bundy, ale ne kvuli policajtum, spise at to nepritahuje nejake nenechavce hned na prvni dobrou.

a kdyz jsme trochu preskladali veci, tak se vedle kol "v pohode" vyspal jeden clovekimage.thumb.jpeg.d2983d582b3c7ea78d9b51aafef5e61d.jpegk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

poradite mi, prosím, někdo cykloservis v Praze, který dokáže doplnit brzdovou kapalinu,

vyměnit brzdové destičky a zkontrolovat a případně vyměnit řetěz bez nějakého dlouhého odkladu?

Chtěl jsem pokračovat se servisem tam, kde servisoval kolo jeho předchozí majitel, ale

nedokážu se tam přes jediný tel. kontakt - automat - ani dovolat a na rezervaci termínu přes formulář

na jejich webu nemám odezvu (trpělivý být umím).

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Libor_OV 
Když jsem bydlel v Čako/Letňany , tak jsem kola dával do:
Bikeranch - Horní Počernice, Čakovice, Žižkov
a pak Harfasport na Českomoravský

A kámoš teď jezdí do Kolofix - kousek od Sokolovské (mobilservis)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...